Оформлюйте споживчий кредит онлайн заявка на який доступна 24/7

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Людина має безмежні потреби – істина, відома кожному. Не дивлячись на те, що у кожного є потреби, мрії та бажання, головного інструменту для їх здійснення - грошей, не завжди вистачає. Для того, щоб мрії здійснялися, простіше за все скористатися можливістю оформити споживчий кредит онлайн, заявка на нього може бути створена просто зараз.

Оформимо споживчий кредит онлайн, заявка не містить питання про мету отримання позики

Все частіше інтернетом користуються для придбання товарів та замовлення послуг. Безперечно, це зручно та швидко. Чому ж українці довіряють інтернет-магазинам побутової техніки, але бояться оформити споживчий кредит онлайн, заявка на який може бути створена будь-якої миті? «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам можливість отримати гроші готівкою або у вигляді безготівкового переказу. Щоб отримати споживчий кредит, онлайн заявка може бути подана чи у відділенні, особисто вами, чи за допомогою дистанційного інтернет сервісу.

Вам не знадобиться відповідати на питання, для чого потрібні кошти, не доведеться надавати інформації щодо рівня ваших доходів та зазначати, де і ким ви працюєте. Ми просимо наших клієнтів надати лише персональну інформацію, контактні дані та вказати точну дату народження. Персональні дані необхідні для ідентифікації вас як клієнта. Контактні дані використовуються для зв’язку представника компанії із кредитоотримувачем. Дата народження необхідна для визначення, в якій ви формі зможете отримати споживчий кредит, онлайн, заявка на який може бути створена самостійно через інтернет, чи готівковий.

Умови кредитування від «Ваша Готівочка» не лише, вигідні, але ще й зручні. Ми даємо змогу нашим клієнтам самостійно обирати, скільки грошей отримати та на який строк. Просто, оформлюючи споживчий кредит, онлайн заявка заповнюється вами відповідно до того, яким є ваш вибір. Розгляд заявок відбувається одразу після їх створення та подання. Частіше за все, гроші передаються у користування миттєво.

Одна лише заявка на споживчий кредит онлайн і гроші у вас в кишені

Використання позикових коштів, як засобу покриття бюджетного дефіциту, навіть якщо мова йдеться про споживче кредитування, доволі звична процедура. Єдине, що між цільовим та споживчим кредитуванням існує велика різниця. Цільове кредитування вимагає надання звіту про мету використання коштів, план погашення заборгованості. Зрозуміло, що кожен випадок окремо розглядається та оцінюється на ризикованість, можливість неповернення коштів, тобто їх втрату. Все це потребує часу. Здебільшого, банки використовують саме таку методику оцінки для кожного клієнта, навіть якщо мова йдеться про споживче кредитування.

«Ваша Готівочка» – компанія, що спеціалізується на мікропозиках і пропонує своїм клієнтам отримувати невеликі позики у розмірі до 9000 гривень. Безсумнівною перевагою такого виду кредитування є миттєвість проведення операції. Як тільки подається заявка, споживчий кредит онлайн відкривається клієнту, а гроші передаються у користування.

При розгляді заявки система перевіряє достовірність зазначеної в анкеті інформації. Кожна заявка на споживчий кредит онлайн містить відомості про картку, на яку будуть переведені гроші. Саме із даними про власника картки співставляються дані, надані потенційним клієнтом під час реєстрації в програмі мікрокредитування. У випадку їх повної відповідності, заявка на споживчий кредит онлайн підтверджується без проблем.

Для того, щоб пройти реєстрацію і заповнити анкету клієнта, вам знадобиться мати паспорт та ІПН. Також, заявка на споживчий кредит онлайн може бути створена у наших відділення. У випадку звернення до представників компанії, всю паперову рутину, пов’язану із заповненням анкети, візьме на себе менеджер. Як і при самостійній реєстрацій, заявка на споживчий кредит онлайн, подана у відділенні, буде розглянута миттєво.

Немає нічого зручнішого, ніж онлайн заявка на споживчий кредит

Що ще є перевагою кредитування від «Ваша Готівочка», окрім можливості отримати гроші миттєво? Можливість обирати умови кредитування, що будуть оптимальними саме для вас. В той час, як створюється онлайн заявка на споживчий кредит, ви можете вказати скільки саме грошей вам необхідно та на який період.

Обирати ж можна, виходячи з наступного:

· онлайн заявка на споживчий кредит може бути подана як на готівкову, так і безготівкову позику;

· розмір позики може становити від 200 до 9000 гривень;

· строк кредитування може тривати до 16 діб;

· клієнтам надається право погасити кредит достроково або подовжити термін кредитування у разі необхідності.

Незалежно від того, на яких умовах була заповнена заявка, отримати споживчий кредит онлайн, зможуть лише особи у віці від 18 років, що є громадянами України та мають активну банківську картку, видану одним із діючих банків країни. Ставка кредитування становить 2% від загальної суми позики та нараховується щоденно до погашення кредиту. Вам дійсно потрібні гроші і ви хочете отримати споживчий кредит онлайн на картку? Не гайте часу, реєструйтеся і отримайте переказ вже за півгодини!