Оформіть найшвидший кредит в Україні онлайн з 18-ти років

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Затіяли невеличкий ремонт або прагнете провести час на відпочинку у родинному колі, проте грошей обмаль? Не проблема. Вирішити всі фінансові питання, можна оформивши позику з поганою кредитною історією терміново в «Ваша Готівочка».

Чи дозволять оформити позику терміново громадянам з поганою кредитною історією?

Неочікувано знадобилися гроші, а в кого позичити не знаете? Краще звертайтеся до «Ваша Готівочка». Компанія готова надати всім позику з поганою кредитною історією терміново на картку або готівкою.

Вам більше не доведеться позичати гроші у родичів або друзів до найближчої зарплати, адже «Ваша Готівочка» поруч. Не має значення, в який день звернутися за кредитом, ми працюємо без вихідних! Тим паче, оформлюється позика з поганою кредитною історією терміново всього за 15 хвилин.

Незважаючи на те, скільки заробляє позичальник і офіційно працевлаштований або ні, позика з поганою кредитною історією терміново видається лише за паспортом та кодом платника податків. Як бачите, ми не боїмося обслуговувати громадян, які мають проблеми зі сплатою боргів, і лояльно ставимося до кожного.

Умови, на яких оформлюється термінова позика

В «Ваша Готівочка» оформлюється термінова позика миттєво і без жодних проблем. Щоб зробити кредитування простіше та доступніше, пропонуємо скористатися онлайн-сервісом. Все достатньо просто: реєструйтеся на сайті і вказуйте особисті дані. Перевага такого кредитування в тому, що отримати гроші можна не відволікаючись від власних справ.

В кредитній заявці вказуйте паспортні дані, ІПН, номер картки та відповідні суму і термін користування грошима. Після цього, термінова позика надійде у вигляді грошового переказу. І все це можливо без довідки про дохід і поручителя. Скористатися такою послугою можуть громадяни від 21-го року.

Отримати термінову позику з поганою кредитною історією можна і готівкою у відділенні. По всій країні щоденно працюють представництва компанії, до яких можуть звернутися громадяни віком від 18-ти років.  

Як онлайн, так і готівкою, «Ваша Готівочка» надає миттєві кредити без перевірки кредитного рейтингу потенційного позичальника. Оформлюється термінова позика з поганою кредитною історією, починаючи від 200 гривень. Якщо потрібно знайти позику з поганою кредитною історією терміново на відносно більшу суму, вказуйте в заявці до 9000 гривень. Оформлюючи заявку, Ви одразу дізнаєтеся остаточну «цифру» до сплати. Зробити це можна за допомоги онлайн-калькулятора. У відповідних віконцях зазначайте суму і період до сплати. Час користування грошима складає 16 днів з можливістю дострокового повернення або пролонгації.

За терміновою позикою з поганою кредитною історією звертайтеся в «Ваша Готівочка»

Гроші знадобилися терміново? Не витрачайте часу. Пропонуємо позику всім з поганою кредитною історією терміново саме у нас. Навідміну від банків, компанія надає кредити без застави та передоплати. Гарантоване підтвердження позики доступне без довідки про дохід та поручителя. Для підтвердження позики з поганою кредитною історією терміново не знадобиться нічого, окрім власних документів.

Деякі кредитори вимагають позичальників надати заставу або внести передоплату. Такі вимоги пов`язні перш за все з тим, щоб уберегти себе від фінансових втрат. Якщо клієнт не в змозі повернути кредит, застава переходить у власність кредитора. Проте в «Ваша Готівочка» умови лояльні та доступні. Наша фінансова компанія надає кредити без застави.

Отримати грошову позику у нас можуть громадяни не старше за 70 років. Так як віковий діапазон клієнтів великий, оформлення може відбуватися і за пенсійним посвідченням, виданим ПФУ.

Цільове призначення кредиту не важливе, витрачайте гроші на відпустку, ремонт, покупки або негайні потреби. «Ваша Готівочка» завжди поруч!