Одна заявка на позику і гроші у вас в кишені

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Декому час від часу необхідні гроші в борг для вирішення особистих проблем. Займатися оформленням банківської позики мало охочих – це черги, ретельні та суворі перевірки, паперова тяганина. Саме з цих причин багато хто шукає оптимальний варіант, що займе мінімум часу та буде максимально доступним. Сьогодні заявка на позику займе у вас від сили 5 хвилин, а гроші стануть вашими протягом 15 хвилин. Все це можливо завдяки програмі кредитування від «Ваша Готівочка».

Одна заявка на позику дозволить отримати гроші миттєво

Банківські позики дійсно допомагають в складних ситуаціях, але їх оформлення не таке просте як процедура відкриття кредиту у мікрофінансовій компанії. Кредити в банках можуть отримати лише клієнти що відповідають певним вимогам. Основними критеріями, яким мають відповідати клієнти банків є: наявність поручників; можливість сплатити заставу, хороша кредитна історія. Це ще не все, очікувати рішення про підтвердження банківської позики прийдеться як мінімум один-два дні.

Все це робить кредитування неможливим для більшості українців, які потребують фінансової допомоги. «Ваша Готівочка» – це шанс отримати гроші, коли вони необхідні, заявка на позику 100% буде розглянута, а в разі виконання елементарних вимого компанії до кредитоотримувачів, гроші будуть передані у користування миттєво. Не має значення, чи ви звертаєтеся до нас вперше, чи є постійним клієнтом компанії, заявка на позику може бути оформленою будь-якої миті за будь-яких обставин в режимі онлайн 24/7, або в робочий час у відділеннях компанії.

Не має значення, який варіант ви обирете, чи отримати готівкову позику, чи безготівкову, чи звернетеся одразу до відділення компанії ,чи буде створена заявка на позику онлайн. Умови кредитування від «Ваша Готівочка» дійсні по всій країні. Ви можете обирати скільки грошей взяти в кредит, як довго ними користуватися, керуючись запропонованими обмеженнями. Скористатися віддаленим сервісом, через який створюється заявка на позику, можна 24/7 по всій Україні за умови наявності інтернету, банківської карти та вільного часу.

Короткострокову позику на суму до 9000 гривень мають право отримати українці у віці від 18-ти до 70-ти років. Для клієнтів зазначеної вікової категорій доступні безготівкові позики та готівкові від 21-го року. Зверніть увагу, що отримати переказ можна як через інтернет, так і у відділенні в той час як готівку на руки можна отримати лише у відділеннях компанії.

Онлайн заявка на позику – просте рішення складних проблем

Кожна людина може потрапити у ситуацію, коли гроші необхідні просто зараз. Часто-густо трапляється, що часу на очікування просто не лишається і кошти необхідні терміново. Виходом може стати позика грошей у рідних, отримання грошей під заставу майна у ломбарді чи просто продаж коштовностей. Але все це не вихід, оскільки цінності мають залишатися із своїм хазяїном, а грошові відносини із друзями легко зруйнують дружні стосунки.

На противагу усьому сказаному, онлайн заявка на позику економить ваш час, зберігає стосунки між рідними, близькими та знайомими, допомагає миттєво вирішувати усі фінансові труднощі. Ви можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, які щоденно за ранку до пізнього вечора обслуговують клієнтів у відділення або ж скористатися онлайн сервісом.

Звісно, ви можете скористатися послугами банківських установ, але будьте готові, що від вас вимагатимуть надання повного пакету документів серед яких паспорт, ІПН, довідка з місця роботи, довідка про доходи та інші усілякі довідки. Навіть якщо ви і готові надати усі папери, впевнені в тому, що витримаєте сурову перевірку на кредитоспроможність та платоспроможність, про терміновість послуги не варто говорити.

За програмою кредитування від «Ваша Готівочка» онлайн заявка на позику дозволить вам отримати необхідну суму швидко та без жодних проблем.

Експрес позика онлайн, заявка, що вирішує фінансові проблеми

Саме пропозиція отримати позику від «Ваша Готівочка» у віддаленому режимі через інтернет являє собою можливість швидко вирішувати фінансові труднощі. Коли кредит відкривається протягом півгодини, можна сміливо стверджувати, що ви отримуєте експрес позику.

Створюється на експрес позику онлайн заявка просто на нашому сайті. Вам достатньо пройти реєстрацію, заповнити анкету клієнта, створити ту саму заявку та дочекатися зміни статусу заявки в «особистому кабінеті».

Як для готівкових так і для безготівкових кредитів на експрес позику онлайн, заявка потребує надання достовірної інформації про кредитоотримувача: персональних та контактних даних, коду ІПН та точної дати народження.

Сама заявка на позику онлайн на карту, як і на позику готівкою, містить дані про те, в якому розмірі ви бажаєте отримати гроші (дозволяється взяти в кредит від 200 до 9000 грн.), на який період (до 16 діб) при ставці кредитування в 2 %.

Знайдіть швидке рішення проблем та труднощів разом із «Ваша Готівочка», отримайте гроші в кредит без проблем!