Найпростіші кредити готівкою без довідки про доходи - за 15 хвилин або менше

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Гроші, на привеликий жаль, для більшості українців сьогодні є однією з нагальних проблем. Ціни зростають фактично з кожним днем, а зарплати або не змінюються, або їх просто затримують навіть успішні і великі підприємства... Що ж робити, коли Вам терміново потрібні гроші, а до авансу або зарплати чекати ще тиждень? На щастя, можна швидко і просто отримати кредити гривнями готівкою без довідки про доходи і всього за якісь 15 хвилин!

У цій статті ми пропонуємо розглянути, і разом заглибитись у деталі, як працюють швидкі позики, виділити їх переваги і дізнатись, як отримати максимум користі з цієї послуги. Готові? Отже, починаємо!

Як видаються кредити готівкою без довідки про доходи в Україні?

Коли Вам потрібно взяти кредит готівкою, перше, що спадає на думку, - звернутися до банку. Але «банк» і «швидко» — терміни цілком протилежні. Тому ми розглядаємо ще десятки пропозицій, вибираємо найоптимальніші умови, ознайомлюємось з порядком оформлення, готуємо відповідні документи, чекаємо своєї черги, подаємо заявку, тощо...І приблизно за декілька днів дізнаємось точну відповідь. Цілком ймовірно, здебільшого це відмова.

Відмову фактично гарантовано отримують громадяни без офіційного працевлаштування, з нефіксованими доходами, які не мають заставного майна, тощо. Тим, хто дійсно цінує свій час, варто розглянути миттєві кредити готівкою без втомлюючої довідки про доходи, які доступні всього за декілька хвилин.

Алгоритм: як взяти кредит готівкою без довідки про доходи для себе

Кредитування онлайн — дуже зручна і корисна функція, але деякі люди не користуються такими можливостями, побоюючись помилитися під час вибору кредитора або безпосереднього оформлення. Зараз ми ознайомимося з усіма нюансами цього процесу, щоб заповнення заявки на кредит стало дійсно простим та комфортним для Вас.

По-перше, з`ясуємо, навіщо потрібно оформлення онлайн. Справа в тому, що така процедура дозволяє в рази зменшити тривалість оформлення, адже час такий дорогий для кожного. Ви не будете сидіти у черзі, очікуючи, доки втомлений менеджер зможе Вас вислухати і оформити заявку.

У «Ваша Готівочка» кредити готівкою без довідки про доходи оформлюються зовсім інакше. Вам достатньо лише зайти на сайт компанії і швидко заповнити відповідну форму, знаходячись в цей час у затишній обстановці з чашкою кави. Ось так все просто. Знайдіть у розділі «Контакти» адресу найближчого відділення. Відкрийте головну сторінку сайту і побачите поля суми і терміну кредитування. Визначтесь з умовами. Далі, натискайте кнопку «Отримати позику» і переходьте до реєстрації. Наступним кроком стане заповнення заявки. Не забувайте, що можна взяти кредит онлайн готівкою без довідки про доходи, а отримати позику просто на свою картку, знявши готівку у банкоматі.

Зверніть увагу, що у тих випадках, коли не потрібні принципово кредити готівкою без проблемної довідки про доходи, і Ви берете позику на картку, уважно ознайомтеся з правилами. Позики переказують на будь-які картки Visa або MasterCard, видані українськими банками. Тільки просимо Вам заздалегідь перевірити, щоб картка мала актуальний термін дії. Це, здавалося б, дрібниця, але насправді дуже вагома, а клієнти, інколи, про неї забувають.

Будьте уважні: для нових клієнтів, в першу чергу, відкривається форма реєстрації. Це не заявка, на підставі якої можна взяти кредит готівкою без довідки про доходи, адже вона тільки передує цьому. Заповнюючи таку форму, Ви вказуєте загальну інформацію про себе, а натомість отримуєте доступ до «Особистого кабінету» і можливість отримувати електронні листи з корисною інформацією, цікавими пропозиціями.

Визначаємо свої шанси взяти кредит готівкою без відмови

Є ще одна річ, яку варто знати, заповнюючи заявку на позику, щоб не отримати відмови.

Коли Ви подаєте нам заявку, щоб взяти важливий для Вас кредит онлайн готівкою без підтверджуючої довідки про доходи, її перевіряє комп`ютер. Саме це дозволяє зменшити навантаження на менеджерів, прискорити процес оформлення і забезпечити Вас цілодобовим сервісом. Будьте уважні, заявки, заповнені недостовірно, будуть відхилені. Ця функція була впроваджена задля того, щоб треті особи не мали змоги взяти кредит на чуже ім`я. Але, комп`ютер не зможе зрозуміти, навмисно Ви вказали недостовірну інформацію або ж випадково натиснули іншу клавішу. Якщо Ваша заявка була помилково заблокована, Ви можете створити нову. Якщо все марно, зверніться до служби техпідтримки, вони з`язують в чому помилка і допоможуть вирішити проблему.

І останній нюанс. Коли будете їхати до представництва компанії, щоб взяти кредит готівкою без довідки про доходи, обов`язково візьміть оригінали документів: паспорт та ІПН. Без документів ми не зможемо ідентифікувати особистість, отже і видати гроші. Це ще одна міра безпеки, щоб жоден зловмисник не мав змоги взяти кредит навмисне готівкою на Ваше ім`я або отримати оформлену позику.

На цьому всі правила обмежуються. Як бачите, їх зовсім небагато і вони зовсім не складні. Якщо залишились питання, пишіть або телефонуйте фахівцям компанії. У «Ваша Готівочка» Вам завжди підуть назустріч і пояснять всі деталі. До зустрічі!