Наскільки доступна позика на картку з поганою кредитною історією в українських реаліях?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чимало позичальників сьогодні переймаються питанням, чи реально відкрити позику на картку і, здебільшого, воно турбує клієнтів з поганою кредитною історією, адже люди настільки звикли до відмов і обмежень, що перестраховуються і перепитують навіть тоді, коли їм обіцяють допомогти без жодних перевірок.

Людина, якій фінанси необхідні негайно, не готова чекати два тижні лише для того, щоб їй знову повідомили негативне рішення і оголосили відповідні причини. Справжньою знахідкою в таких випадках стають онлайн кредити з моментальним рішенням, які видає компанія «Ваша Готівочка». Навіть, якщо Ви дуже переймаєтеся з приводу кредитного минулого і зневірилися, що під силу отримати позику зі своєю поганою кредитною історією, то з нами оформлення і розгляд заявки складатиме не більше чверті години. І Ви з користю зможете провести цей час, займаючись власними справами, і водночас отримати фінанси! Адже для цього навіть не доведеться нікуди їхати, все доступно через інтернет. 

Зручні позики на картку з поганою кредитною історією для всіх 

Отже, розпочнемо з головного: грошову позику на картку з поганою кредитною історією у сучасних реаліях отримати насправді можна. Для цього знадобляться виключно паспорт та ІПН, а також, якщо Ви пенсіонер, то відповідне посвідчення. Можливо, не всім досі добре відомо про такий спосіб кредитування, адже за звичкою, люди звертаються за фінансовими послугами до банківських установ. Але банки працюють за іншими принципами і намагаються не ризикувати, відмовляючи у позиках клієнтам з поганою кредитною історією відразу. А ось профільна компанія, яка зосередила свою діяльність на оформленні позик, цілком може собі дозволити надати фінансову допомогу клієнтам, які у банках вважаються «проблемними». 

Доступні гроші на картку з поганою кредитною історією: алгоритм

Тепер розглянемо, як оформлюється грошова позика на картку з поганою кредитною історією в реальних умовах. Наводимо алгоритм, який проведе Вас по всіх етапах оформлення. 

Для початку, Вам потрібно підготувати документи і саму картку: український банк-емітант, актуальний термін дії картки, на лицьовій стороні логотип MasterCard або Visa. Важливо, щоб це була карточка, яка відповідає всім заявленим вимогам. Коли ці невеличкі підготовчі моменти будуть пройдені, натискайте на будь-які сторінці сайту кнопку «Отримати позику». Поруч з нею вкажіть у відповідних полях термін користування і суму позики, там же відразу буде показана сума до погашення. Враховуйте той факт, що дата може бути змінена: повернути гроші можна раніше або взяти відстрочення, якщо Ви не встигаєте розрахуватися до закінчення встановленого періоду. 

Далі перед Вами з’явиться форма реєстрації: якщо Ви новий клієнт, то заповнюйте її. Потім, потрібно буде вказати у анкеті особисті дані і за лічені хвилини гроші надійдуть на картку клієнта з поганою кредитною історією без жодних зволікань.

 Чи вдастся точно отримати позику з поганою кредитною історією? 

Зверніть увагу, що всі заявки на позики на картку оформлюються у електронній формі, незалежно від того з поганою кредитною історією або ні звертаються позичальники, і перевіряє їх система компанії. Отже важливо, щоб всі дані були вказані правильно. Тому, навіть одна неправильна цифра або літера зроблять Вашу заявку непридатною для подальшої обробки. 

Але, не варто перейматися: анкета заповнюється моментально і все, що потрібно при цьому для отримання грошей на картку з поганою кредитною історією - це звіритися з документами під час заповнення форми. Перегляньте всі заповнені поля уважно і лише потім відправляйте анкету. 

І ще: навіть, якщо переказ на картку не надходить, зачекайте декілька хвилин або краще зателефонуйте фахівціям компанії, які з’ясують причину. Можливо, в роботі банку, який обслуговує Вашу картку, відбуваються технічні роботи. 

Отже, у сучасних реаліях зовсім не складно оформити кредит на картку, і перешкодою навіть не стане погана кредитна історія, важливо тільки не ставити себе в рамки через старі страхи і знайти оптимальний варіант, який дозволить вирішити фінансові труднощі. І кращим варіантом в цьому разі стануть миттєві кредити. Успіхів!