Миттєво оформлюємо кредити на карту у будь-яку годину

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні на ринку кредитування України представлено безліч пропозицій. Окрім традиційного оформлення кредиту у банку, існують мікрофінансові компанії, де українці можуть отримати кредити на карту чи готівкою. Однією з таких є «Ваша Готівочка».

Кредити на карту. Оформлення за 15 хвилин

Останні роки в Україні значно збільшився попит на послуги компанії, які швидко позичають гроші. У зв`язку з цим, кредитування стає більш зручнішим та доступнішим для громадян, Сьогодні отримати кредит можна не тільки у банку, а й у мікрофінансових компаніях. Такі компанії пропонують оформити позику на лояльних умовах та одразу у день звернення.

Якщо потрібні гроші, можете сміливо розраховувати на допомогу компанії «Ваша Готівочка». Протягом декількох років, кредитори видають кредити по всій країні, на вигідних умовах. Клієнти компанії отримують кредити на карту чи готівкою всього за 15 хвилин. Заявки на кредит розглядаються лише від особ віком від 21 до 70 років. 

Така пропозиція чудово підійде для тих, кому терміново потрібна сума до 7 тисяч гривень. Аби клієнти могли отримувати кредити на карту одразу, умови оформлення були спрощені. Щоб взяти кредити на карту, Вам необхідні лише паспорт, ідентифікаційний номер та банківська картка.  

Саме для тих, у кого немає змоги звернутися до відділення компанії з 8-ї до 20-ї години, існує цілодобовий кредитний сервіс «Ваша Готівочка». Тут клієнти з легкістю можуть оформити кредити на карту онлайн, знаходячись вдома, на роботі чи у іншому місці.

Терміново потрібні гроші? Відкрийте швидкий кредит у нас

Під час оформлення кредиту у банку чи іншій фінустанові, Вам навряд чи вдастся отримати необхідну суму одразу. Річ у тім, що кредиторам потрібен час на перевірку кредитної історії та оформлення різноманітних документі. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує відкрити швидкий кредит і отримати гроші вже за декілька хвилин. Оформлення відбувається без довідки про дохід, поручителів та перевірки кредитоспроможності.

Клієнти отримують швидкий кредит під 2% комісійних терміном від 1 до 16 днів. Переваги оформлення кредиту на картку очевидні:

  • Швидко;
  • Без документальної тягонини;
  • Місце та час оформлення не мають значення.

Ви також можете розрахувати суму до поверення, у цьому допоможе кредитний калькулятор. Пропонуємо обрати суму та період оформлення і дізнатися повну вартість кредиту. Подати заявку на швидкий кредит на сайті можна будь-якої хвилини, гроші будуть одразу.

Де знайти швидкі кредити і вигідні умови?

Кредитори «Ваша Готівочка» позичать гроші особам із поганою кредитною історією чи неофіційним працевлаштуванням, адже прагнуть допомогти кожному клієнту. Це значить, що отримати гроші можна за будь-яких обставин. До того ж, клієнти компанії отримують швидкі кредити без застави чи початкового внеску.

Порядок оформлення кредиту у «Ваша Готівочка» досить простий та підійде тим, кому фінансова допомога необхідна прямо зараз. Перед тим, як оформляти швидкі кредити на сайті, обирайте суму та період і натискайте «Отримати позику». Далі, у реєстраційному вікні потрібно вказати інформацію про себе. Особисті дані клієнтів є конфіденційними та не передаються третім особам.

Щоб не витрачати час на пошуки компанії, де дають швидкі кредити, пропонуємо одразу звертатися до «Ваша Готівочка». Клієнти гарантовано отримують позику не вказуючи причини оформлення. До того ж, не всі фінансові установи, де дають швидкі кредити, дозволять здійснити пролонгацію без нарахування штрафу та пені. Клієнти «Ваша Готівочка» мають змогу повернути гроші достроково чи продовжити кредитний період.

Українська