Миттєва позика на картку за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чи є миттєва позика на картку затребуваною послугою? Безумовно, бажаючих отримати позику на картку терміново більше, ніж достатньо. Ми вже наводили приклади того, як миттєвий кредит стає паличкою-виручалочкою, і готові неодноразово наводити приклади, у яких така послуга стає універсальним способом вирішення проблем.

Кому потрібна миттєва позика на картку банку?

Частіше за все з нестачею грошей можуть стикнутися працівники бюджетних організацій, студенти, оформлені у декретну відпустку і пенсіонери. Всі ці категорії населення напряму залежать від державних субсидій. Ні для кого не секрет, що виплати можуть затримувати, і не на день або два, а навіть на два-три тижні. Тим паче, державна підтримка не може покрити основну частину витрат, не кажучи про ситуації, які називають форс-мажорними.

Як бути, коли затримали стипендію, пенсію або ж гроші на дитину? Шукати гроші в борг, позичати у знайомих, сусідів або ж родичів? Можна закласти до ломбарду цінні речі, але це не кращий варіант. «Ваша Готівочка» пропонує оформити термінову позику на картку або отримати гроші готівкою.

Ми не запитуємо про причини оформлення кредиту, а приймаємо заявки від всіх, хто шукає миттєву позику на картку або готівкою. Більш того, у «Ваша Готівочка» не потрібні довідка про доходи і інші документи, яких запитуються у банках для оцінки кредитоспроможності і підтвердження платоспроможності.

ОТРИМАЙТЕ МИТТЄВИЙ КРЕДИТ ЗА ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ

Стати клієнтом компанії і отримати позику на картку миттєво може кожен громадянин України, який має паспорт і ІПН. Картка, на яку надійде переказ, має бути відкрита у одному з банків України і діяти у платіжних системах Visa або MasterCard. Якщо у Вас немає банківської картки, вона прострочена або заблокована, можна оформити миттєвий кредит готівкою.

«Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам пройти реєстрацію у будь-якому з відділень компанії або зробити це самостійно за допомоги дистанційного сервісу, доступ до якого можна отримати на нашому сайті.

Реєстрацію без проблем пройде кожен користувач і отримає миттєву позику на картку вже за чверть часу після подачі заявки. Якщо Вам вже виповнився 21 рік, у Вас немає заборгованостей перед «Ваша Готівочка» і Ви правильно вказали всю інформацію, Вам гарантовано буде відкрита позика на картку, миттєво і без проблем. Якщо ж Ви хочете отримати гроші готівкою, необхідно завітати до відділення компанії і надати оригінали докментів, які підтвердять особистість. Гроші на руки видаються громадянам віком від 18-ти до 70-ти років.

Обирайте умови і беріть термінову позику на картку до 9000 гривень

Згідно регламенту компанії, клієнти мають право подавати заявки на позики на картку терміново на суму від 200 до 9000 гривень. Обов`язковою для заповнення є графа «Дата повернення», де Ви маєте вказати, коли буде закритий кредит. За необхідності, кредитний період може бути змінений. При своєчасній сплаті комісійних, миттєвим кредитомпереказаним на картку, можна користуватися  довше. За це не стягуються додаткові комісійні та штраф. Сплатити позику можна так само достроково. Фіксована відсоткова ставка нараховується тільки за фактичні дні користування грошима.

Повернення кредиту відбувається декількома способами: онлайн або у відділенні. Ви знову можете звернутися до менеджера, який відкривав термінову позику на картку, або до іншого відділення. Крім цього, пропонуємо створити заявку на списання певної суми з Вашої картки.

Обирайте як оформити позику і де, обирайте умови, в залежності від особистих інтересів і можливостей, і ні в чому собі не відмовляйте. «Ваша Готівочка» – це надійно, просто і швидко.