Миттєва позика на картку. Доступний спосіб позичити до зарплати

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Миттєва позика на картку – це просто

Видача кредиту сьогодні цікавіть чи не кожного українця. Це легко пояснюється високими цінами на продукти, комунальні послуги та інше. «Ваша Готівочка» готова прийти на допомогу та позичити грошей, коли вони необхідні. Тепер миттєва позика на картку може бути оформлена без довготривалих та жорстких перевірок, адже ми працюємо, щоб вам стало легше!

«Ваша Готівочка» працює щоденно, надаючи кредити своїм клієнтам одразу ж при зверненні. Оформляється миттєва позика на карту геть не складно. Завдяки онлайн сервісу, отримати гроші можна будь-якої миті, протягом доби. Просто оберіть вільний час, пройдіть реєстрацію на сайті, створіть заявку та дочекайтеся її підтвердження. В анкеті необхідно відповісти на усі поставлені питання, вказати свої персональні та актуальні контактні дані, код ІПН та точну дату народження. Будьте уважними, адже допущена через поспіх помилка може стати причиною відхилення заявки. Під час обробки анкети в режимі онлайн переважним джерелом інформації про клієнта є його банківська картка. Дані анкети вважаються достовірними лише в разі абсолютного співпадіння із анкетними даними та даними про власника картки.

В самій заявці необхідно вказати суму коштів, скільки ви хочете отримати, та період, протягом якого збираєтеся використовувати гроші. Щоб визначитися із тим, який обсяг кредиту обрати та на який строк, ви можете скористатися кредитним калькулятором, що розташований нагорі сторінки, яку ви зараз читаєте, та на головній сторінці сайту.

Як і готівковий кредит, миттєва позика на карту, згідно програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка» може бути надана в розмірі до 9000 гривень на період до 16 днів. Єдине, що готівку ви зможете отримати лише у відділенні компанії після надання оригіналу паспорта та ІПН, а гроші на картку можна отримати і у відділенні, і через інтернет в режимі онлайн. Також існує вікове обмеження, що дійсне для всіх наших клієнтів, без винятку. Безготівкові позики доступні україням вже від 18 років в той самий час отримати гроші на руки зможуть особи лише після 21-го року.

Оформити позику на картку: умови кредитування

Якщо вам знадобилися гроші, пропонуємо вам оформити позику на карту просто зараз. Вам не доведеться шукати поручника, займатися підготовкою довідки про доходи та довідки з місця роботи, збирати інші папери, які могли б підтвердити вашу платоспроможність. Вам знадобиться лише трішки вільного часу. Скориставшись віддаленим сервісом, ви зможете отримати кредит протягом півгодини просто з дому, якщо цього забажаєте.

Безготівкова позика може бути перерахована на будь-яку банківську карту, видану діючим банком України. Сама картка має підтримувати роботу із платіжними системами Visa чи MasterCard. Вирішивши оформити позику на картку, зверніть увагу, що використовувати можна лише картку, яка належить саме вам, ні близькому родичу, ні члену сім’ї, ні чоловіку, ні жінці. Невиконання цієї умови може призвести не лише до відхилення заявки, але й до внесення вас як клієнта до «чорного списку».

Міні позика на карту. Гроші без відмови від «Ваша Готівочка»

Отримати міні позику на карту просто, головне визначитися із тим, на яких умовах ви хочете взяти кредит. Насправді, розмір позики ви обираєте самостійно, керуючись можливістю взяти у користування від 200 до 7000 гривень. Без перевірки рівня доходів, оцінки кредитоспроможності та інших труднощів. Період, на який ми дозволяємо оформити міні позику на карту чи готівкою може бути від одного до шістнадцяти діб. Відсоткова ставка фіксована та становить 2% від суми позики. Комісійні нараховуються щоденно до повного погашення кредиту.

Незалежно від того, чи була оформлена миттєва позика на карту онлайн, чи ви зверталися до відділення та отримали гроші на руки, погасити кредит можна і готівкою, і безготівковим переказом. Головне – вчасно повернути гроші компанії та сплатити суму нарахованих комісійних. Також надана міні позика на карту може бути погашене передчасно або кредитний період може бути збільшеним, при виконанні певних умов.

Щоб детально дізнатися яким чином саме вам можна отримати гроші від «Ваша Готівочка», завітайте до наших відділень або зателефонуйте на «гарячу лінію»! Ми завжди будемо раді допомогти вам у вирішенні навіть найдрібніших труднощів.