Миттєва позика - миттєве вирішення Ваших проблем!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

День у день з`являється ще більше ресурсів та можливостей поліпшити власне життя. Враховуючи, наскільки активний сучасний ритм життя, необіходно завжди мати фінансову опору. Доступною та вигідною пропозицією стане миттєва позика, отримати яку пропонує компанія «Ваша Готівочка».

Із року в рік кредити користуються не аби яким попитом серед громадян. Кредитування дозволяє здійснити необхідні покупки, подорожувати чи просто підстрахуватися грошима до зарплатні. Як відомо, банківські установи вимагають від клієнтів підтверджувати платоспроможність, шукати поручителів та вносити заставу. Щоб оминути ці формальності, компанія «Ваша Готівочка» пропонує отримати миттєві позики на карту лише за паспортом та кодом ІПН.

Кредитори пропонують оформити миттєву позику у всіх містах нашої країни. Для цього не обов`язково звертатися безпосередньо до відділення компанії, на допомогу прийде кредитний онлайн сервіс.  

Чим відрізняється миттєва позика від традиційного кредиту?

Напевно, багатьом доводилося звертатися до банків і Ви добре знайомі з умовами кредитування. Як відомо, існує декілька параметрів, за якими клієнти отримують кредит:

  • Цільове призначення. Досить часто кредитори позичають гроші на окремі цілі: покупку житла, авто, техніки чи розвиток бізнесу. У такому випадку, мова йдеться про великі суми грошей. Якщо Вам потрібно позичити декілька сотен чи тисяч гривень, можете отримати миттєву позику у «Ваша Готівочка».
  • Спосіб оформлення. Більшість банків готові відкрити кредит лише готівкою. Натомість, «Ваша Готівочка» пропонує відкрити позику і на карту миттєво, для цього навість не потрібно звертатися до відділення компанії. Оформлення доступно через інтернет.
  • Розмір позики. Традиційні банківські установи пропонують отримати кредити на достатньо велику суму. На відміну від банків, у «Ваша Готівочка» Ви з легкістю отримаєте позику миттєво цілодобово без відмови від 200 до 7 тисяч гривень.
  • Кредитний період. Якщо Ви не хочете брати кредит, який доведеться виплачувати протягом півроку чи довше, позика миттєво цілодобово без відмови саме для Вас!
  • Документальна тягонина. Навряд чи Вам вдасться взяти банківський кредит без довідки про дохід, підтверждення платоспроможності, поручителів, внеску та інших забов`язань. Натомість, миттєва позика видається лише за паспортом та кодом ІПН.

Позика на карту миттєво – оформлюйте просто!

Щоб отримати грошову позику у «Ваша Готівочка», необхідна реєстрація та заявка на позику онлайн на карту на сайті. Пропонуємо дізнатися, яким чином та на яких умовах видаються кредити у «Ваша Готівочка».

Подати заявку на позику, можна не тільки у відділенні, а також у телефонному режимі та онлайн. Отримати кредит по телефону досить просто: зверніться до менеджерів компанії на гарячу лінію та надайте власні паспортні дані. Після цього, повідомте суму, на яку берете позику на карту миттєво і термін. Через декілька хвилин, Ви отримаєте SMS-повідомлення з рішенням кредиторів.

Бажаєте оформити позику на сайті у режимі онлайн? Потрібно самостійно заповнити заявку, вказавши особисті дані. Перед тим, як оформити позику на карту миттєво, зареєструйтеся на сайті і отримайте доступ до Особистого кабінету.

Дистанційний спосіб оформлення позики досить зручний, адже сервіс працює цілодобово та без вихідних. Ви можете сміливо розраховувати на фінансову допомогу «Ваша Готівочка», кредитори допоможуть вирішити термінові проблеми.

Миттєві позики на карту - спосіб позбавлення від багатьох складнощів!

Безперечно, можна довго розмірковувати над тим, кредити мають більше переваг чи навпаки недоліків. Проте, у більшості випадків, вирішити термінові питання без них неможливо. Щоб уникнути більшості зобв`язань, які вимагають банки, ліпше оформити позику на карту миттєво на гнучких умовах.

Гроші до зарплатні, на термінові покупки чи на інші витрати можна позичити у «Ваша Готівочка». Кредит видається від 1 до 16 днів, а комісія складає 2%. Клієнтам компанії не доведеться довго очікувати, доки кредитори повідомлять рішення. Ваша заявка на позику онлайн на карту буде розглянута за лічені хвилини.

Українська