Ми відкриємо Вам кредит з поганою кредитною історією

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чому кредит з поганою кредитною історією так важко отримати в Україні і до кого звертатися, коли терміново потрібні гроші готівкою чи на картку - розповімо далі.

Що ж робити та до кого звертатися, коли потрібен кредит? Компанія «Ваша Готівочка» без жодних питань та проблем зможе оформити кредит з поганою кредитною історією, коли відмовили всі банки.

Клієнти компанії легко отримують кредит з поганою кредитною історією навіть із поточними боргами перед кредитними компаніями.

Як отримати гроші з поганою кредитною історією, якщо є непогашений кредит?

Якщо Ви збираєтеся взяти кредит з поганою кредитною історією, сміливо звертайтеся в мікрокредитну компанію «Ваша Готівочка». Кредитори надають позики клієнтам, незважаючи на рівень заробітку та платоспроможності. Сьогодні мікрокредитування стало альтернативою традиційним банківським кредитам та приваблює клієнтів більш гнучкими умовами.

Навіть із заборгованостями перед перед кредиторами, «Ваша Готівочка» піде назустріч і видасть кредит з поганою кредитною історією кожному. Клієнти компанії можуть оформити позику готівкою чи онлайн на відповідних умовах.

Вимоги до тих, кому потрібно отримати кредит з поганою кредитною історією мінімальні - вік має складати від 18 та до 70 років. Звернемо увагу, гроші на картку можуть отримати особи, яким виповнився 21 рік. Дані обмеження були встановлені згідно законодавства України, діючого у сфері надання фінансових послуг.

Щоб скористатися послугами кредиторів та отримати грошову позику онлайн, необхідно мати доступ до інтернету і картку банку. Напевно Ви помітили, що мови про оформлення довідки про дохід чи поручителів не йдеться. Вірно, адже клієнти «Ваша Готівочка» легко візьмуть кредити з поганою історією без паперової тягонини, внесків, перевірок та інших формальностей.

Все, що потрібно аби відкрити кредит з поганою історією - Ваш паспорт та код ІПН. Цих документів буде достатньо незалежно від того, готівкий чи безготівковий кредит Вам потрібен.  

Ті, хто обрав кредит онлайн, зможуть отримати гроші на картку, емітовану банком України. Можете скористатися карткою будь-якого призначення (кредиткою чи дебітною), головне, щоб вона належала Вам. Як бачите, взяти кредит з поганою кредитною історією достатньо не складно, якщо обрати надійного кредитора.

Можливість взяти кредит з поганою кредитною історією на пільгових умовах

Готівкові і онлайн кредити в «Ваша Готівочка» видаються всього за 15 хвилин. Вам не потрібно надавати жодних довідок, писати розписки чи робити початковий внесок.

Якщо клієнту зручніше отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією, йому знадобиться пред`явити оригінали паспорту та ідентифікаційного коду. У разі відсутності оригіналів документів, отримати позику не вдасться. Також, заявка на кредит з поганою історією буде відхилена, якщо особиста інформація вказана некоректно.

За більш детальною консультацією про умови та порядок оформлення позики, звертайтеся до кредиторів «Ваша Готівочка». Зателефонуйте на гарячу лінію або напишіть на електрону адресу і отримаєте відповідь на всі запитання.

Мы робимо кредити з поганою кредитною історією доступними

Стосовно умов кредитування, які пропонує «Ваша Готівочка»: сума позики варіюється від 200 до 7 тисяч гривень, тривалість користування кредитом складає від 1 до 16 днів. Щоб пролонгувати кредит з поганою історією, сплатіть комісію та користуйтеся грошима довше без штрафу та пені.

За змоги, повернути кредити з поганою кредитною історією клієнти можуть достроково. У даному випадку, буде сплачена комісія (2% від загальної суми в день) за фактичні дні користування.

Повернути гроші клієнти можуть у відділенні чи банку, оплатити карткою у Особистому кабінеті на сайті або через термінал самообслуговування. 

Українська