Можна взяти кредит без довідки про дохід, застави і поручителів. З «Ваша Готівочка» завжди зручно

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні сміливо можна стверджувати, що кожен українець знає - оформити кредит зовсім не складно. А чи багато хто знає, де можна взяти кредит без довідки або виписки про дохід і що потрібно для цього?

У кого можна взяти кредит без підготовки довідки про дохід без застави і без формальностей?

Незалежно від того, що пропозицій взяти кредит без довідки про дохід сьогодні велика кількість, не всім притаманні вигідні умови і відповідні документи про надання послуг. Фахівці компанії завжди поперджають клієнтів, які в пошуках найвигіднішого варіанту позики, слід звертати увагу на умови, на яких пропонують позичити гроші.

Які найпоширеніші варіанти обману клієнтів використовують нечесні «кредитори»? Частіше за все це відсоткова ставка, яка не є фіксованою і на момент сплати позики суттєво збільшується. В результаті, сума до сплати більше в декілька разів.

Не менш поширеним варіантом є кредитування під заставу, яке дозволяє кредит грошима без довідки про доходи і певних договорів. Підступ саме в заставі, яка через збільшення суми, якщо клієнт не в змозі сплатити, стає власністю кредитора.

Отже, звертайте увагу на умови угоди, і обираючи компанію, де можна сьогодні взяти вигідний кредит без довідки про дохід, не погоджуйтеся на привабливі пропозиції, де відсутні комісійні, не укладають угоду і не перевіряюють документи.

Пропозиція: взяти вигідний кредит без довідки про дохід на гнучких умовах

«Ваша Готівочка» вийшла на український ринок фінансових послуг ще в 2012 році, запропонувавши своїм клієнтам мікрокредитування. Саме спеціалізація на мікропозиках надала можливість українцям взяти кредит без підготовки довідки про дохід і інших перевірок. Позики видаються на основі паспортних даних, які дозволяють нам отримати необхідну інформацію про клієнта.

Додатковою перевагою «Ваша Готівочка» є право самостійно встановлювати умови, на яких можна взяти негайно кредит без довідки про дохід на невеликий час. І, найголовніше, процес оформлення позики - від моменту реєстрації до повернення позики, все доступно онлайн. Ви можете взяти кредит онлайн без довідки про дохід на власну картку на тих же умовах, що і позика готівкою.

Які вимоги компанія висуває до потенційних клієнтів, які хочуть взяти кредит грошовий без довідки про дохід в «Ваша Готівочка»? Це надання інформації, необхідної для проходження реєстрації і заповнення заявки. Це вік кредитоотримувача, що не суперечить правовому полю діяльності кредиторів, які працюють на фінансовому ринку України.

Що стосується перевірок, які проходять потенційні клієнти компанії, намагаючись взяти кредит без довідки про дохід в «Ваша Готівочка», – це заявка, оформлена у відділенні або на сайті компанії.

Вимоги, щоб взяти кредит онлайн без довідки про дохід і перовірок

В реєстраційній формі, заповнюючи заявку, щоб взяти кредит онлайн без довідки про дохід або готівкою, необхідно вказати Ваші персональні і контактні дані, ІПН і точний вік. Звертаючись до відділення, необхідно надати оригінали документів менеджерам для підтвердження даних і можна взяти кредит миттєво без довідки про дохід за декілька хвилин. Вік кредитоотримувачів визначається законодавчою базою України і складає від 18-ти до 70-ти років для позик готівкою і від 21-го року для безготівкового обслуговування.

Незалежно від форми реєстрації і способу оформлення позики, клієнти нашої компанії мають можливість оформити позику в діапазоні від 200 до 9000 гривень на період від 24-х годин до 16-ти діб з можливістю пролонгації.

Заходьте на сайт компанії, обирайте де взяти кредит без довідок про дохід буде зручніше за все і подавайте заявку. Позика видається за 15 хвилин після звернення.