Моментальний кредит - переказ всього за чверть години від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Оформлення кредиту за 15 хвилин пропонує «Ваша Готівочка». Більше не потрібно збирати документи, шукати поручителів і підтверджувати платоспроможність. Ми доведемо, що гроші - це швидко і просто. Оформлюйте заявку онлайн на сайті або приходьте до представництва мережі компанії, ми завжди будемо раді кожному!

Чи замислювалися Ви, чому банківське кредитування є надзвичайно складним механізмом, який передбачає не тільки витримки та терміння, а і ідеалього кредитного минулого, документального підтвердження платоспроможності і в деяких випадках застави? Незважаючи на велику кількість вимог, яким просять відповідати банки, далеко не всім вдається там оформити моментальний кредит і доводиться шукати альтернативу. Зрозуміло чому: жодна банківська організація не хоче співпрацювати з позичальниками, які потенційно не зможуть повернути гроші. Перш, ніж підтвердити заявку і оформити моментальний кредит, банк обов’язково перевірить кредитний рейтинг, поспілкується з поручителем та поцікавиться цільовим призначенням позики. Але є і інший спосіб отримати гроші. Про це далі.

Що вигідніше: моментальний кредит або банківський?

Гідною альтернативою банківському кредитуванню стали мікропозики, які залюбки надасть компанія «Ваша Готівочка». У нас в будь-який час можна оформити кредит з моментальним рішенням на гнучких, вигідних та абсолютно прозорих умовах.

Що означає «моментальний кредит» і как як він оформлюється? Отримати готівковий кредит з моментальним рішенням у нашій компанії може кожен громадянин України у віці від вісімнадцяти до семидесяти років. Окрім можливості отримання готівки, «Ваша Готівочка» пропонує клієнтам і оформлення моментального кредиту на картку через інтернет - це доступно 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Щоб подати заявку на кредит з моментальним рішенням онлайн, спочатку потрібно зареєструватися на сайті, потім перейти до персонального кабінету, заповнити там заявку і дізнатися рішення. Щоб зареєструватися і заповнити заявку, достатньо п’яти хвилин. Після чого, переказ фінансів буде підтверджений на карточку або оператор запросить клієнта до відділення, де можна буде отримати готівку.

Вигідний кредит з моментальним рішенням онлайн від «Ваша Готівочка» 

Оформлення моментального кредиту без довідок доступне всім. Що важливо, клієнти самі вибирають період, суму і спосіб оформлення. Запропонована компанією сума становить до семи тисяч гривень, а період до шістнадцяти днів (період можна пролонгувати, за умови сплати суми нарахованих відсотків). Для отримання моментального кредиту онлайн, необхідні паспорт громадянина України, ІПН і картка будь-якого українського банку. Ми не будемо задавати Вам незручних запитань і обов’язково перекажемо кредит з моментальним рішенням онлайн, звертайтеся!

Послуга «моментальний кредит» від «Ваша Готівочка» - це Ваша фінансова незалежність і можливість ні в чому собі не відмовляти.

Оформити моментальний кредит на картку через інтернет - швидко, просто і безпечно

Чому оформити кредит з моментальним рішенням у «Ваша Готівочка» вигідно? Тому, що оформлюється така позика на максимально простих і доступних умовах. Підведемо підсумок, що моментальний кредит – це:

  • прозорі і вигідні умови кредитування;
  • можливість самостійно вибирати форму оформлення і погашення;
  • 100% гарантія безпеки і збереження персональних даних позичальників.

Для постійних клієнтів діє програма лояльності. Оскільки під час повторого звернення, потрібно вибрати тільки умови (особисті дані зберігаються у системи), то процедура оформлення стає ще швидшою.

Ми прагнемо допомогти кожному і зробимо все можливе, щоб фінансові труднощі не змушували хвилюватися!