Моментальний кредит онлайн на картки Visa, MasterCard

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Потрібні гроші в борг? Отже, Ви шукаєте моментальний кредит онлайн без тривалого очікування, підготовки документів і оформлення довідок? У «Ваша Готівочка» кредит онлайн на картку оформлюється не довше п`ятнадцяти хвилин.

Отримайте моментальний кредит без черг

Сфера діяльності нашої компанії зосереджена на мікрокредитуванні. Відповідно, ми готові надати нашим клієнтам мікро кредит онлайн на картку або підтвердити готівкою - в залежності від того, яка форма для Вас зручніша.

Вікдрити моментальний кредит онлайн на картку можна в будь-який час завдяки безпечному «Особистому кабінету» на сайті. Для цього просто перейдіть на сайт компанії і зареєструйтесь, вказавши персональні і контактні дані. Далі, у Вас з`явиться доступ до «Особистого кабінету», де Ви зможете створити заявку і отримати моментальний кредит онлайн на картку або отримати готівку у відділенні компанії. Що стосується позик готівкою: пройти реєстрацію на моментальний кредит можна як в домашніх умовах онлайн, так і у відділенні компанії. Отримати готівку зможете тільки тоді, коли підтвердите реєстраційні дані - надасте оригінали документів паспорту та ІПН. Отже, моментальний кредит онлайн на картку – найвигідніший спосіб отримати кошти.

Оформити моментальний кредит онлайн на карту – це не складно

Існує ряд обмежень, з якими клієнт має ознайомитись, перш ніж подавати заявку на позику. Отримати моментальний кредит, онлайн або готівкою, може кожен, хто звертається у компанію, за умови відсутності несплачених заборгованностей перед «Ваша Готівочка». Ми не перевіряємо кредитний рейтинг і історію попередніх позик. Розглядаючи заявку на моментальний кредит, компанія перевіряє, чи звертались Ви раніше до «Ваша Готівочка», і чи не порушували кредитної угоди.

Вимоги до клієнтів, які хочуть оформити моментальний кредит онлайн наступні: відповідний вік і наявність паспорту громадянина України. Переказ на картку підтверджується клієнтам старше 21-го року. Позики готівкою – від 18-ти років. Громадяни, старше 70-ти років не зможуть отримати кредит, незалежно від форми оформлення позики.

І, врешті-решт, оригінали паспорту, ІПН і пенсійного посвідчення - це обов`язковий перелік дкоументів, які потрібні фахівцям компанії для перевірки особистості під час видачі позик готівкою. Але, моментальный кредит онлайн на картку Ви можете оформити і без оригіналів цих документів - потрібно тільки заповнити заявку.

Вигідний моментальний кредит на гнучких умовах

Якщо Ви відповідаєте всім вимогам кредитування у «Ваша Готівочка», залишається тільки визначитись з сумою і терміном користування грошима. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує позичальникам моментальний кредит онлайн на будь-який період в межах від одного до шістнадцяти днів або здійснити пролонгацію за умови сплати нарахованих комісійних.

Сума позики може бути будь-яка у діапазоні від 200-9000 гривень. Спираючись на власні бажання і можливості, Ви вибираєте скільки позичати і коли повертати. Відсоткова ставка складає 2% і нараховується щоденно.

Сплатити заборгованість можна достроково, жодних додаткових платежів і прихованих %. Повернути кредит можна як за допомогою послуги списання коштів з картки (виключно з тієї картки, на яку була оформлена позика), банківським переказом або розрахуватись з компанією в будь-якому з відділень.