Моментальна позика на картку: швидке поповнення гаманця

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чи знали ви, що грошові проблеми – це лише моменти, що часто трапляються у житті та можуть бути подолані легко та без проблем? Якщо до сьогодні ваша думка була інакшою, то ми готові перевернути ваше розуміння. Виключно моментальна позика на карту допомагає добитися усього, що тільки можливо, разом із «Ваша Готівочка».

Обравши моментальну позику на карту просто зараз, ви отримуєте безліч можливостей

Без сумніву, ви вже на раз чули про кредитування та, можливо, навіть користувалися послугами кредиторів. Зазвичай, кредитування асоціюється із довготривалим розглядом заявок, перевіркою персональних даних та пошуком поручників. Процес доволі непростий та неприйнятний, якщо гроші потрібні терміново. Банківські послуги з часом стають більш доступними, але не йдуть ні в яке порівняння із послугами мікрокредитуючої компанії «Ваша Готівочка».

Ми є лідером вітчизняного ринку мікрокредитування. Отримати моментальну позику на карту має змогу кожен українець. Кредити відкриваються не лише у безготівковій формі, але й готівкою. Ми не висуваємо вимог, які нереально виконати, надаючи моментальну позику на карту лише на підставі надання достовірної інформації про кредитоотримувача. Як і моментальна позика на карту, готівковий кредит не потребує надання довідки про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування.

Зручний кредит на карту терміново, отримати просто, необхідно лише звернутися в компанію «Ваша Готівочка»

Чому саме наша компанія здається настільки привабливою для потенційних користувачів кредитами? Для початку зазначимо, що у «Ваша Готівочка» доступні дві форми отримання коштів:

· традиційні готівкові кредити, що оформлюються у відділеннях;

· безготівкові онлайн позики, що відкриваються у відділеннях компанії чи через сайт компанії.

Який з варіантів обрати, вирішувати лише вам. Єдине, що варто зауважити, існують певні вікові обмеження відповідно до який «Ваша Готівочка» здійснює свою діяльність. Відповідно до правил програми кредитування, кредит на карту терміново чи у стандартному порядку, може бути оформлений особами у віці від 21 до 70 років. Готівкова позика може бути підтверджена лише особам у віці від 18 до 70 років. Готівка видається лише у відділеннях після надання оригіналу паспорту та ІПН. Безготівковий кредит на карту терміново можна оформити через автоматичний сервіс, що приймає та оброблює заявки 24/7.

Онлайн сервіс дозволяє робити наступне:

· слідкувати за станом рахунку;

· контролювати та корегувати графік погашення позики;

· закривати кредити.

Кожного дня завдяки віддаленому сервісу українці відкривають кредит на карту терміново, подаючи заявки із найрізноманітніших куточків країни. Щоб отримати кредит на карту терміново, достатньо мати лише мобільний телефон із виходом в інтернет.

Чому кредит готівкою на карту такий зручний у використанні

Кожен, хто до нас звертається, може бути цілком впевнений в тому, що отримає гроші в якості позики. Користуватися послугами «Ваша Готівочка» може кожен, незалежно від того з якою метою оформлюється кредит готівкою чи на карту банку. Виконавши умови щодо надання достовірної інформації під час реєстрації, врахувавши вікові обмеження, кредит готівкою чи на карту може бути оформлений у розмірі до 9000 гривень. Безготівкова позика може бути виведена через банкомат, відповідно, перетворена на готівку в разі необхідності.

Розмір позики ви обираєте самі, ми не обмежуємо вас у можливостях та не беремо до уваги сукупний прибуток кредитоотримувача. Щоб отримати моментальну позику на карту, достатньо пройти реєстрацію в системі мікрокредитування. Скористайтеся можливістю взяти гроші при першій же необхідності. Не впустіть свій шанс вирішити проблеми швидко та просто лише за допомоги «Ваша Готівочка».