Мій кредит — вигідна і швидка позика від компанії Ваша Готівочка

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Послуга мій кредит — це грошова сума, видана фінансовою організацією під відсоток за умови погашення її в певний термін. Всі тонкощі прописуються в договорі, з яким можна ознайомитися онлайн. Як оформити такий вид позики?

 

Коли розумієш, що це — саме мій кредит у вирішенні будь-яких фінансових питань

 

В Україні вже досить давно люди вважають за краще використовувати мікропозики для покупок тих чи інших речей. Не всі організації, які видають швидкі гроші, однаково добрі. Десь відсотки не підходять для простого громадянина, а десь можуть бути не зовсім прозорі умови. Про те, як підібрати мікропозику, щоб можна було сказати, що це мій кредит, знають не всі. Є маса нюансів, які в обов'язковому порядку потрібно враховувати при підборі компанії. В іншому випадку можна нарватися на недобросовісні організації.

 

На що потрібно звернути увагу, коли йдеться про мій кредит в Україні?

 

 • Доброчесність організації. Щоб зрозуміти, мій кредит чи ні, досить простежити за тим, як поводить себе та чи інша компанія зі своїми клієнтами. На допомогу кожному українцю сучасний інтернет. Тут завжди можна знайти відгуки про ту чи іншу компанію, яка видає мікропозики.

 • Поширення на території країни. Чим більше у компанії офісів, тим більшим попитом вона користується, і тим менше перспектив, що людина буде обдурена, коли візьме мій кредит онлайн. Цей факт доводять численні дослідження.

 • Умови кредитування. Потрібно підбирати максимально вигідні для себе параметри суми і терміну позики, вікові обмеження, а не кидатися на першу-ліпшу пропозицію.

 

Як підібрати мікропозику, щоб це був саме мій кредит в Україні? Насправді в цьому немає нічого складного. В будь-якому місці можуть бути розташовані організації подібного роду. Зрозуміло, ходити по різним конторам в пошуках відповідного варіанту досить складно, тому на допомогу приходять простори всесвітньої павутини. В даний час існує доступ практично до всіх подібних організаціях, які видають мій кредит в інтернеті. До того ж, існують сервіси, що дозволяють в режимі онлайн подати заявку на отримання мікропозики в Україні. Позичальнику достатньо лише заповнити спеціальну форму онлайн.

 

Чому вигідно брати мій кредит в Ваша Готівочка?

 

Є кілька об'єктивних і суб'єктивних причин, чому це робити гранично вигідно. Мікропозики, що характеризуються як мій кредит, дозволяють досить швидко отримати на руки потрібну суму грошових коштів і розпорядитися нею в разі потреби. Відсотки насправді не такі вже й високі. Вони дозволяють на короткий термін стати володарем певної грошової суми. При цьому людина може її витратити на свій розсуд. Чи не кожен банк схвалює кредити, а з мікропозиками не потрібно збирати купу паперів. Найчастіше потрібно пред'явити тільки паспорт та ІПН.

 

Потрібно розуміти, що мій кредит в Ваша Готівочка буде виданий швидко і онлайн, без вказівки цілеспрямованості, без відвідування відділення компанії, але з високим відсотком по кредитуванню. Як і всі МФО, наша компанія вказує процентну ставку за день, а не річну, як це роблять банки, видаючи мій кредит готівкою для фізичних осіб. Звідси походить нерозуміння клієнтів, особливо тих, хто не особливо розбирається у фінансових справах. Не важко порахувати, навіть не будучи бухгалтером і банківським працівником, якщо, наприклад, на банері компанії або в договорі написано, що ставка всього 2% в день, то це виходить 730% в рік. Але потрібно розуміти, що такий займ береться на термін до 16 днів, тому переплати виходять невеликі.

 

Як вибрати мій кредит без застави та поручителів?

 

При виборі організації, в якій ви збираєтеся отримати таку послугу, як мій кредит, варто надати значення відсотковій ставці та максимально можливій сумі, а також звернути увагу на простоту процесу оформлення. До кредиторів, що вимагають заставу або поручителя, позичальники зазвичай звертаються в останню чергу. А займ без забезпечення — найбільш простий і вигідний варіант отримання необхідного споживчого кредиту. При цьому, для його оформлення не потрібно багато паперів.

 

Завдяки тому, що є мій кредит в Ваша Готівочка, можна отримати гроші і без поручителя, уникнувши витрати часу на заповнення паперів і візитів в банк. Наші переваги:

 

 • Економія часу та коштів.

 • Отримати позику можна в будь-який час доби в режимі 24/7.

 • Процес отримання кредиту не перевищує 15 хвилин

 • Надійний захист ваших даних.

 • Гнучкі умови.

 

Ви можете переконатися в тому, що послуга мій кредит відрізняється простотою оформлення і не займає багато часу. Ваша Готівочка завжди прийде на допомогу в будь-якій ситуації і надасть кредит без застави на максимально вигідних умовах в короткі терміни!

 

Як отримати послугу мій кредит в Ваша Готівочка швидко?

 

Вимоги, згідно з якими працюють банки, що дають кредити, можуть відрізнятися. У більшості випадків є стандартний список умов, під які повинен підходити позичальник:

 

 • Вік від 21 (в деяких випадках від 23 років) до 65 років.

 • Наявність паспорта та іншого документа, що підтверджує особу.

 • Довідка про доходи, заповнена роботодавцем за формою банку.

 • Наявність майна (найчастіше банки вимагають перелік майна, а при вказуванні наявної нерухомості, землі, автомобіля, це є плюсом, за заявкою приймається позитивне рішення).

 

Як правило, заявку на мій кредит в банку обробляють від декількох хвилин до 2-3 діб. Але в разі, коли потрібні гроші терміново, зручніше взяти експрес кредит готівкою. Цю послугу найчастіше надають мікрофінансові організації, такі як Ваша Готівочка, які працюють за формою небанківських структур. Позитивні сторони оформлення мінімального споживчого кредиту в МФО:

 

 • На розгляд заявки піде всього кілька хвилин.

 • Довідка про доходи не потрібна.

 • Немає необхідності в наданні додаткових документів.

 • Заявки на мій кредит в Ваша Готівочка обробляються в онлайн-режимі, клієнтові не потрібно відвідувати офіс компанії.

 • Гроші надходять на карту відразу після схвалення (прийняття позитивного рішення).

 • Не потрібно вказувати мету, на яку потрібні кошти.

 • Сума кредитування збільшується після повного погашення першого кредиту без прострочень, в разі своєчасного внесення зазначених в договорі сум.

Безумовно, в МФО можна швидко отримати позику онлайн. Особливо це актуально, коли кошти потрібні невідкладно. Але, в першу чергу, варто пам'ятати про те, що їх доведеться віддавати. І тут слід вказати єдиний, але значний мінус кредитування в МФО — відсоткова ставка значно вище, ніж в банку, що обов'язково потрібно враховувати, оформляючи мій кредит в Ваша Готівочка.