Міні кредити на картку онлайн - свобода Ваших рішень

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вам не потрібно надавати великий пакет документів, хвилюватися через кредитне минуле або шукати поручителів. Просто оформлюйте заявку на позику, отримуйте гроші і розпоряджайтеся ними так, як Вам це потрібно. У «Ваша Готівочка» умови кредитування стандартизовані і не відрізняються ані під час оформлення готівкою, ані онлайн. Ми працює по всій Україні навіть у святкові та вихідні дні!

Для чого потрібні міні кредити на картку онлайн від «Ваша Готівочка»?

Як часто по телевізору або у радіо-ефірі ми чуємо про послугу «міні кредити на картку онлайн», який обіцяють оформити моментально? Це насправді так і є! Адже сьогодні така послуга далеко не подив, проте не всі ще добрі знайомі з новітнім форматом кредитування і за звичкою користуються тільки банківськими послугами.

Давайте для початку розберемося, що таке міні кредит і чим він відрізняється від звичайного банківського кредиту. Це невелика сума грошей, яка позичається на нетривалий період. Уявімо наступну ситуацію: потрібно придбати техніку або теплі зимові речі. Але що робити, коли межі бюджету зробити цього не дозволяють? В такій ситуації не варто звертатися за допомогою у банк. Набагато швидке і доцільніше буде оформити міні кредит на картку онлайн і через пару тижнів його погасити.  

Не забуйвате і те, що банківські кредити оформлюються за наявності довідки про ходохи, довіреної особи, після кредитної перевірки. До всього цього, доведеться чекати день або більше, доки банк розгляне Вашу заявку. Натомість ми пропонуємо Вам міні кредит на картку або готівкою без нервів і метушні, оформити який можна всього лише за лічені хвилини.

Оформлюємо міні кредит на картку без довідок

«Ваша Готівочка» має для своїх клієнтів універсальну пропозицію. У нас кожен моментально отримає міні кредит онлайн, адже для оформлення заявки потрібно тільки зареєструватися на сайті, після чого у «Особистому кабінеті» заповнити невеличку заявку. Вибрати умови, на яких оптимальніше оформлювати міні кредит на картку, можна за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту. Встановіть бігунок на позначці потрібної суми і періоду. Наші клієнти отримують позики на період від одного до шістнадцяти днів, сума варіюється від 200 до 7000 гривень. Тут же Ви побачите остаточну суму до погашення.

Визначившись з умовами, Вам необхідно буде заповнити заявку на міні кредит і надіслати її на розгляд. У заявці на міні кредит онлайн клієнти мають вказати паспортні дані, ідентифікаційний номер і загальну інформацію про себе. Нам абсолютно не потрібні виписки з бухгалтерії за місцем роботи, які свідчать про Ваш дохід. Проте ми перевіряємо особисті дані позичальників на достовірність. Тому, спроби оформити міні кредити на картку онлайн шляхом обману, лише призведуть до блокування заявки і подальшої неможливості обслуговуватися у компанії.

Зручний міні кредит онлайн або готівкою

«Особистий кабінет» на сайті дає можливість позичальникам самостійно контролювати суму до погашення, здійснювати пролонгацію або погашати кредит. Як це працює? Позичальникам надається можливість продовжити кредитний період через персональний кабінет на сайті. Для оформлення пролонгації, потрібно тільки натиснути кнопку «Продовжити». Далі, сплачуйте лише суму нарахованих відсотків і зможете продовжувати користуватися грошима. Також, клієнтам завжди надається можливість повертати гроші достроково.

Погасити міні кредити на картку онлайн можна через «Особистий кабінет», вказавши платіжні реквізити компанії. Також, можна здійснити банківський переказ або звернутися до відділенні мережі компанії. До речі, постійні клієнти оформлюють позики вдвічі швидше: не потрібно повторно заповнювати дані у заявці, а лише вибрати умови.

Для оформлення позики готівкою, звертайтеся до будь-якого з відділень мережі компанії, розташованого найближче за все до Вас. Необхідність фізичної присутності пов’язана з умовами оформлення позик готівкою: гроші можна отримати тільки після того, як клієнт пред’явить документи (вони згадувалися раніше). Звертайтеся і ми неодмінно допоможемо!