Міні кредит онлайн - мінімум зусиль!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Статистика показує, що, частіше за все, люди шукають невеликі суми на термінові витрати, а саме - міні кредити на картку онлайн для побутових потреб. Нажаль, для банків немає різниці між сумами, на які оформлювати кредити, тому вони пропонують всім однакові умови. Так і стається, що людям, які позичають 1000 або 100 тисяч, доводиться витрачати однаковий час і збирати одні й ті ж документи.

«Ваша Готівочка» вирішила виправити цю ситуацію та спростила порядок оформлення. Завдяки їй, міні кредит онлайн можна оформити за паспортом і лише за чверть часу.

Міні кредит онлайн - немає нічого простіше!

Для оформлення позики у «Ваша Готівочка» не потрібно багато часу: довго шукати відділення, хвилюватися у черзі і доводити менеджерам платоспроможність. У нашій компанії все набагато простіше: міні кредит має менші ризики, а тому компанія не висуває зайвих вимог.

Звернувшися у «Ваша Готівочка», Ви пошкодуєте лише про те, що занадто пізно дізналися про послуги компанії і не скористалися ними раніше. У яких випадках простіше вирішувати побутові питання разом з «Ваша Готівочка»:

  • потрібно дотягнути до зарплатні, а грошей залишилося обмаль? Візьміть міні кредит і не відмовляйте собі ні в чому;
  • з`явилися негайні витрати. Швидкий міні кредит онлайн допоможе знайти гроші на будь-які потреби;
  • друзі запропонували цікаву подорож, яка не вписується до рамок бюджету? І тут допоможе «Ваша Готівочка»: міні кредит на картку надійде за мить.

Не варто відмовляти собі тільки через те, що в даний момент у Вас фінансові труднощі. Декілька простих кроків і на Вашому рахунку з`явиться необхідна сума.

ЯК ОФОРМИТИ МІНІ КРЕДИТ?

Оформлення мікрокредів суттєво відрізняється від банківських. Головні переваги полягають в тому, що:

  • оформлюючи міні кредит, можна особисто не звертатися до відділення компанії. Навіщо, якщо віртуальний сервіс працює набагато швидше і дозволяє зекономити час?
  • для створення заявки достатньо мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Забудьте про довідку про доходи та докумети, які б підтвердили стаж та рівень заробітку. Просто заповніть особисті дані у полях заявки, і міні кредит онлайн опиниться на Вашій картці;
  • з особливостями мікропозик легко розібратися. «Ваша Готівочка» пропонує прості і лояльні умови, які чітко прописані на сайті. Завдяки цьому, можна не хвилюватися через скриті платежі і оформлювати міні кредит на картку без проблем.

Заявка на кредит подається онлайн на сайті компанії після проходження реєстрації. Процедура займає лише декілька хвилин: обов`язково вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти, які необхідні для зворотнього зв`язку. Вказуючи номер картки, переконайтеся, що термін її дії не вичерпаний.

Міні кредит на картку: які гарантії компанії?

Оформлюючи міні кредити на картку онлайн, «Ваша Готівочка» не тільки гарантує високий відсоток підтвердження заявок, але і надійний захист даних. Так, вся інформація, яка вказана у «Особистому кабінеті» на сайті, є захищенною від третіх осіб. Про це дбає якісна система захисту, встановлена компанією.

Такий підхід важливий, особливо у операціях, які стосуються фінансів. Компанії, які менш відповідально ставляться до цього процесу і нехтують системою захисту, піддають позичальників ризику. Залишаючи на неперевірених сайтах особисті дані, можна не тільки отримати міні кредит на ризикових умовах, але і дати змогу заволодіти даними шахраям.

«Ваша Готівочка» також ретельно слідкує за тим, щоб міні кредит онлайн отримували тільки ті громадяни, за чиїми даними подається заявка. Для цього здійснюється верифікація картки. Вона стане гарантією того, що на Вашу картку, ніхто крім Вас, не зможе взяти кредит.

Обирайте «Ваша Готівочка» і Ви завжди зможете покластися на нас. Компанія працює на взаємній довірі і береже свою репутацію, тому має тисячі вдячних клієнтів. Приєднуйтеся до числа клієтів і переконайтеся, наскільки вигідною є співпраця.