Міні кредит на картку - зручно, швидко і просто!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Головним напрямком діяльності маркетологів є створення пропозицій, які б могли стати найзатребуванішими. Досягти цього можна лише одним шляхом - запропонувати споживачам зручність, вигоду і комфорт. У якості прикладу, можна навести побутову техніку і автобудування. З кожним роком їх виробники пропонують ринку нові функціональні моделі, а також роблять акцент на ергономічності, розширенні можливостей користування і простоті роботи.

За незрозумілим словом ергономічність, перш за все, криється зручність. Так чому ж фінансові послуги не можуть бути зручними? «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам оформити міні кредит на картку і користуватися грошима без обмежень.

Максимум переваг, міні кредит на картку онлайн і готівкою

Чим міні кредити на картку онлайн зручніше звичайних банківських позик? Це швидкий спосіб отримати необхідну суму будь-якої миті. Наприклад, Ви зазвичай сплачуєте комунальні послуги через інтернет-банкінг. Припустимо, Вам не вистачає грошей на рахунку, щоб провести обов`язкові платежі. Беззаперечно, можна дочекатися зарплатні, доки з`являться гроші, а можна скористатися пропозицією «Ваша Готівочка» і відкрити міні кредит на картку, знаходячись вдома.

Ви можете вказати у заявці будь-яку суму у розмірі від 200 до 9000 гривень, в залежності від того, яка сума потрібна, і дочекатися переказу, щоб продовжити сплату рахунків.

Заявки розглядаються за лічені хвилини. Все залежить від швидкості інтернет-зв`язку і роботи банку-кореспондента, який обслуговує Ваш картковий рахунок. Щоб подати заявку на міні кредит, необхідно зареєструватися у програмі мікропозик. Щоб зробити це самостійно, достатньо мати прості навички роботи з комп`ютером. Тепер переходьте на головну сторінку нашого сайту і натискайте кнопку «Отримати позику».

ЯК ОТРИМАТИ МІНІ КРЕДИТ З ДОМУ

Реєстрація на міні кредити на картку онлайн здійснюється на підставі паспортних даних, реквізитів картки і контактних даних. Це означає, що заповнюючи заявку на позику, необхідно вказати ПІБ, номер телефону та електронної адреси, місце проживання, ІПН і дату народження.

В корені важливо коректно заповнити всі поля анкети. За вказаним номером мобільного телефону і електронної поштової скриньки надійде посилання з доступом до «Особистого кабінету» клієнта і інформація щодо підтвердження позики.

Дата нарождения також має бути вказана коректно. По-перше, якщо Ви берете міні кредит на картку, то дані, які вказані у заявці, мають співпадати з даними власника картки. По-друге, у «Ваша Готівочка» встановлені вікові обмеження, якими керуються менеджери, підтверджуючи заявки на міні кредит на картку або готівкою. Отримати позику онлайн мають право громадяни України у віці від 21-го до 70-ти років, готівкою - від 18-ти.

Використовуйте міні кредити на картку онлайн без обмежень

Після того, як Ви отримаєте доступ до «Особистого кабінету», залишається тільки заповнити заявку на міні кредит онлайн і надіслати її фахівцям. У заявці вказуються бажані умови кредитування - сума і дата повернення, реквізити картки, на яку буде переказано міні кредит, і Ваші паспортні дані.

Базовий період користування грошима складає 16 днів. Але, клієнти можуть користуватися грошима довше. Для цього Ви мусите кожні шістнадцять днів сплачувати нараховані комісійні за міні кредит у розмірі 2% від загальної суми за кожен день користування грошима.

Розрахуватися з компанією і сплатити міні кредит можна онлайн або готівкою у відділенні будь-якої миті. Це може бути дострокова сплата або пролонгація.

Миттєвий міні кредит на картку у «Ваша Готівочка» – це зручно, швидко і просто!