Мікропозики на картку з поганою кредитною історією: шанс є завжди!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Маючи за плечима труднощі зі сплатою кредитів, більшість потрапляють у безвихідну ситуацію, коли потрібно оформити позику повторно. Знаючи про те, що існують мікропозики на картку з поганою кредитною історією, у кожного з’являється можливість знайти вирішення проблем у скрутні часи.

Мікропозики з поганою кредитною історією: чудовий вихід для тих, хто втомився від негативних відповідей

Складно зустріти людину, яка не знайома з кредитуванням. Для когось це зручна можливість придбати техніку, дехто позичав гроші на лікування або «закривав діри» у бюджеті в період складних ситуацій. Клієнти, які сплачували кредити вчасно, потрапляють до категорії надійних позичальників і, внаслідок цього, отримують у банківських установах дедалі більше переваг. Якщо ж клієнт забував або через певні причини не мав змоги своєчасно розрахуватися з банком, він отримує статус неблагоприємного позичальника. Хіба це означає те, що більше жодна з кредитних установ не повірить у його чесність і сумлінність? Ні! Компанія «Ваша Готівочка» пропонує мікропозики на картку з поганою кредитною історією навіть тим, хто зовсім зневірився і прагне знайти кошти.

Перевага мікрокредитування полягає у лояльності і довірливому ставленні до позичальника. Такі компанії знають, що не завжди протермінування або затримки платежів свідчать про бажання обманути або привласнити гроші. Оформлюючи всім позичальникам мікропозики на картку, фінансові установи показують свою довіру і бажання допомогти людям гідно вийти зі скрутного становища.

Мікропозики на картку: особливість оформлення експерс-кредиту

Що потрібно знати позичальникові, якому негайно потрібні гроші, проте кредитне минуле залишає бажати кращого? Комерційні банки, в такому разі, не охоче йдуть на співпрацю, відмовляючи у позиці, або пропонуючи кабальні умови. Так, потенційному клієнту можуть запропонувати надати під заставу майно або ж призначити високий відсоток за користування, через що сума до сплати стає дуже великою.

Наша компанія веде демократичну політику і лояльно ставиться до клієнтів, а тому необхідність у мікропозиках з поганою кредитною історією - не є приводом для відмови. Звертаючись до нас, Ви завжди можете розраховувати на фінансову допомогу.

Щоб мати можливість оформлювати мікропозики на картку онлайн швидко і без зволікань, потрібно відповідати наступним вимогам:

  • бути громадянином України;
  • заповнити поля заявки, у яких вказати особисті дані;
  • вказати справжній вік.

Згідно діючого законодавства, мікропозики на картку, як і будь-які інші кредити, не можуть бути видані людям, які не досягли повноліття. В Україні цей вік складає 18 років. Верхньою границею віку позичальників, яких обслуговує компанія, є 70-ряччя. Гроші переказуються на банківську картку, реквізити якої вказані у заявці. Для отримання позики можна скористатися картками платіжних систем Visa або MasterCard.

Мікропозики з поганою кредитною історією: відчуйте переваги співпраці з нами!

Компанія «Ваша Готівочка» пропонує лояльні умови і гарантує офорлення мікропозики на картку з поганою кредитною історією всім клієнтам. За бажання, кожен може отримати до 9000 гривень. Стандартний термін користування грошима складає 16 днів, у разі необхідності, період може бути збільшений.

Підтверджуючи мікропозики на картку з поганою кредитною історією, наша компанія виражає довіру своїм позичальникам. Вона з порозумінням ставиться до форс-мажорних обставин і не встановлює жодних обмежень. Серед числених переваг компанії є:

  • елементарна процедура оформлення, для якої потрібно лише декілька хвилин;
  • прозорі умови: ми відкрито описуємо умови кредитування;
  • надаємо широкі можливості;
  • гарантіуємо конфіденційність даних клієнтів.

Якщо Ви сумніваєтеся, що зможете отримати мікропозику з поганою кредитною історією, звертайтеся у «Ваша Готівочка»! Оформити заявку можна як у будь-якому відділенні, так і дистанційно на сайті.