Мікропозика на картку - легко оформити, просто отримати

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Навряд чи знайдеться людина, яка б не стикалася з ситуацією, коли ломаєш голову: де знайти гроші до зарплатні? Турбувати через це знайомих не дуже хочется, а хвилювати родичів щоразу незручно.

В таких випадках, незамінною стає послуга мікрокредитування, яка дозволяє отримати мікропозику на картку в комфортних умовах. До того ж, оформлення цієї послуги не вимагає жодних навичок і зусиль, а головне - займає мінімум часу.

Як оформити мікропозику на картку правильно

Для початку, необхідно визначитися, до якої саме мікрокредитної компанії звертатися. Зараз отримати мікропозику на картку можно майже в кожній другій установі. Щоб отримати мікропозику, не обов`язково блукати містом в пошуку відділень компаній, достатньо пошукати в інтернеті оголошення, які обіцяють мікропозику на картку або готівкою.  Так, компанія «Ваша Готiвочка» вже більше 6 років працює на ринку мікрокредитування і допомогає громадянам у всіх регіонах країни. Ми пропонуємо відкрити мікропозику на картку онлайн або кредитування готівкою в стаціонарному відділенні компанії.

За бажання відкрити термінову мікропозику, необхідно зареєструватися на сайті «Ваша Готiвочка», отримати доступ до «особистого кабінету» і створити заявку на кредит. Компанія не вимагає від клієнтів ні довідок про дохід, ні підтверджень платоспроможності.

Під час оформлення заявки знадобляться такі дані:

  • номер і серія паспорту;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • номер пенсійного посвідчення (за наявності).

Вказані дані необхідно ретельно перевірити, адже комп`ютер може злічити їх як неправильні.

Отримати термінову мікропозику просто

Взяти термінову мікропозику в компанії «Ваша Готiвочка» можна в розмірі від 200 до 9000 гривень на термін від 1 до 16 діб. Під час заповнення заявки, вказуйте суму і період, на які хочете отримати термінову мікропозику онлайн. До Вашої уваги на головній сторінці сайту розміщений кредитний калькулятор, який в мить розрахує суму до сплати. Комісія скаладає 2% і є фіксованою протягом всього кредитного періоду.

Після відправлення заявки на термінову мікропозику, вам доведеться зачекати декілька хвилин, щоб дізнатися рішення кредиторів. А ще за декілька хвилин, у разі ухвалення заявк, гроші будуть переказані на Вашу картку. Щоб отримати термінову мікропозику на картку без перевірок, обов`язково вказуйте реквізити особистої картки.

Процедура оформлення мікрокредиту займає загалом до 15 хвилин, і для її оформлення необхідний мінімальний пакет документів - такі переваги очевидні.

Як термінову мікропозику на картку погасити

Умови повернення позики в компанії «Ваша Готiвочка» гнучкі і точно задовільнять кожного клієнта. Видана Вам термінова мікропозика на картку без перевірок сплачується будь-яким зручним способом:

  • готівкою у найближчому відділенні «Ваша Готiвочка»;
  • на сайті через «особистий кабінет» банківською карткою;
  • безготівковим переказом у будь-якому банку (реквізити компанії вказані в кредитному договорі).

Погасити термінову мікропозику на картку можна достроково, причому комісія нараховується тільки за фактичний час користування грошима. Якщо ж навпаки - немає можливості сплатити кредит, здійсніть пролонгацію. «Ваша Готiвочка» іде назустріч клієнтам і період, на який відкрита термінова мікропозика на картку, можна продовжувати необмежено.

Гнучкі умови, лояльне ставлення до клієнтів, прозорість розрахунків і швидкість надання кредитів - всі ці фактори працюють на подальше поширення мікрокредитування.