Мікропозика – краща послуга сучасності!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В наш час знайти гроші на особисті потреби – доволі просто. Сучасні люди знають, як виправити фінансове становище та частіше за все віддають перевагу на користь мікропозики, якою користується чи не кожен третій українець.

Сама по собі мікропозика – це простий кредит, що видається на короткий проміжок часу. Його оформлення не потребує довготривалої перевірки та розгляду заявки. Клієнтам «Ваша Готівочка» видаються мікропозики на карту у відділеннях компанії, що працюють щоденно по всій країні або в режимі онлайн 24/7.

Чи потрібна вам мікропозика?

Негативне відношення до кредитів із часом змінюється на все більш лояльне. Причина тому – зростання фінансової грамотності населення, що дозволяє людям без остраху користуватися послугами кредитуючих компаній. Саме тому українці все частіше обирають мікропозику на карту для вирішення тимчасових фінансових труднощів.

Не дивлячись на те, що мікропозика – популярна пропозиція як і з боку компаній, що їх пропонують, так і з боку клієнтів, що є основними споживачами послуги, необхідно розуміти, що пропозиції  кожного кредитора відрізняються умовами, на яких видаються гроші і суттєво відрізняються від банківського кредитування. Від банківських кредитів мікропозики на картку суттєво відрізняються наступним:

· експрес кредит, тобто миттєва мікропозика, може біти відкрита протягом 15 хвилин;

· оформлюється мікропозика лише по паспорту та ІПН, без надання довідки з місця роботи, довідки про доходи та перевірки історії по кредитам;

· підтвердження заявок на мікропозики онлайн на карту відбувається у 95% випадків звернення. В разі відхилення заявки, клієнту називають причину з якої було прийнято рішення відмовити в оформленні кредиту.

Мінімум часу необхідного для отримання позики, а доступність та простота – основні переваги мікрокредитування перед стандартними послугами банківських установ.

Мікропозики на карту – це зручно та вигідно!

Мікрокредитування подарувало багатьом людям шанс на просте вирішення фінансових труднощів. Це дійсно дуже зручно! Обираючи онлайн кредитування, ви отримуєте можливість стати клієнтом «Ваша Готівочка» на вигідних умовах - просто з дому, просто зараз.

Щоб отримати мікропозику на карту, вам знадобиться всього на всього скористатися сайтом компанії, пройти реєстрацію, створити заявку та дочекатися рішення щодо підтвердження заявки. Після підтвердження, гроші тієї ж миті будуть переведені на вашу банківську картку.

Просто підійміться нагору сторінки, що ви зараз читаєте, або перейдіть на головну сторінку сайту. Скориставшись кредитним калькулятором оберіть умови кредитування та натисніть кнопку «отримати позику». Перед вами відкриється анкета клієнта, яку необхідно уважно заповнити. Важливо, щоб інформація, яку ви зазначите під час заповнення анкети була повністю ідентичною до інформації, яку ви надавали банку при отриманні картки. Адже головною умовою підтвердження заявки є абсолютне співпадіння даних про власника картки і клієнта компанії, що проходить реєстрацію. Після того, як анкета заповнена, вам буде наданий доступ до «особистого кабінету» клієнта, де і створюється заявка на мікропозику онлайн з урахуванням тих умов, що ви попередньо обрали.

Чи усім доступна мікропозика на картку?

В глобальному сенсі, дана послуга доступна кожному українцю. В розрізі ж правил мікрокредитування, встановлених «Ваша Готівочка», стати клієнтами компанії мають право особи у віці від 18 до 70 років у разі звернення за готівковими позиками, і у віці від 21 року до 70 років при зверненні за безготівковими кредитами.

При оформленні безготівкових мікропозик онлайн на карту, від клієнта вимагається надання достовірної інформації в повному обсязі. В разі звернення за готівкою, вам знадобиться особисто завітати до відділення компанії і надати менеджеру для ознайомлення оригінали паспорту та ІПН. Пенсіонерам ми не відмовляємо у наданні грошових позик при умові, що їх вік менший за 70 років і просимо надати для ознайомлення пенсійне посвідчення.

Тим клієнтам компанії, хто вже користувався послугами «Ваша Готівочка», ми без питань відкриємо новий кредит в разі, якщо  немає поточних заборгованостей перед компанією. Оберіть зручний для вас спосіб звернення, пройдіть реєстрацію та отримайте гроші. «Ваша Готівочка» – це дійсно легко, просто та зручно, в чому переконалися вже тисячі українців.