Мікропозика із поганою кредитною історією – перепон не існує!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Складно не визнати, що усі ми боїмося перевірок, незалежно від того, що саме перевіряється. Не має різниці, чи є в минулому причини, що змушують боятися певної оцінки, чи це перший раз і саме тому виникають неприємні хвилювання. Завжди є відчуття невпевненості. У випадку із перевіркою при оформленні кредиту, хвилювання пояснюються тим, що в разі негативної оцінки, позика не буде відкрита. Відповідно, ви не отримаєте тих грошей, що вам необхідні.

Якщо у вас є абсолютно раціональні причини вважати, що вам не відкриють позику чи ви вперше звертаєтеся до кредитної установи, не варто витрачати власний час та хвилюватися. Просто скористайтеся можливістю отримати мікропозику із поганою кредитною історією від «Ваша Готівочка».

Мікрокредитування – абсолютна протилежність стандартному банківському кредитуванню. Ми не фінансуємо бізнес проекти та не видаємо довгострокові кредити. Ми пропонуємо лише мікропозику із поганою кредитною історією на карту кожному, кому необхідні гроші на особисті цілі.

Мікропозика із поганою кредитною історією: будьте впевнені, що отримаєте гроші!

Не викликає жодного сумніву той факт, що до усіх фінансових операцій необхідно ставитися вкрай відповідально. Тоді не доведеться зустрітися із труднощами чи проблемами, пов’язаними із переплатою по кредиту чи виплатою штрафних санкцій. Якщо ви вперше зустрічаєтеся із кредитуванням, необхідно уважно вивчити умови, на яких компанії надають кошти, ознайомитися із наявними пропозиціями. Головне, уважно читати договір про надання послуг перш, ніж підписати його. Навіть, якщо вам потрібні гроші до зарплати чи просто невелика сума коштів, або сплатити по рахунках. Адже, часто, у поспіху, люди погоджуються на умови договору, не читаючи їх, а потім, із часом, розуміють, що погодилися на абсолютно невигідні умови.

Отримати позику із поганою кредитною історією дійсно складно. Сама перевірка кредитної історії займає час. Окрім цього необхідно оформити і надати довіку про доходи. Все це робить стандартне банківське кредитування складним та недоступним.

«Ваша Готівочка» спеціалізується на споживчих кредитах, пропонуючи отримати мікропозику із поганою кредитною історією лише із вимогою надати персональну інформацію про клієнта під час реєстрації.

Мікропозика із поганою кредитною історією на карту від «Ваша Готівочка» – кращий варіант вирішення проблеми!

Пояснити можливість отримати гроші від «Ваша Готівочка» без численних перевірок дуже просто. По програмі мікрокредитування українці мають змогу отримати не більше 9000 гривень. Ця сума не перевищує середнього рівня доходів по країні. Саме через це ми не вимагаємо надавати довідку про доходи та не проводимо перевірки кредитоспроможності клієнтів. Ще одним плюсом кредитування у «Ваша Готівочка» є можливість взяти мікропозику із поганою кредитною історією саме на тих умовах, що обирає клієнт.

Користуватися грошима можна необмежений період часу при своєчасній сплаті відсотків та продовженні кредитного періоду. При оформленні заявки на мікропозику без відмови із поганою кредитною історією клієнт має право вказати період використання коштів до погашення не довше, ніж 16 діб. Для продовження терміну кредитування достатньо лише звернутися в день, коли позика має бути погашена, до компанії будь-яким зручним способом та повідомити про своє рішення. Після оформлення заявки на продовження кредитного періоду та сплати нарахованих комісійних, ви знову зможете користуватися грошима протягом наступних 16 днів.

Кредитування у «Ваша Готівочка» – це зручно та швидко. Ми пропонуємо не лише обирати, скільки грошей отримати в користування та на який період часу, але й самостійно вирішувати, де і коли отримати гроші. Відкрити мікропозику із поганою кредитною історією на карту можна в будь-якому з відділень компанії чи за допомогою онлайн сервісу 24/7. У відділенні ви також зможете взяти гроші готівкою при умові надання оригіналів паспорта та ІПН менеджеру під час реєстрації. У випадку, якщо вам необхідна саме мікропозика онлайн із поганою кредитною історією, достатньо лише вказати паспортні дані та код ІПН. Відмовитися від перевірки оригіналу документів дозволяє інформація про власника картки, на яку переказуються гроші. Адже при видачі картки усі документи перевіряються представниками банківської установи.

Мікропозики без відмови із поганою кредитною історією – отримайте та забудьте про проблеми

Тож розберемо детальніше, як і на яких умовах оформлюється мікропозика із поганою кредитною історією в «Ваша Готівочка». При максимальному розмірі позики в 9000 гривень, мінімальна сума кредиту може становити всього 200 гривень. Відкрити ж позику можна навіть на одно добу. Незалежно від того, чи оформлюється мікропозика онлайн із поганою кредитною історією, чи ви берете гроші готівкою, ставка кредитування становить всього 2%. Комісія нараховується на суму позики щоденно до повного погашення кредиту. Час, який ви витратите на те, щоб отримати гроші, – не більше, ніж півгодини.

Щоб миттєво отримати мікропозику без відмови із поганою кредитною історією, важливо врахувати, що кредити у безготівковій формі підтверджуються лише особам у віці від 21 до 70 років.

Як використовувати гроші – ваша особиста справа. Жодна анкета не містить питання про те, з якою метою оформлюється мікропозика із поганою кредитною історією, на карту чи готівкою. При виконанні умов та вимог програми мікрокредитування, ви зможете користуватися послугами «Ваша Готівочка» стільки, скільки це буде необхідно. Ми не обмежуємо вас ні у праві вибору, ні у можливості отримувати кошти, працюючи для того, щоб життя українців стало дійсно гідним.