Мікропозика із поганою кредитною історією на картку. Порядок видачі

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Щоб гаманець не був порожнім, скористуйтеся пропозицією від «Ваша Готівочка». Тепер ви знаєте, де можна попросити в борг.  «Ваша Готівочка» – кредитор, перевірений часом. Нам довіряють і ми це цінуємо. «Ваша Готівочка» відкриває мікропозики із низьким рейтингом поганою кредитною історією на будь-яку карту, без розписки, поручника та застави. Умови кредитування, що будуть зазначені в договорі про надання послуг, наші клієнти обирають самостійно.

Мікропозика з поганою кредитною історією на банківську карту – випробувано українцями

Не аби-яку популярність мікрокредити отримали завдяки тому, що оформлення позики просте та займає мінімум часу. Оформити кредит від «Ваша Готівочка» можна будь-якої миті, незалежно від того, в який день тижня ви звертаєтеся 24/7. Відкриття мікропозики з поганою кредитною історією відбувається миттєво та займає не більше, ніж 15 хвилин. Без черг, ретельних та суворих перевірок, як в банках. Вам не доведеться очікувати та перейматися з приводу того, чи буде вам надана позика, чи отримаєте ви гроші, які так необхідні.

Кожна заявка з приводу відкриття позики розглядається одразу ж, як надходить. Зареєструйтеся, вкажіть свої контактні та персональні дані і дочекайтесь, поки менеджер зв’яжеться з вами для обговорення умов кредитування. Також, слідкувати за статусом заявки дозволяє сервіс «особистий кабінет». Після обробки заявки, мікропозика із поганою за результатом перевірки кредитною історією перераховується на картку банку миттєво.

Щоб швидко вирішити тимчасові фінансові труднощі, зовсім не обов’язково зв’язуватися із банками чи створювати труднощі своїм знайомим. Достатньо дізнатися, як стати клієнтом мікрофінансової компанії, пройти реєстрацію та отримати позику від «Ваша Готівочка».

Мікропозики з поганою кредитною історією. Отримуйте послуги у відділення чи онлайн

«Ваша Готівочка» видає мікропозики із поганою або ж несформованою кредитною історією готівкою та у вигляді безготівкового переказу на картку. Обирайте вільний час та звертайтеся до компанії. Відділення обслуговують клієнтів щоденно, з самого ранку до пізнього вечора. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення (якщо таке є в наявності). Усі дані про клієнтів залишаються конфіденційними та не розголошуються.

Від клієнтів не вимагається нічого, крім перерахованих документів, надання персональних та контактних даних. Жодних довідок про доходи, про працевлаштування та інше. На нашому сайті можна дізнатися про місце знаходження відділень компанії саме в вашому місті. Також цю інформацію та інші подробиці про мікропозику із поганою кредитною історією вам нададуть оператори гарячої лінії.

Мікропозики без відмови з поганою за результатами перевірки кредитною історією. Оформлюємо миттєво

«Ваша Готівочка» дозволяє отримувати мікропозики без відмови із поганою кредитною історією виключно повнолітнім. Якщо вам вже виповнилося 18-ть років, ви можете розраховувати на безготівковий кредит. Готівку зможуть отримати українці в віці від 21-го року, але не старше 70-ти років. Гроші на руки, як мікропозика із поганою за УБКІ кредитною історією, видаються безпосередньо у відділеннях компаній, в той самий час відкрити безготівкову позику можна і у відділенні, і в режимі онлайн.

Розмір позики може сягати 9000 гривень, а термін використання – 16-ти діб при відсотковій ставці в 2%. Які умови використання мікропозики онлайн з поганою через несплату кредитною історією чи готівкового кредиту ви обирете, залежить лише від вас.

Погасити кредит можна достроково, також не заперечується і подовження терміну використання коштів. Щоб уникнути нарахування додаткових комісійних чи пені, радимо вам заздалегідь ознайомитися із умовами кредитування від «Ваша Готівочка» будь-яким зручним для вас способом. Подовження кредитного періоду потребує сплати нарахованих комісійних. Для того, щоб повністю погасити позику, необхідно повернути кошти, надані в користування та сплатити відсоток. Самостійно розрахувати суму коштів до повернення допоможе кредитний калькулятор, розміщений на головній сторінці сайту.

Не переймайтесь через зіпсовану чи несформовану кредитну історію, звертайтесь до «Ваша Готівочка» та забудьте про фінансові обмеження!