Мікрокредити Україна – безвідмовна допомога будь-якої миті

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Мікрокредити встигли завоювати шалену популярність серед мешканців України та зайняли вагоме місце серед послуг, що надаються на вітчизняному ринку фінансових послуг. Щоб отримати мікрокредити Україна, вам не знадобиться збирати усілякі довідки та перейматися, що буде написано у кредитній історії. Такі фактори як рівень доходів, кредитний рейтинг та інше – не враховуються при розгляді заявки на позику у «Ваша Готівочка».

Мікрокредити Україна позбавлять вас від фінансових труднощів

У вас залишилося обмаль коштів, а до зарплати ще чекати та чекати? У вас раптові труднощі, що потребують грошей для їх подолання? В будь-якому випадку вирішувати фінансові проблеми необхідно швидко та ефективно. Допомогти подолати проблему нестачі коштів легко зможе «Ваша Готівочка» – мікрофінансова компанія, де отримати позику можна протягом півгодини. Кредити надаються на вигідних умовах та під мінімальний відсоток. Вам більше не знадобиться пояснювати друзям, рідним чи знайомим, для чого вам знадобилися гроші. Тепер мікрокредити Україна мають змогу оформити усі охочі без винятку.

Не дивлячись на те, що позику можна отримати не лише у мікрофінансовій компанії, а ще й у банківських установах, у разі звертання до останніх, говорити про доступність позик не варто. Для банків надважливим є критерій якості кредитної історії, соціального статусу клієнтів та рівня їх доходів.

В разі, якщо банки відмовляють у видачі кредитів, а друзі не можуть надати необхідну допомогу, сміливо звертайтеся до «Ваша Готівочка», де мікропозики Україна отримувати просто, легко та швидко. Головне, знати до кого звернутися, як отримати бажане, щоб завжди залишатися впевненим у прийдешньому дні.

Згідно програми мікрокредитування, зареєстровані клієнти компанії можуть отримати в користування кошти в сумі від 200 до 9000 гривень. Саме через обсяг позики послуга називається мікрокредитом. Перевагою подібної форми кредитування є її доступність. Однією з важливих умов для підтвердження заявки на кредит є вік кредитоотримувача. «Ваша Готівочка» обслуговує клієнтів, що не молодше 18-ти та не старше 70-ти років. В разі, якщо ваш вік відповідає встановленим вимогам, ви готові надати необхідну для реєстрації інформацію, процедура відкриття позики займе мінімум часу. До того ж, мікрокредити Україна можуть оформлюватися просто з дому. Якщо ви не бажаєте витрачати час на дорогу до відділення компанії чи з будь-яких інших причин не можете завітати до наших офісів, ви завжди можете пройти реєстрацію та подати заявку на відкриття кредиту в режимі онлайн.

Мікрокредитування – кращий спосіб забути про фінансові труднощі

Компанія «Ваша Готівочка» не висуває суворих вимог до своїх клієнтів, більше того, ми надаємо можливість вам самим обирати умови, на яких отримати кошти – обсяг позики та час її використання. Кожен українець, виконавши елементарні вимоги компанії, має можливість стати нашим клієнтом. Не має значення чи ви студент, чи пенсіонер, чи домогосподарка чи у вас є непогашені кредити перед іншими компаніями. Головне, щоб ви не мали дійсних боргів перед «Ваша Готівочка». Саме через ці причини мікрокредитування отримало шалену популярність серед українців.

Звертаючись до нашої компанії за грошима, будьте готові надати менеджерам чи онлайн операторам вашу персональну інформацію, контактні дані, дані про рік народження та інше. В залежності від того, скільки років клієнту на момент звернення, визначається, в якій формі особа може отримати позику – готівкою чи онлайн на картку.

Програма мікрокредитування потребує паспортних даних та коду ІПН – це єдині два документи, що вимагаються від клієнтів. При замовленні кредиту в режимі онлайн відповідна інформація зазначається в полях електронної анкети та перевіряється на відповідність шляхом співставлення з інформацією про власника картки, на яку мають бути перераховані кошти.

Безперечною перевагою мікрокредитування сміливо можна назвати миттєвість опрацювання заявки та відкриття позики. Не має значення чи ви звертаєтеся у відділення особисто, чи обираєте варіант віддаленого обслуговування, мікрокредитування не займе більше, ніж півгодини.

Швидке та доступне мікрокредитування, всього 20 хвилин і гроші ваші

Миттєвість, доступність та вигода – далеко не всі переваги кредитування у «Ваша Готівочка»! На заповнення анкети, її обробку та прийняття рішення щодо надання грошей у користування нам необхідно не більше 20 хвилин. Не має значення, яку форму та які умови кредитування ви обирете. Підтвердження заявок відбувається у 95% випадків звернення. Причиною відмови може стати відсутність необхідних документів, вік клієнта або спроба оформити позику на сторонню особу.

Якщо ви погодитеся виконати наші умови, то швидко зрозумієте, що «Ваша Готівочка» – організація мікрокредитування, що забезпечує грошима українців на дійсно вигідних умовах. Насправді, і досі діють організації мікрокредитування Україна, що вимагають від своїх клієнтів надання численної кількості довідок, усіляких паперів та довго приймають рішення чи підтвердити надання позики, чи відмовити. «Ваша Готівочка» щоденно працює аби створити умови, які були б вигідними та зручними для наших клієнтів. Максимальна довіра, абсолютний комфорт та високий рівень сервісу – те, що наша організація мікрокредитування незмінно пропонує українцям протягом плідних років роботи.

Дізнатися про те, яким чином працює наша організація мікрокредитування, задати усі питання, що вас турбують можна, зателефонувавши на гарячу лінію. Також ви можете залишити свої питання або пропозицій у формі зворотнього зв’язку або завітати до відділення компанії, коли вам це буде зручно.

«Ваша Готівочка» – організація мікрокредитування, Україна обслуговується щоденно та цілодобово, звертайтеся!