Мікрокредити онлайн: не втратьте свій шанс!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не дарма кажуть, що знання - це сила! Ніколи не знаєш, яка інформація може стати у нагоді, а тому краще завжди залишатися в курсі нових послуг і вигідних пропозицій. До їх числа можна сміливо віднести мікрокредити онлайн у «Ваша Готівочка». Простий, зручний і зрумілий сервіс дозволить кожному легко оформити позику і впоратися з фінансовими труднощами.

Кредитування приватними компаніями – це звичайна практика у більшості євпропейських країн. Це дозволяє не лише зняти навантаження з банків через надлишковий клієнтський попит, але і допомогти громадянам легко відкрити мікрокредит онлайн на невеликий термін. Отже, мікрокредитування вигідне для всіх - і кредиторів, і позичальників. Не втрачайте свій шанс, ознайомтеся з пропозицією поближче.

Мікрокредити онлайн - що це таке?

В чому ж полягає відмінність мікропозик від класичних фінансових інструментів? Як так можна оформити мікрокредит онлайн легко, і в чому підступ?

Насправді все доволі просто і прозоро. Кожна фінансова установа займає певну нішу і працює з певним видом кредитів. Для банків - це довготривалі кредити, які згодом доведеться сплачувати декілька місяців або років. Їх зручність полягає в тому, що вони можуть буть оформлені на велику суму і за певним цільовим призначенням, а тому вносити платежі і % потрібно раз у місяць.

На відміну від них, мікрокредити онлайн, які видаються кредитиними компаніями на невеликі суму і термін, мають орієнтовний кредитний перід до 1-го місяця, а комісійні нараховуються лише за фактичні дні користування грошима.

Особливості кожного виду кредитування можуть бути як перевагою, так і недоліком. Наприклад, % ставка, яка нараховується щоденно, може здатися надвисокою. З іншого боку, невеликий мікрокредит онлайн на картку, відкритий лише на декілька тижнів, насправді виявиться дешевше за банківський кредит.

Дізнавшись всі тонкощі і нюанси сучасного кредитування, можна легко отримати позику на вигідніших умовах і бути впевненим у прозорості умов.

Мікрокредит онлайн - для всіх і кожного!

Як Ви вважаєте, чи багато шансів у 18-річної людини отримати банківську позику? А у 70-річного пенсіонера? Якщо поглянути на речі об`єктивно - ні. Сучасна банківська система тримається на гарантіях і страхуванні, а тому такі установи намагаються обмежити себе від клієнтів, які не є на 100% платоспроможними.

«Ваша Готівочка» проти цієї несправедливості, тому дає шанс на мікрокредит онлайн в Україні кожному. Це одна з найлояльніших компаній, яка готова довіряти клієнтам, чим викликала таку популярність і здобула чудову репутацію. До неї завжди можна звернутися, якщо:

  • Ви працевлаштовані неофіційно. Ніхто не буде вимагати від Вас підтвердження платоспроможності. Грошовий мікрокредит онлайн на картку не прив`язаний до цієї бюрократії; 
  • Вам не потрібно надавати нічого під заставу. У «Ваша Готівочка» видають виключно беззаставний мікрокредит онлайн або готівкою ;
  • немає людей, які б легко погодилися стати поручителем. Тим паче, нам іноді незручно просити про це близьких. «Ваша Готівочка» відмовилася від цієї вимоги і видає позики без поручителів.

Отже, ймовірність відкрити мікрокредит онлайн надвисока для кожного. Подавайте заявку - і все вдасться!

Мікрокредит онлайн в Україні: скільки сплачувати за користування позикою?

Заявка на грошові мікрокредити онлайн у «Ваша Готівочка» може бути подана з будь-якого гаджету. Не має значення, скористаєтеся Ви смарфтоном, комп`ютером або іншим пристроєм. Вам потрібно обов`язково зареєструватися на сайті, після чого зможете отримати доступ до «Особистого кабінету», де безпосередньо заповнюється заявка.

Для всіх клієнтів «Ваша Готівочка», мікрокредит онлайн видається під 2% за кожен фактичний день користування коштами. Розмір позики складає від 200 до 7000 гривень.

Однією з головних переваг компанії є те, що Ви самостійно можете регулювати кредитний період. Тобто: рекомендований термін до сплати складає 16 днів, проте може бути закритий достроково або пролонгований.

Коли Вам потрібен мікрокредит онлайн в Україні на декілька тижнів, заповнюйте заявку і отримуйте гроші! Або берете позику на декілька днів - і це не заборонено! «Ваша Готівочка» - це завжди лояльність і свобода вибору.