Мікрокредит. Розповідаємо про найдоступніший спосіб отримати гроші

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Що таке мікрокредит і як його отримати?

Сьогодні попит на мікрокредит значно збільшився. Українці все частіше обирають саме цей спосіб кредитування. Ми розповімо Вам про головні переваги мкрокредитів і назвемо умови їх видачі.

Щоб дізнатися більше про мікрокредит, пропонуємо прочитати нашу статтю. Як зазначається в першій інтернет-енциклопедії «Вікіпедія», мікрокредити є основою мікрофінансування. Такі позики видаються на невеликі суму і період. Світ дізнався про мікрокредити в 1990-х роках, завдяки одному з американських професорів економіки.

В Україну мікрокредити прийшли не так давно, але вже зарекомендували себе як надійний спосіб отримати грошову допомогу. Саме тому, мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка», готова запропонувати свої послуги всім. Ми відкриємо мікрокредит готівкою кожному співвітчизнику, вік якого від 18 років. Зовсім не важливий вид діяльності і рівень доходу клієнта. Кредитори можуть виручити грошима як готівкою, так і на картку.

Звернувшися до нас, Ви самостійно обираєте спосіб кредитування. Обравши мікрокредит онлайн, Ви отримуєте гроші на рахунок в будь-якій точці країни. Щоб отримати позику, не потрібні жодні документи, окрім паспорту і коду ІПН. Бажаючі відкрити мікрокредит онлайн, спершу мають зареєструватися на сайті, а потім внести відповідні дані в анкету. На її заповнення знадобиться до 5 хвилин.

Оформлюйте мікрокредити 24/7

Не відмовляйтеся від пропозиції отримати мікрокредит на картку в «Ваша Готівочка», адже це дуже зручно. Відкриваючи позику у нас, можете самостійно обирати суму і період кредитування. До речі, мікропозики настільки затребувані, що по всьому світі нараховується близько 9 тисяч мікрокредитних установ.

Наші кредитори зробили так, що мікрокредит на картку можна отримати навіть вночі. Послуги «Ваша Готівочка» доступні щоденно. Кредитори працюють без вихідних і точно не відмовлять у грошовій допомозі. Перед тим, як взяти мікрокредит, радимо розрахувати відсоткову ставку. Зробити це легко: на кредитному калькуляторі вкажіть суму і період оформлення кредиту і дізнаєтеся суму до повернення.

Щоб позичити гроші, не потрібно нічого закладати під заставу. Це є головною перевагою «Ваша Готівочка». Гроші потрапляють на картку клієнта негайно. Всього-навсього вкажіть паспортні дані і зможете взяти мікрокредит одразу ж. В Україні громадяни частіше стараються брати мікрокредити онлайн, аніж готівкою. Це легко пояснити: такий спосіб допомогає отримати кошти миттєво, без перевірки і довідки про дохід.

У нас мікрокредити онлайн можна брати на що завгодно і без пояснення причин. Для того, щоб взяти мікрокредит онлайн, клієнту не має бути менше 21 року. При цьому, немає ні перевірки, ні внеску та інших формальностей. В «Ваша Готівочка» взяти мікрокредит онлайн на картку змогли тисячі громадян, тому не турбуйтеся, відмови не буде. Ми 100% позичимо навіть неофіційно працевлаштований і особам з поганою кредитною історією.

Ті, кому необхідно отримати мікрокредит терміново, можуть звернутися до відділення. Під час звернення за позикою готівкою, клієнт надає оригінали паспорту і коду ІПН. Час забути про довідки і розписки. Позики готівкою видаються особам від 18 до 70 років. Офіси фінкомпанії, де можна отримати мікрокредит термінововідкриті протягом тижня з 8-ї до 20-ї години. Тому, звертайтеся до нас навіть у вихідні.

Візьміть мікрокредит онлайн і гроші потраплять на картку швидко

«Ваша Готівочка» готова видати максимальну позику в 9 тисяч гривень без перевірок і довідки про дохід. Погодьтеся, мікрокредит це досить зручно, а головне швидко. Всього 15 хвилин і гроші у Вас. Зовсім не важливо, оберете мікрокредити на картку або готівкою, гроші позичать під фіксований відсоток. Мінімальний розмір позики становить 200 гривень.

Кредитори готові виручити грошима навіть на один день. Максимальний термін, протягом якого Ви можете користуватися грошима - 16 днів. Завдяки лояльним умовам фінкомпанії, клієнти отримують кошти під 2% комісійних. Можете розрахуватися з компанією зручним способом: сплатити позику онлайн, у відділенні або в касі банку.

Головне, щоб клієнт дотримувався умов договору і погасив кредит у зазначений термін. Якщо такої можливості немає, сплатіть комісію і пролонгуйте кредит. Ми завжди зможемо допомогти тим, хто бажає отримати мікрокредит, незважаючи на історію кредитування. Перед тим, як отримати мікрокредит, уважно ознайомтеся з усіма умовами договору. Спробуйте оформити мікрокредит у нас, адже це дійсно просто і надійно.