Мікрокредит онлайн в Україні: відчутні переваги!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кожна людина сьогодні живе у паралельних світах: реальному і віртуальному. Нікого не здивувати можливістю робити покупки або навчатися за допомоги інтернету, отже час додати сюди і фінансові послуги. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує мікрокредит онлайн в Україні, для оформлення якого можна скористатися будь-яким гаджетом.

Така послуга – зовсім не новизна. Сфера мікрокредитування стрімко розвивається, постійно вдосконалюється і має істотні переваги перед звичайним банківським кредитом. Дистанційний сервіс - це лише наступний крок, який забезпечує позичальника мікрокредитом онлайн на лояльних умовах.

Мікрокредит онлайн в Україні: чому варто спробувати?

Перш, ніж вибрати автоновний або дистанційний сервіс, варто порівняти їх для оптимальної оцінки. Позика у стаціонарному відділенні буде цікава для тих, хто:

  • віддає перевагу присутності обох сторін під час оформлення;
  • живе або працює поруч з представництвом мікрокредитної компанії;
  • є недосвідченим інтернет-користувачем і не має бажання розвиватися у цьому напрямі.

До представництв «Ваша Готівочка» звертаються люди різного віку. Немає нічого простіше, ніж знайти декілька хвилин, щоб завітати у обідню перерву і оформити позику, адже відділення працюють щоденно без перерв.

Інші громадяни, зокрема, віддають перевагу мікрокредиту онлайн в Україні, вибираючи оформлення онлайн через наступні переваги:

  • такий спосіб оформлення зручний. Заявку на позику можна подати як зі смартфону, знаходячись в будь-якому місці, так і з комп`ютеру або ноутбуку;
  • оформити мікрокредит онлайн можна рано вранці, пізно ввечері або у вихідний день: віртуальний сервіс працює завжди;
  • онлайн-обслуговування дозволяє суттєво зенокомити час, позбавивши позичальника від обов`язкового візиту до банку і, звичайно, черги.

Завдяки тому, що «Ваша Готівочка» пропонує обидва варіанти, більшість громадян вибирають саме цю компанію для подальшої співпраці.

Мікрокредит онлайн: як користуватися сайтом

Якщо Ви вирішили, що час скористатися інтернет-простором і оформити кредит на картку, пропонуємо ознайомитись з офіційним сайтом «Ваша Готівочка». Розібратись з інтерфейсом і заповнити заявку на мікрокредит онлайн на картку зможе кожен користувач.

Сайт має наступну структуру:

  • кредитний калькулятор. Це інструмент, розташований у верхній частині сторінки, який допомогає розрахувати остаточну суму до сплати;
  • короткий блок підсказок, який описує порядок оформлення мікрокредитів онлайн і що потрібно робити для цього;
  • новини і відповіді на питання. Там можна дізнатися корисну інформацію і відповідь на питання, які Вас цікавлять.

Перш, ніж розпочати оформлення заявки, необхідно зареєструватись. Кнопка для цього розташована у верхньому кутку і має назву «Вхід». Після того, як будуть заповнені у відповідних полях особисті дані, e-mail та номер телефону, мікрокредит онлайн в Україні стане на крок ближче.

Мікрокредит онлайн на картку: що потрібно для оформлення?

Стати клієнтом кредитної компанії може кожен повнолітній громадянин. Якщо на момент звернення Ви досягли повних 18-ти років, «Ваша Готівочка» не відмовить у обслуговуванні і запропонує кредит готівкою. Громадяни, віком від 21-го року, можуть отримати гроші на картку. Подавати заявку можна громадянам до 70-ти років включно.

Широкий віковий діапазон сприяє тому, що мікрокредит онлайн в Україні у «Ваша Готівочка» можуть отримати і студенти, і люди літнього віку. Послугою можуть скористатися громадяни з будь-яким рівнем доходу, офіційним або неофіційним працевлаштуванням. Компанії не потрібні жодні факти підтвердження платоспроможності, що беззаперечна перевага для тих, хто не може надати довідку про доходи.

Сума, в межах якої дають мікрокредит онлайн на картку, складає від 200 до 9000 гривень. Це насправді зручно, адже можна позичити стільки, скільки необхідно, сплачуючи тільки за фактичні дні кристування грошима.  

Варто пригадати, що мікрокредити онлайн пропонують тільки повнолітнім громадянам. Враховуючи ризики, на які йде компанія і мінімальні вимоги до позичальників, вибирайте сервіс «Ваша Готівочка»!