Мікрокредит онлайн на картку - маса переваг

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Що уявляють собою мікрокредити онлайн і чим вони відрізняються від банківських позик - досі актуальне питання для клієнтів більшості кредитних компаній. І не тому, що такий вид послуг рідкість, а тому, що мікрокредит онлайн на картку декому здається ненадійним і підозрілим.

Оформлювати мікрокредит онлайн на картку безпечно або ні?

Чому ж мікрокредит онлайн викликає стільки підозр? Для початку дізнаємось, що таке мікрокредит і чому його так просто отримати на картку банку. Навідміну від стандартного банківського кредиту, мікрокредит онлайн – це невелика сума коштів, яку можна отримати у вигляді безготівкового переказу. Тобто: Ви подаєте заявку, у якій вказуєте особисті, паспортні дані і номер платника податків. Цієї інформації цілком достатньо, щоб підтвердити особистість і отримати гроші на картку.

Якщо під час оформлення кредиту у банку необхідно оголошувати цільове призначення, то мікрокредит онлайн на картку передбачає тільки заповнення особистих даних клієнта у заявці. По суті, це споживче кредитування, яке не перевищує 7000 гривень, і робить послугу доступною для всіх.

Готівкою позика або мікрокредит онлайн – що вибрати?

Оформити мікрокредит онлайн в Україні сьогодні не проблема, питання полягає лише у виборі компанії, у якій відкривати позику. Пропозицій, які відрізняються умовами оформлення позики, сумою і кредитним терміном, - незлічити. Частіше за все, вибираючи мікрокредит онлайн на картку, позичальники звертають увагу на яскраву рекламу, обіцянку надати гроші фактично безвідсотково, численні бонуси і різні привілеї, лише б вони погодились на пропозицію. Нажаль, такі способи заохочувати клієнтів доволі ефективні і змушують забути про обережність. Існують елементарні правила, які допоможуть взяти безпечний мікрокредит онлайн на картку і запобігти ризику передачі даних третім особам: перевіряйте реєстраційні дані компанії, наявність відповідних ліцензій і, обов`язково, ознайомтеся з відгуками. Як тільки споживачі фінансових послуг розпочнуть звертати увагу на такі моменти, ненадійні організації, які прагнуть тільки прибутку, зникнуть і мікрокредити онлайн перестануть викликати недовіру.

Який мікрокредит онлайн в Україні вибрати?

«Ваша Готівочка» є лідером на ринку фінансових послуг України. Ми активно розвиваємось у напрямку покращення якості обслуговування. В результаті, мікрокредит онлайн в Україні тепер може оформити кожен охочій, незалежно від фактичного місцезнаходження.

Це можуть бути як готівкою, так і безготівкові позики, які не перевищують 9000 гривень. Подати заявку на оформлення кредиту можна двома шляхами: це може бути оформлення безпосередньо в одному з відділень компанії або ж самостійне заповнення реєстраційної форми і заявки через «Особистий кабінет» на сайті.

Згідно вимог компанії, отримати позику на картку можуть громадяни України у віці від 21-го до 70-ти років. Мінімальний вік позичальників, які беруть кредит готівкою, складає 18 років. Онлайн реєстрація передбачає заповнення електронної заявки, де клієнти вказують особисті і контактні дані, а також реквізити картки, оформленої в будь-якому з банків країни. Відповідність реквізитів картки і даних про її власника є гарантією достовірності інформації. Оформлюючи кредит готівкою, необхідно обов`язково надати оригінали паспорту та ІПН.

Термін користування позикою, оформленою у «Ваша Готівочка», може складати до 16-ти днів. Існує правило обов`язкової сплати комісійних на 16-й день, які нараховуються у розмірі 2% від загальної суми позики щоденно. Так Ви зможете продовжити кредитний період.

Оформлюйте кредити у компаніях, перевірених часом і клієнтами!