0 800 500 660Зворотній дзвінок

Мікрокредит на картку терміново онлайн. «Ваша Готівочка» позичить всім

Яка сума вам потрібна:
грн.
7000 грн
На який термін:
дн.
(Дата погашенняя до: 2016-09-01)
16 днів
Позика
200
грн.
Відсотки
4
грн.
Повернути
204
грн.

Мікрокредит на картку терміново онлайн. Забудьте про документальну тяганину

Отримати мікрокредит на картку терміново онлайн може кожен громадянин. «Ваша Готівочка» оформлює позики всім. Розраховуйте на грошову допомогу завжди, адже у нас немає перевірок і нам не потрібні довідки про дохід. Не дивуйтеся, це насправді так. Послуги фінкомпанії доступні кожен день - ми працюємо навіть у вихідні і свята! Отримати мікрокредит на картку терміново онлайн можна навіть посеред ночі!

Ви отримуєте мікрокредит на картку терміново онлайн протягом 15 хвилин, незалежно від способу оформлення. Кредитори миттєво розглянуть заявку кожного і перекажуть кошти на картку. Щоб відкрити кредит, необхідно зареєструватися на сайті. Просимо вказати паспортні дані, номер ІПН і мобільного. Після того, як пройдете реєстрацію, приступайте до заповнення заявки.

Заповнюйте необхідні поля і обирайте суму і період кредитування. При оформленні кредиту онлайн, необхідно вказати номер виключно своєї картки. Ми не можемо переказати гроші на рахунок третьої особи. Отримати мікрокредит на картку терміново онлайн можна на будь-яку карточку: кредитну або дебітну, яка належить саме Вам.

Впоратися з процедурою оформлення зможе кожен, нічого складного немає. Головне заповніть заявку без помилок, щоб не витрачати зайвого часу на повторне оформлення. На «Ваша Готівочка» можна розраховувати за будь-яких обставин. Кредитори видають гроші негайно і без зайвих запитань. Зробіть вибір на користь найшвидшого і найнадійнішого кредитного сервісу України - «Ваша Готівочка».

Мікрокредити онлайн на картку терміново. З надійним кредитором це можливо!

Ви, напевно, вже чули про мікрокредити онлайн на картку терміново від друзів або знайомих. Тому, пропонуємо познайомитися з послугами «Ваша Готівочка» поближче. Наша фінкомпанія кредитує тільки повнолітніх громадян України. Отримати позику на картку можна всім, хто досяг 21 року. Кредитори відкривають позики без застави і внеску. Наші послуги відрізняються від банківських тим, що до нас звертаються навіть з поганою кредитною історією і не отримують відмови.

В «Ваша Готівочка» оформлюють мікрокредити онлайн на картку терміново особам до 70 років. Як бачите, позики видаються навіть пенсіонерам. Для оформлення необхідні лише паспорт і код ІПН. Тому, якщо гроші потрібні одразу, надсилайте заявку нам. Забудьте про ломбарди, банки і про те, щоб позичати гроші у знайомих чи рідних.

Дистанційне кредитування вважається найдоступнішим, адже це не просто можливість підстрахуватися грошима, а позика, яку отримують миттєво. Клієнти можуть відкрити мікрокредит онлайн на банківську картку Україна там, де їм зручно. Ви навіть можете залишити заявку в телефоному режимі. Вкажіть свої дані і швидко оформите позику на картку.

Мікрокредит онлайн на банківську картку Україна: умови оформлення

Як ми вже говорили, взяти мікрокредит онлайн на банківську картку Україна можна лише з 21 року. Для тих, хто не досяг цього віку, пропонуємо звернутися до відділення компанії. Там Ви зможете відкрити позику готівкою так само швидко, як і онлайн. Кредитори позичають від 200 гривень. Не важливо, на яку суму відкривають мікрокредити на картку онлайн Україна, повернути кредит необхідно протягом 16 днів.

Максимальна сума, яку можна позичити, складає 7 тисяч гривень. «Ваша Готівочка» не запитує про цільове призначення кредиту і не потребує довідку про дохід. Вам також не потрібені поручителі і внесок. На сайті компанії мікрокредити на картку онлайн Україна доступні 24/7. Якщо необхідно відкрити позику у відділенні, чекаємо на Вас щоденно з 8-ї до 20-ї години. 

Українська

zayavka@limefin.com

Час роботи підтримки з 8.00 до 20.00
Без вихідних!
0 800 500 660

* Дзвінок по Україні безкоштовний