Миттєвий кредит — доступна фінансова допомога в режимі 24/7

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Мікрофінансові організації видають миттєвий кредит на будь-які цілі в день звернення. Причому взяти гроші в такій компанії можна не виходячи з дому — через інтернет. Зазвичай з документів запитується тільки паспорт та ІПН. Поручителі та застава не потрібні.

 

Оформити миттєвий кредит на карту: які можуть бути ризики?

 

Наше життя постійно прискорюється, тому зрозумілим стає небажання людей чекати, поки банк розгляне заявку на позику. Якщо потрібно отримати невелику суму грошей терміново, відмінним виходом стане миттєвий кредит у фінансовій компанії. Таку послугу в Україні пропонують різні МФО, але перш ніж звертатися за позикою варто познайомитися з умовами її надання.

 

Що це таке — миттєвий кредит?

 

Миттєвий кредит онлайн — це вид фінансування, що не вимагає особистої присутності позичальника в офісі кредитної організації. Оформляють позики онлайн на карту на сайті МФО. Цей вид кредитування вигідний тим, що можна не витрачати час на візит до офісу, тобто клієнт може взяти миттєвий кредит на карту через інтернет, не виходячи з дому. Сервіси працюють цілодобово, тому не потрібно чекати, коли почнеться робочий день. Оформити онлайн позику в Україні на карту можна в будь-якій точці країни, головне, щоб був доступ до інтернету.

 

Подавати заявку на миттєвий кредит онлайн може будь-який громадянин України віком від 18 років. Таким чином, одержувачами можуть бути, як працюючі громадяни, так і пенсіонери, жінки, які перебувають у декретній відпустці, студенти, підприємці і фрілансери. Також можна оформити мікропозику з поганою кредитною історією.

 

Миттєвий кредит на карту: правила оформлення

 

Щоб отримати миттєвий кредит онлайн, не потрібно підтвердження доходів. Позичальник повинен вказати наступні відомості:

 

  • Номер мобільного. Потрібно увімкнути телефон та тримати його під рукою, так як на вказаний номер будуть відправлятися коди для підтвердження реєстрації. Іноді співробітники МФО роблять дзвінок на вказаний номер, щоб перевірити відомості, зазначені в анкеті.

  • Номер банківської карти, на яку будуть перераховуватися гроші.

  • Емейл позичальника. Потрібно вказувати діючу адресу, так як на неї будуть відправлятися документи в електронному вигляді.

 

Деякі громадяни побоюються оформляти миттєвий кредит онлайн через ймовірність того, що їх дані, відправлені на сайт МФО, стануть надбанням зловмисників. Але ризик витоку даних мінімальний. Особиста інформація передається по захищених каналах, їх передача третім особам заборонена законодавством. МФО можуть передати особисті дані клієнта тільки за запитом державних органів або на прохання самого користувача. Також кредитор має право скористатися особистими даними клієнта для захисту власних прав, якщо позичальник грубо порушує договір.

 

Брати миттєвий кредит на карту варто тільки в фінансових компаніях, що працюють офіційно та мають реєстраційний номер в реєстрі Нацбанку України. Відсутність такого запису говорить про те, що компанія не отримала ліцензії і зв'язуватися з нею небезпечно. Плануючи отримати миттєвий кредит, не завадить вивчити відгуки користувачів. Однак це не найнадійніший спосіб, так як вони можуть бути і замовними. Але все ж велика кількість негативних відгуків — це привід знайти іншу організацію.

 

Перевіряти треба такі умови кредитування:

 

  • можливість дострокового погашення і продовження договору;

  • санкції за прострочення платежу;

  • способи погашення кредиту, чим їх більше, тим краще.

 

Важливий момент — повна вартість кредиту, що включає не тільки відсотки по позиці, але і комісії, страховки та інші платежі. Цей показник дозволяє точно дізнатися, якою буде переплата.

 

Наскільки оперативний миттєвий кредит онлайн?

 

Всім, хто хоче отримати миттєвий кредит, в першу чергу, необхідно визначитися з МФО, в яку варто звернутися. Для цього потрібно ознайомитися з правилами надання мікрокредитів, що діють в компанії. Також важливо переконатися, що кредитор працює на законних підставах. Для отримання мікропозик знадобиться заповнити невелику анкету, повідомивши персональні і паспортні дані, а також платіжні реквізити, за якими перерахують гроші.

 

Заявки на миттєвий кредит розглядаються оперативно. При схваленні пропонується укласти договір, на підставі якого надається позика. Можна здійснити кількома способами отримання грошей, з яких можна вибрати найбільш підходящий варіант:

 

  • готівкою в відділенні компанії;

  • на банківську картку.

 

Миттєвий кредит на карту в Україні видається під відсотки, що щодня нараховуються. Їх значення залежать від політики конкретної організації. Але найчастіше, як, наприклад, в компанії Ваша Готівочка, застосовується ставка в 2%. Мікрофінансові компанії часто проводять спеціальні акції, в рамках яких гроші видаються на більш вигідних умовах. Так, перший миттєвий кредит в МФО Ваша Готівочка можна взяти під 0,01%. Ця послуга доступна тільки один раз — при первинному зверненні. Важливо повернути «безкоштовний» миттєвий кредит онлайн не пізніше обумовленого терміну. Інакше вартість продукту різко збільшиться - за рахунок нарахування штрафів і пені.

 

З якими ризиками можна зіткнутися, оформляючи миттєвий кредит на карту в Україні?

 

Головний ризик при отриманні швидкої позики — шахраї. Останнім часом з'явилося багато «компаній-одноденок», що маскуються під МФО. Вони створюють фейковий сайти-копії відомих мікрофінансових організацій, вибирають схожі назви, копіюють логотипи. Завдяки цьому у них виходить вводити людей в оману.

 

Коли ви починаєте оформляти миттєвий кредит онлайн в такий лже-МФО, з'ясовується, що для отримання грошей необхідно сплатити комісію. Потенційний позичальник, який згоден на такі умови кредитування, переводить гроші — і отримує відмову у видачі позики. Є певні ризики, пов'язані і з наданням персональних даних позичальників. Таку інформацію зловмисники дізнаються з заявки на миттєвий кредит онлайн. Коли позичальник отримує відмову в кредитуванні від фейкової МФО, його заповнена анкета перенаправляється на справжню мікрофінансову компанію. Але при цьому змінюється номер рахунку одержувача. Якщо справжня МФО схвалює заявку, то гроші надходять відразу шахраям. А в боржниках залишається ні в чому не винний заявник, якому так і не вдалося отримати гроші.

 

Тому важливо вміти відрізняти справжні МФО від шахраїв, що видають себе за них. Перед відправкою запиту на миттєвий кредит онлайн необхідно переконатися, що компанія здійснює свою діяльність у суворій відповідності до закону. Якщо вас просять сплатити комісію за оформлення заявки, це означає, що ви зіткнулися з шахраями. Мікрофінансові організації, такі як Ваша Готівочка, що працюють легально, ніколи не стягують гроші за це.

 

Перед тим, як взяти миттєвий кредит на карту в Україні, не полінуйтеся зібрати якомога більше інформації про обраного кредитора. Співпрацюйте з перевіреними компаніями, які зуміли довести свою надійність. І пам'ятайте: потрібно завжди уважно вивчати договір перед підписанням.