Кредити студентам: де, як не в «Ваша Готівочка»?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кредити студентам: позичаємо без проблем!

Послугами «Ваша Готівочка» користується чи не кожен третій українець. Серед наших клієнтів безліч студентів, які часто опиняються в ситуації, що стипендія була тільки вчора, а гроші вже скінчилися. Не варто вдаватися в подробиці, але кожен був у подібній ситуації. Ми пропонуємо кредити студентам без застави чи передплати. На дійсно вигідних і гнучких умовах, без жодних ризиків та переплати за якість послуг. Отримати гроші можна будь-якої миті, цілодобово. Кращої пропозиції ви не знайдете!

Гроші передаються у користування миттєво, без численних та довготривалих перевірок. Ми чудово розуміємо, що жоден студент не витримає перевірку на кредитоспроможність, оскільки не має офіційного місця роботи та постійних доходів. Саме тому мікрокредитування передбачає відкриття позик лише на підґрунті надання достовірної інформації про кредитоотримувача в обсязі до 9000 гривень. Більше того, програма «кредити студентам» дозволяє забути про пошуки товариша, який більш вправно поводиться з грошима та може позичити, а одразу вирішити проблему та отримати необхідну суму у користування на будь-які цілі.

Отримувати гроші в кредит від «Ваша Готівочка» дуже зручно, просто та легко. Перше, що необхідно зробити, вирішити, на яких умовах ви хочете оформити позику. Сума кредиту може сягати 9000 гривень при мінімальному обсязі позики в 200 грн. Отримайте саме стільки, скільки вам необхідно.

Період використання позики, незалежно від обраної суми, може становити від 1-го до 16-ти днів при ставці кредитування в 2%. Розібратися із тим, скільки грошей необхідно буде повернути аби погасити кредит повністю допоможе наш кредитний калькулятор, розташований на головній сторінці сайту та на цій самій сторінці, яку ви зараз читаєте. Умови кредитування дійсні незалежно, чи ви отримуєте гроші за пропозицією «кредити студентам» чи звертаєтеся як будь-який інший клієнт компанії.

При дотриманні умов договору, своєчасному поверненні коштів, ваша репутація клієнта всередині компанії залишиться бездоганною, навіть якщо ваша кредитна історія залишає бажати кращого. Якщо виникли якісь питання, ви завжди можете отримати консультацію у спеціалістів «Ваша Готівочка» та дізнатися як саме відкриваються кредити студентам та що зробити, щоб отримати гроші одразу ж при зверненні.

Кредит для студентів? Беріть паспорт, ІПН та мерщій до нас!

Стати клієнтом компанії та відкрити кредит для студентів може кожен, кому вже виповнилося 18 років. Особам у віці від 18 до 21 року ми можемо запропонувати лише готівкову позику. Якщо ж вам уже є 21 рік, ви можете претендувати і на безготівковий кредит. Щоб отримати гроші, ви можете звернутися безпосередньо до відділення компанії, не має значення до якого, або ж зробити все самостійно, скориставшись інтернете сервісом.

Вирішивши отримати гроші саме у відділенні компанії, візьміть із собою паспорт та ваш ІПН, банківську карту. Навіть ніяких довідок з ВНЗ не знадобиться. Ще вам потрібно буде півгодини вільного часу та мобільний телефон. Якщо ж ви ще не визначилися із умовами кредитування, наші менеджери залюбки допоможуть вам розібратися із усіма можливими питаннями.

Щоб отримати гроші в режимі онлайн, достатньо повернутися до початку статті, і натиснути кнопку «отримати позику». Образу ж після того, як буде натиснута кнопка, ви опинитеся на сторінці анкети, де необхідно буде вказати ваші персональні та контактні дані, код ІПН та точну дату народження.

Скористайтеся можливістю отримати кредит для студентів, адже гроші в наш час – запорука спокійного життя.

Кредит студенту – необмежені можливості разом із «Ваша Готівочка»

Отже, ще раз про основне. Не має значення чи ви студент, чи сумлінно працюєте з дня у день, чи офіційно працевлаштовані, чи гроші для вас взагалі не першочергове питання. «Ваша Готівочка» відкриє кредит студенту та кожному охочому. Клієнтам, що пройшли реєстрацію, але мають вік від 18 років ми зможемо запропонувати лише готівкову позику. Тим, кому вже є 21 рік, ми залюбки надаємо гроші і у безготівковій формі, і готівкою.

Для отримання позики необхідно бути громадянином України, мати паспорт, ІПН та банківську картку (у випадку, якщо відкривається безготівковий кредит студенту онлайн на картку).

Розмір позики та період її використання ви обираєте виключно на власний розсуд, користуючись запропонованими умовами. Без жодних довідок та численних перевірок, роз’яснення мети отримання кредиту та перевірки кредитної історії.

Щоб погасити кредит студенту, необхідно своєчасно повернути гроші компанії та сплатити суму нарахованих комісійних. Після того, як борг повністю погашено, відкрити новий кредит студенту буде ще легше, ніж взяти гроші в користування вперше. Це пояснюється тим що при кожному наступному зверненні відпадає необхідність проходити реєстрацію.

Для того, щоб наші клієнти могли отримати максимальну вигоду та комфорт, ми пропонуємо оформити кредит студенту онлайн, який ще й дозволяє суттєво зекономити час, який є найбільш дорогоцінним в наші дні.