Кредити готівкою від «Ваша Готівочка» - моментально на картку

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ми пропонуємо вигідні та гнучкі умови кредитування і лояльно ставимося до всіх клієнтів. Позичальники, які звертаючись у компанію за фінансовою допомогою більше одного разу, отримують позики без повторного заповнення і перевірки персональних даних. У «Ваша Готівочка» гроші видаються без відмови, довідок про доходи і поручителів!

Безготівкові розрахунки і переказ грошей з картки на картку, безумовно, - це надзвичайно зручно, адже більше немає необхідності всюди брати готівку і хвилюватися, що можете випадкоко її загубити. Мешканці як великих міст, так і обласних центрів, здебільшого користуються пластиковими картками. Всі давно звикли до безготівкових операцій, так дедалі зручніше розраховуватися за покупки у магазинах, за послуги на АЗС, у аптеках тощо.

Проте, виїжджаючи за межі міста, більшість людей просто-напросто забувають, що не всюди можна розраховуватися карточкою. І тут ніяк не обійтися без готівки. Проблема полягає не лише у інфраструктурі населених пунктів, які не забезпечені гідним банківським сервісом, але і у банальній відсутності постійного інтернет-зв’язку.

Повертаючись до питання фінансових можливостей громадян, розвиток інстраструктури відіграє важливу роль. У великих містах працює чимало банків, готових запропонувати своїм клієнтам матеріальну підтримку і оформлення кредитів готівкою після підтвердження платоспроможності. Незважаючи на всі ці вимоги, послугами таких установ продовжує користуватися більшість людей. Проте ми пропонуємо Вам мікро кредит онлайн, який може бути оформлений безготівково або готівкою у компанії «Ваша Готівочка».

Доступні кредити готівкою по всій Україні

Що робити, коли негайно потрібні гроші готівкою? Адже, якщо немає можливості розрахуватися безготівково, необхідна тільки готівка. Враховуючи складність процедури оформлення кредитів у банківських установах, «Ваша Готівочка» підготувала спеціальні вигідні та лояльні умови, які дозволяють взяти кредити готівкою всім клієнтам без обмежень.

Для комфорту наших клієнтів ми створили доступний сервіс, який дозволяє оформлювати кредити готівкою зручним способом. Ви можете заповнити заявку онлайн за своїм комп’ютером і потім зняти потрібну суму у банкоматі, або звернутися до відділення мережі компанії.

Можливість взяти кредити готівкою надається кожному клієнту

Ми пропонуємо кредити готівкою без довідок онлайн на наступних умовах:

  • сума позики до 7000 гривень;
  • гнучкі умови і прозорі розрахунки;
  • необмежений період користування грошима (доступна пролонгація);
  • проста процедура оформлення.

У «Ваша Готівочка» кожен легко оформить позику готівкою на суму, яка не перевищує 7000 гривень. Період користування кожен позичальник визначає самостійно: є можливість оформлення кредитів готівкою онлайн від одного до шістнадцяти днів. Потім, якщо буде потрібно, можна буде звернутися за пролонгацією.

Оформлюємо кредити готівкою онлайн за 15 хвилин

«Ваша Готівочка» працює по всій території України і кредити готівкою без довідок та онлайн видаються щоденно з 08.00 до 20.00. Незалежно від того, де Ви проживаєте або знаходитеся зараз, можете безперешкодно звернутися до відділеня компанії, яке знаходиться безпосепредньо поруч з Вами.

Для того, щоб взяти кредити готівкою, необхідно мати при собі оригінали документів, підтверджуючі особистість, і код платника податків. Пенсіонерам потрібно додатково пенсійне посвідчення. У відділенні компанії менеджер допоможе заповнити заявку, після чого видасть кредит готівкою без довідок онлайн на карточку.

Після перевірки Ваших персональних даних, ми перекажемо необхідну Вам суму. Оформлювати кредити готівкою онлайн у «Ваша Готівочка» - це не тільки легко, але і швидко. Ми видаємо позичальникам кредити готівкою, не довше, ніж за 20 хвилин.  

Після того, як Ви погасите позику, то матимете можливість взяти кредити готівкою знову, і що важливо, під час повторного зверенння у компанію за кредитами готівкою, не знадобиться довше п’яти хвилин.

Чекаємо на Вас!