Кредити готівкою: оформлюємо, користуємося, оцінюємо

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Незважаючи на наявність зарплатні, грошей все одно може не вистачати. Якщо терміново знадобилася позика, зверніться до «Ваша Готівочка»! Представники компанії допоможуть отримати кредити готівкою одразу після звернення.

У житті трапляють різні ситуації: затримують зарплатню, неможливо зняти гроші з картки чи виникли невідклані обставини, впоратися із фінансовими труднощами допоможе «Ваша Готівочка». Отримати позику готівкою іноді необхідно навіть громадянам з непоганим рівнем доходу. Якщо бюджет тимчасово обмежений, пропонуємо отримати кредит готівкою, аніж відмовляти собі у необхідному.

«Ваша Готівочка» швидко надасть гроші на лояльних умовах та за лічені хвилини. Якщо Ви і досі не вирішили, де отримати кредит готівкою, сміливо звертайтеся до нас!

Кредити готівкою: зручний інструмент у сучасному житті

Отримати кредит готівкою - завжди актуальна пропозиція, незалежно від пори року. Гроші не бувають зайвими ніколи, тому «Ваша Готівочка» допомогає українцям швидко вирішити усі фінансові питання. До того ж, оформити готівковий кредит набагато зручніше, ніж влазити в борги перед близькими та знайомими, особиливо коли мова йдеться про невелику суму.

Сьогодні отримати позику пропонують безліч банків та фінустанов, але не всі з них можуть запропонувати такі гнучкі умови, як «Ваша Готівочка». Обравши кредит готівкою в нашій компанії, Ви сміливо можете розраховувати на відсутність застави, внеску та скритих комісій. «Ваша Готівочка» зможе надати позику готівкою громадянам, яким від 18 і до 70 років.

Клієнти отримають готівковий кредит на невеликий термін - від 1 до 16 днів. Позики оформлюються під 2% комісійних розміром до 7 тисяч гривень. Така пропозиція чудово підійде всім, хто не хоче укаладати довготривалі угоди з величезною комісією.

Кредит готівкою: наскільки це вигідно?

Клієнти компанії «Ваша Готівочка» беруть кредити готівкою, не повідомляючи причин. Ви гарантовано отримаєте позику, навіть із поганою історією кредитування.

Оформлюючи гроші в кредит готівкою у «Ваша Готівочка», Ви отримуєте:

  • Миттєве обслуговування. Для оформлення кредиту знадобиться лише 15 хвилин. За цей час, менеджери компанії розрахують суму до повернення, заповнять заявку та видадуть гроші;
  • Зручний сервіс. Якщо Ви берете кредити готівкою, можете звертатися у будь-який день. Відділення компанії працють навіть у вихідні та святкові дні;
  • Прозорі умови. Ви самостійно обираєте суму, на яку берете кредит готівкою, а також період.

За потреби, можете продовжити кредитний термін, сплативши комісію тільки за фактичні дні користування кредитом.

Позика готівкою - завжди під рукою!

Незалежно від того, що більшість заємників надають перевагу оформленню кредита сучасним способом - онлайн, кредит готівкою залишається затребуваним серед громадян. Щоб відкрити позику у відділенні, необхідно надати оригінали документів та інформацію про себе.

Кредит буде відкрит без довідки про дохід, поручителів чи інших формальностей. У заявці потрібно вказати загальну інформацію про себе - стать, вік, адресу прописки та проживання, а також повідомити, де Ви працюєте. Дізнайтеся заздалегідь графік роботи і місцерозташування відділень «Ваша Готівочка», де зможете взяти гроші в кредит готівкою, на сайті.  

Українська