Кредитування фізичних осіб

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Настав час, коли гроші необхідні як ніколи раніше? Вам терміново потрібна невелика сума? Допомогти зможе миттєвий кредит. Зараз кредитування фізичних осіб є основним способом досягнення бажаного.

Яким буває кредитування фізичних осіб?

Ні для кого не буде новиною, що кредитування відноситься до прямих витоків традиційних банківських послуг. Настав час змін і тепер з`явилася можливість отримати кредит не тільки в банку, а і в мікрокредитній компанії. Зввернемо увагу, що кредитування фізичних осіб забезпечується на найвищому рівні не лише в банках. Саме компанія «Ваша Готівочка» отримала статус безвідмовного і надійного кредитора сучасності.

Кредитори змогли запропонувати більш сучасні способи оформлення кредиту. Вони більш зручні та привабливі для кредитоотримувачів, адже доступні без ретельної перевірки, очікування і інших формальностей. Всім відомо, що кредитування фізичних осіб – видача грошей під відсоток, який кожна компанія встановлює індивідуально. Наші кредитори пропонують позику з фіксованою комісією.

Само кредитування фізичних осіб нічим не відрізняється від нового зразку видачі позик. Наша компанія змогла створити максимально доступні умови, щоб кожен позичальник міг розраховувати на допомогу.

Кредитуватися в нашій компанії дозволено всім, незалежно від історії, доходу та працевлаштування. У Вас не будуть просити довідку про дохід, вказувати дані про поручителів та інше. День у день ми відкриваємо кредити громадянам без цільового призначення, адже це можуть бути покупки, медичне обслуговування, ремонт і не тільки.

Розглянемо основні умови кредитування фізичних осіб

Звернувшися до нас за кредитом, необхідно чітко дотримуватися загальних умов договора, так Ви зможете зарекомендувати себе з кращого боку і надалі розраховувати на фінансову допомогу компанії.

Зверніть увагу, що умови кредитування фізичних осіб відрізніються. Кожна компанія встановила відповідні умови до кредитоотримувачів. «Ваша Готівочка» надає мікрокредити громадянам на будь-які потреби готівкою у відділеннях або онлайн. Наш сервіс працює на ринку кредитування більше 5 років. Завдяки продуктивній, відповідальній та успішній роботі, ми змогли отримати статус «надійного кредитора».

Кожен позичальник, який звертаєтсья за кредитом, має ретельно ознайомитися з умовами кредитування фізичних осіб і чітко їх дотримуватися. Наша компанія користується попитом серед українців, які прагнуть виправити фінансове становище. Тим, хто постійно знаходиться у пошуку грошей, ми пропонуємо власні послуги. Перед тим, як брати позику, уважно прочитайте умови кредитування фізичних осіб і після цього розпочніть оформлення. Ми готові надати позику у розмірі від 200 грн. до 9000 грн.       

Кредиторам можна довіряти, оскільки в компанії не тільки гнучкі умови кредитування фізичних осіб, а так само і миттєва видача коштів.

Представляємо загальні умови кредитування фізичних осіб

Звертаючись за фінансовою допомогою, необхідно заздалегідь розуміти, що необхідно забов`язливо поставитися до вимог кредиторів. Наша компанія намагається допомогти потенційним клієнтам і надати їм позику миттєво. Отже, загальні умови кредитування фізичних осіб в нашій компанії включають в себе наступні пункти:

  • вік від 18 до 70 років;
  • наявність паспорту;
  • громадянство України.

Радимо позичати саме у нас, адже Ви отримаєте позику з фіксованою відсотковою ставкою і без скритих платежів. В компанії загальні умови кредитування фізичних осіб відповідають уявленню потенційних позичальників про просте та легке кредитування. Відсоткова ставка дорівнює 2% і нараховується тільки за фактичні дні користування грошима.

Сьогодні ми надаємо всі види кредитування фізичних осіб, які можуть запропонувати далеко не всі банки. З нами максимально швидко можна отримати кредит дистанційно, адже ця послуга дозволяє зекономити час. Якщо Ви хочете ознайомитися детальніше з видами кредитування фізичних осіб і обрати найзручніші, то ласкаво просимо до нашої компанії.