Кредитний сервіс: відчуйте поліпшення!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Людина звикає до всього, а тому банківський кредитний сервіс вже давно вважається звичною послугою. Позичальники звикли чекати в чергах, а також оформлювати велику купу необхідних довідок і документів.

Проте, поява мікрокредитних компаній, які змогли запропонувати кредитні сервіси онлайн, змусила людей по-новому подивитися на кредитування. Тепер ця послуга стала набагато простіше, швидше і зручніше, ніж всі звикли. З цього моменту і почався стрімкий розвиток мікрокредитування.

Кредитний сервиіс від «Ваша Готівочка» – зручність для всіх

Головна мета, яку переслідують приватні кредитні установи - забезпечити доступність послуги кредитування для кожного користувача. Щоб досягти цього, кредитний сервіс був відкритий в інтернеті. Це дозволило виключити одразу декілька питань:

  • позбавило необхідності відвідувати відділення особисто і створювати чергу;
  • дозволило оформлювати позику в будь-яку годину;
  • користуючися кредитними сервісами, позики можуть брати люди незалежно від місця знаходження.

Такі нововведення першими із задоволенням прийняли ті, хто добре орієнтуються в інтернеті і не бояться використовувати віртуальні можливості для особистих потреб. Сучасні кредитні сервіси онлайн виправдали всі очікування: вони дійсно зручні і безпечні. Скористатися послугами можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. При цьому, немає прив`язки до місця знаходження - кредитні сервіси працюють в будь-якому куточку країни і завжди відкриті для зареєстрованих користувачів.

Надихнувшися позитивники відгуками, поступово починають орієнтуватися на дистанційний онлайн кредитний сервіс і більш консервативна частина населення. Переконавшися, що нічого складного і сумнівного в такому способі кредитування немає, вони легко переходять на новий вид обслуговування.

Кредитні сервіси онлайн – як користуватися?

Щоб відкрити кредит онлайн, потрібно здійснити в декілька разів менше дії, ніж під час оформлення кредиту стандартним способом. Вам не доведеться:

  • збирати довідки про дохід і мати певний стаж роботи;
  • шукати поручителів, які погодилися б прийняти участь в угоді;
  • залишати під заставу майно, ризикуючи втратити його.

Замість того, необхідно просто пройти реєстрацію на сайті і скористатися кредитним сервісом за мірою необхідності.

Процедура реєстрації елементарна: необхідно надати тільки особисті дані і вказати спосіб зворотнього зв`язку. Використовуючи онлайн кредитний сервіс, необхідно в заявці зазаначити номер і серію паспорту, ПІБ і код ІПН. Щоб компанія могла повідомити рішення по кредиту, вкажіть номер телефону і електроної пошти.

Підставою для видачі кредиту є заявка клієнта. Дистанційний кредитний сервіс дозволяє подати її за 2 хвилин, вказавши тільки необхідну суму і термін користування грошима. Завдяки цьому, вдасться максимально зекономити час.

Онлайн кредитний сервіс – завжди безпечно!

Користуючись кредитуванням через інтернет, можна отирмати як невелику суму, якої буде достатньо, щоб покрити витрати одного дня, так і більшу. У всіх компаній, які пропонують кредитні сервиси онлайн, різний ліміт і різні умови, що дозволяє кредитоотримувачам обрати найоптимальніші.

«Ваша Готівочка» відрізняється прозорими умовами і фіксованою комісією, тому її обирає більша частина позичальників. Ми можемо позичити до 9000 гривень на картку на період до 16 днів. За необхідності, можна пролонгувати кредит, сплативши нараховану комісію.

Для всіх кредитоотримувачів важливо, щоб кредитні сервіси онлайн були безпечними. «Ваша Готівочка» забезпечує це, завдяки «особистому кабінету», який захищений паролем. Завдяки цьому, треті особи не зможуть скористатися Вашими особистими даними. Такий підхід дозволяє захистити клієнтів і проявити турботу про них.