Кредит з поганою кредитною історією - доступно та легко в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Найактуальніша проблема для українців, яким необхідний негайно кредит з поганою кредитною історією - можливість його оформлення. «Ваша Готівочка» точно допоможе! 

Які причини відхилення заявки на кредит з поганою кредитною історією? 

Статус неплатоспроможного клієнта виникає не лише через прострочення платежу, але й через застосування стандартної системи оцінки платоспроможності. Але, жодна система не може врахувати індивідуальні фактори. Навіть, якщо платіж був прострочений на день чи два через затримку зарплатні чи інших причин, статус «кредит з поганою кредитною історією» присвоюється автоматично. 

Якщо на момент звернення до кредитора маєте поточний кредит, то навряд чи зможете отримати позитивну відповідь. Банківські установи не зможуть допомогти особам з поганою статистикою та історією кредитування на жодних умовах. 

Дізнайтеся, де взяти кредит з поганою по результатам перевірки в УБКІ кредитною історією на доступних умовах

Незважаючи на складність оформлення позик в банківських умовах, кредит з поганою або простроченою кредитною історією - не вирок. Мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» не відноситься до банківських установ, тому легко відкриває клієнтам позики, враховуючи історію виключно по внутрішнім операціям в компанії. Ми не позбавляємо можливості наших клієнтів відкрити кредит і одразу позичаємо необхідну суму. 

Наша компанія - це місце, де відкрити кредит з поганою історією зможе кожен громадянин віком від 18 років до 70 років. «Ваша Готівочка» позичає кошти клієнтам, які успішно пройшли реєстрацію - надали паспортні і контактні дані, код платника податків та вказали дату народження. Навідміну від традиційних банківських кредитів, мікрокредити відкривають без поручителів, довідок та іншої тягонини. 

Шукаючи, як та де взяти кредит з поганою кредитною історією, звертайте увагу, що ми пропонуємо два способи кредитування. Заповнити анкету клієнта можна в будь-якому з наших відділень, які працюють по Україні без вихідних. Також, процедура оформлення позики може відбуватися в режимі онлайн на сайті. Змогу відкрити кредит в дистанційному режимі, мають особи, які досягли 21 року. Звернутися за позикою онлайн можна цілодобово. 

Незалежно від обраного Вами способу кредитування, позика з поганою кредитною історією, буде видана на руки або перерахована на особисту картку позичальника. 

Допомогаємо взяти кредит з поганою кредитною історією без відмови 

Після підтвердження заявки, клієнти «Ваша Готівочка» отримують  кредит з простроченною історією одразу. Треті особи неможуть представляти інтереси заємника перед компанією та ставати учасниками кредитних відносин. У разі оформлення кредиту онлайн, дані в заявці та власника картки мають співпадати. 

Спосіб реєстрації і форма кредитування жодним чином не впливають на рішення кредиторів. Сума, на яку можна відкрити позику, обирається клієнтом в межах від 200 до 7 тисяч гривень. Користуватися грошима можна необмежений термін. Для цього потрібно оплатити комісію на 16-й день, яка нараховується в розмірі 2% від загальної суми щоденно. Щоб завжди мати змогу отримати грошову допомогу негайно, оберіть надійного кредитора. Більшість громадян вже зробили вибір на користь «Ваша Готівочка». День у день до нашої компанії звертаються безліч українців, яким у стислий термін потрібно знайти гроші. Ми ідемо назустріч і відкриваємо миттєві позики лише за паспортом та ідентифікаційним номером. 

Детальніше дізнатися, де та як відкрити кредит з поганою кредитною історією пропонуємо в будь-якому з наших відділень, на сайті в розділі «Питання та відповіді» або у консультанців call-центру за номером гарячої лінії: 0 800 500 660.

Українська