Кредит з 18 років - вже доступний в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Зважаючи на те, що життя молодих людей лише починається, іноді кредит з 18 років може знадобитися і в такому молодому віці. Це пов`язано з тим, що молодь достатньо рано починає працювати і самостіно розпоряжатися власним бюджетом. Нажаль, не всі можуть робити це раціонально, тому на допомогу прийде позика з 18 років у «Ваша Готівочка».

Існує безліч ситуацій, вирішити які неможливо без грошей - витрати на навчання, покупки, відпочинок та щоденні витрати. Крім того, кредити з 18 років дозволить планувати власний бюджет. Головне - знайти надійного кредитора, який без проблем відкриє кредит з 18 років по паспорту і з прозорими розрахунками.

Кредит з 18 років працює на Вас!

Більшість банківських установ вважають молодь неплатоспроможною та відмовляють у послугах. Незважаючи на це, «Ваша Готівочка» завжди піде назустріч і відкриє кредит. Більшість громадян починають підробляти з настанням повноліття, тому, як ніхто інший, потребують взяти кредити з 18 років, адже це дозволяє подолати фінансові труднощі.

Оформлюючи позику з 18 років, компанія виражає свою довіру до клієнтів і дозволяє вирішити термінові грошові питання. Крім того, Ви відчуваєте відповідальність перед кредиторами і це мотивує на нові досягнення. Взявши кредит готівкою з 18 років, не доведеться брати в борг у батьків та товарищів.

Грошовий кредит з 18 років по паспорту має безліч переваг. Той, хто оформлює позику, має змогу більше дізнатися про фінансові операції та стає прискіпливішим у виборі компанії для подальшої співпраці. Взявши кредит з 18 років, клієнт зможе зрозуміти як працює ця послуга та які умови ліпше обрати.

Кредити з 18 – особливості оформлення

Чи є різниця між: оформити кредит з 18 років або у більш пізньому віці? «Ваша Готівочка» не бачить перешкод в тому, щоб надати позику студентам. Тим, хто бере кредит готівкою з 18 років, не доведеться сплачувати великий відсоток, позика видається під 2% комісійних в день для всіх. Оформлюючи заявки на кредити з 18 років, можна розраховувати на:

  • Отримання грошової позики у межах до 7 тисяч гривень. Мінімальна сума, яку дають в кредити з 18 років - 200 гривень;
  • Можливість самостійно обрати термін кредитування. Будь-який кредит з 18 років можна взяти від 1 до 16 днів;
  • Оформлення без довідок. Перед тим, як взяти кредит в 18 років, не доведеться надавати довідку з роботи чи з навчального закладу. Головне, щоб Ви мали при собі паспорт з кодом платника податків;
  • Швидкий сервіс. Грошовий кредит з 18 років оформляється за 15 хвилин;
  • Зручне оформлення. Оцінити якість сервісу можуть всі, хто бере кредити з 18 років у «Ваша Готівочка».

Таким чином, не має значення, в якому віці брати кредит - 18 років чи 70, відповідь однозначно буде позитивною.

Як отримати кредит від 18 років?

Не дивлячись на те, що українці більш за все цікавляться кредитуванням готівкою, «Ваша Готівочка» пропонує декілька способів кредитування:

  • Швидкий кредит від 18 років у стаціонарному режимі;
  • Позика, оформлена онлайн через інтернет;
  • Кредит в телефонному режимі.

Умови оформлення відрізняються тим, що кредит в 18 років дають лише готівкою, а кредит через інтернет доступний лише особам від 21 року. Незалежно від способу оформлення, обов`язковим є паспорт. Ви самостійно онлайн або у відділені заповнюєте заявку на кредит, вказуючи особисті дані.

Перед тим, як брати кредит від 18 років, варто правильно прорахувати власні можливості. Якщо змоги погасити борг у відведенний термін немає, пролонгуйте кредит, сплативши нараховану комісію. Користуватися грошима далі можна без штрафу та пені.

Також, скористуйтеся кредитним калькулятором. Ця послугає дозволяє одразу розрахувати остаточну суму до повернення. Як бачите, кредит – 18 років в «Ваша Готівочка» можна отримати без жодних проблем!

Українська