Кредит в Запоріжжі з поганою кредитною історією, приходьте і отримайте

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

«Ваша Готівочка» безустанно бореться за права своїх клієнтів, забезпечуючи їм можливість отримати грошовий кредит в Запоріжжі і передмісті, з поганою кредитною історією і не тільки. Ми не втомлюємося доводити, що гроші в борг можуть бути надані без довідок і перевірок, оцінки застави і поручителів. Головне, що взяти кредит в Запоріжжі можна на тих умовах, які задовільнять саме Вас. Просто звертайтеся в «Ваша Готівочка» і погляньте на кредитування з іншого боку.

Як отримати міні кредит в Запоріжжі клієнтам з поганою кредитною історією без відмови

Як і в будь-якому місті, кредит в Запоріжжі може бути оформлений без довідки про дохід і кредитної перевірки. Ми виключили підтвердження платоспроможності наших клієнтів. Крім того, кредит в Запоріжжі клієнтам з поганою кредитною історією може бути наданий без уточнення мети користування і способу сплати.

Якщо раніше виникали проблеми з кредиторами і Вам навіть не називали причини відмови у оформленні позики, ми назвемо причини, через які заявка на кредит в Запоріжжі може бути відхилена, щоб клієнти розуміли, що робити аби отримати гроші.

Щоб стати клієнтом «Ваша Готівочка» і отримати доступ до програми мікрокредитування, достатньо пройти реєстрацію, надавши менеджерам необхідну інформацію. Це персональні дані, діючий номер телефону, електрона пошта та дата народження. Окрім проходження реєстрації на кредит в Запоріжжі клієнтам з поганою кредитною історією нічого більше не знадобиться, жодних виписок з банків, з місця роботи і, тим паче, розписок.

Терміновий експрес кредит в Запоріжжі без довідок

Щоб взяти експрес кредит в Запоріжжі, Вам не обов`язково чекати, доки з`явиться вільний день або витрачати вихідний на оформлення. Пройти регєстрацію можна в режимі онлайн. Заповнивши всі необхідні поля заявки, Ви отримуєте доступ до онлайн позик і зможете одразу розпочати оформлення.

Онлайн реєстрація з подальшим отриманням грошового переказу передбачає ідентифікацію клієнта за банківською карткою. Коли потрібний кредит в Запоріжжі без подачі довідки про дохід, отримати переказ на особисту картку так само просто, як і оформити кредит готівкою, в Запоріжжі Ви знаходитеся або за межами міста - не важливо.

Ідентифікація, під час видачі коштів на руки, відбувається за паспортом в особистій присутності клієнта. Різниця між готівковою позикою і переказом на картку полягає лише у вікових обмеженнях, встановлених компанією.

Стати клієнтом компанії і подати заявку з подальшим підтвердженням на грошову позику можуть фізичні особи, які мають громадянство України, у віці від 21-го до 70-ти років, для готівкових позик - від 18-ти років.

Відкриємо кредит в Запоріжжі на картку

Що стосується оформлення, ключовою вимогою є надання достовірної інформації як під час реєстрації на кредит готівкою в Запоріжжі, так і на безготівковий переказ. Кредитний рейтинг аналізують лише в рамках нашої компанії на предмет наявності несплачених заборгованостей перед «Ваша Готівочка». Для клієнтів, які звертаються до нас вперше, кредит в Запоріжжі з поганою кредитною історією буде відкритий протягом 15 хвилин. Під час наступного оформлення, Вам не доведеться повторно вказувати особисті дані, а лише суму і термін.

Згідно з програмою мікрокредитування, ми надаємо нашим клієнтам позики в розмірі від 200 до 9 тисяч гривень. Базовий період користування грошима, незалежно від суми і способу оформлення, 16 днів. По закінченню цього строку, можна здійснювати пролонгацію необмежену кількість разів. При цьому, обов`язковою є сплата комісійних.

Повернути кредит в Запоріжжі, оформлений без довідки про дохід, можна в будь-якому з відділень компанії, які працюють щоденно і розташовані по всій Україні. Так само, можна провести платіж через «особистий кабінет» на сайті.

Відкривайте кредит, користуйтеся грошима і ні в чому собі не відмовляйте!