Кредит в інтернеті - внутрішні тонкощі

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ми живемо в епоху, коли час минає дуже швидко. Проблеми, для вирішення яких, здавалося, раніше не вистачало декількох днів, сьогодні потребують навіть менше години. Однією з них є фінансова проблема. Не з чуток всі ми знаємо, що інколи гроші можуть знадобитися терміново - навіть впродовж півгодини. Тому, ми надали унікальну можливість отримати їх всього за 15 хвилин!

«Ваша Готівочка» пропонує Вам оформити кредит в інтернеті і отримати необхідну суму на карточку впродовж чверті години, а якщо потрібна готівка, то звертайтеся до відділення компанії.

Сучасне кредитування: кредит в інтернеті за 15 хвилин

Для Вашого комфорту, ми створили простий алгоритм оформлення і гнучкі умови. Документи, необхідні для заповнення заявки на позику, - це паспорт та ІПН. Ви легко зможете взяти кредит через інтернет, адже це не просто гучна обіцянка, а реальність. Звертаємо Вашу увагу: щоб оформити кредит в інтернеті, не потрібно підтверджувати платоспроможність, надавати заставу, шукати поручителя. Ми лояльно ставимося до позичальників, тому без проблем надамо необхідну суму.

Які особливості кредиту через інтернет і як він оформлюється?

Давайте розглянемо цю послугу детальніше.

Запитання: чому кредит в інтернеті оформлюється без довідки про доходи? 

Відповідь: нашою метою було створення такої послуги, яка надасть реальну можливість взяти кредит через інтернет максимально швидко. Якщо при цьому просити у клієнтів довідку про доходи, то знадобився би додатковий час. Ми пішли на поступки і запропонували послугу, яка дозволяє миттєво вирішувати фінансові проблеми. У нашій компанії Ви візьмете кредит в інтернеті до 7000 гривень всього за 15 хвилин.

Запитання: як кредит на картку через інтернет оформлюється всього за 15 хвилин?

Відповідь: щоб досягти такої швидкості, ми дотримувалися двох принципів.

  1. По-перше, запровадили автоматичну перевірку даних: коли Ви заповнюєте заявку на кредит в інтернеті, то спочатку її перевіряє комп’ютер. Якщо помилок немає і інформація вказана достовірно, то потім фахівець компанії підтвердить переказ грошових коштів (якщо Ви вибрали кредит на картку через інтернет) або запропонує Вам звернутися до відділення за готівкою.
  2. По-друге, кредити через інтернет Україна отримує на картки платіжних систем Visa або MasterCard. І для цього не потрібно чекати довше 15-ти хвилин.

Запитання: Чи не простіше одразу приїхати до відділення за позикою готівкою?

Відповідь: Якщо Вам не зрозуміло, як оформлювати позики онлайн, то, звісно, краще звертайтеся до відділення мережі компанії і досвідчені менеджери на місці допоможуть із заповненням заявки і дадуть відповіді на Ваші запитання. Оформлювати у нас кредит через інтернет - це оптимальний і доступний спосіб вирішити фінансові труднощі. 

Як оформлювати кредит на картку через інтернет: розповідаємо детально

Отже, для оформлення кредиту через інтернет у нашій компанії, необхідно дотримуватися наступного алгоритму:

  • перш, ніж взяти кредит на картку через інтернет, перейдіть на сайт «Ваша Готівочка»;
  • потім визначитесь з сумою, на яку оформлювати кредит в інтернеті, і періодом користування;
  • заповніть анкету і зачекайте декілька хвилин. 

Це все! Якщо хочете взяти кредит на картку через інтернет, але отримати готівкою, то вкажіть у заявці адресу відділення, яке знаходиться недалеко від Вас, і після отримання рішення, приходьте за грошима. В будь-якому разі, ми надамо грошову позику швидко!

Чекаємо на Вас!