Кредит у Херсоні без довідки про доходи з гарантією підтвердження

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ця стаття призначена не лише для жителів Херсона, але і всіх клієнтів «Ваша Готівочка» по країні. Працюючи щоденно і надаючи послуги 24/7, ми взяли курс на мікрокредитування. Тепер наші клієнти можуть отримати швидкий кредит у Херсоні і по всій Україні без довідок, перевірок і хвилювань!

Тепер кредит у Херсоні без довідки про доходи отримає кожен

Що таке кредит у Херсоні без довідки про доходи і які вимоги висувають до клієнтів, які звертаються у «Ваша Готівочка»? Ми перевіряємо тільки інформацію про те, чи були Ви раніше клієнтом компанії. Якщо «так», то перевіряється наявність заборогованостей перед компанією. Якщо їх немає, Ви отримаєте кредит у Херсоні готівкою або на картку швидко після подачі заявки.

Реєстрація передбачає заповнення у заявці паспортних і контактних даних. Окремим полем до заповнення є дата народження. Відкрити кредит у Херсоні без довідки про доходи має право кожен українець у віці від 18-ти років. Обов`язковою умовою для тих, хто хоче отримати кредит готівкою у Херсоні – є наявність паспорту і ІПН, обов`язково оригіналів. Пенсійний статус також не перешкоджає оформленню позики, адже «Ваша Готівочка» обслуговує громадян до 70 років.

Оформлюємо кредит готівкою у Херсоні без перевірок

Які ще варіанти ми пропонуємо клієнтам, які беруть кредит у Херсоні у «Ваша Готівочка»? Вибір способу подачі заявки, вибір форми обслуговування, способу отримання коштів і сплати. Щоб отримати кредит у Херсоні без довідки про доходи, Ви можете звернутися до найближчого відділення, де наші менеджери залюбки допоможуть. Інший варіант: Ви можете зареєструватися на сайті і подати заявку в режимі онлайн.

Якщо оформлюєте кредит готівкою у Херсоні, Вам в будь-якому разі потрібно звернутися до відділення, інакше отримати готівку не зможете. На картку гроші надходять одразу ж після розгляду заявки і прийняття рішення. В іншому, умови кредиту у Херсоні на картку або готівкою не відрізняються. Це сума від 200 до 9000 гривень, яка надається під 2%.

Комісійні нараховуються щоденно в залежності від повної суми позики. Сплата комісійних є обов`язковою кожні 16 днів, після чого зможете здійснити пролонгацію.

Зручний кредит у Херсоні 24/7

Підсумуємо сказане раніше. «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам можливість оформити кредит у Херсоні без довідки про доходи, так і по всій Україні. Жодних перевірок ми не проводимо, окрім реєстраційних даних. Оформлюючи кредит готівкою, підтвердженням слугує паспорт та ІПН, оформлюючи онлайн - дані про власника картки.

Умови користування грошима включаючь в себе суму і термін, протягом яких позичальник користується грошима, отже умови кредиту у Херсоні готівкою Ви вибираєте самостійно. Після реєстрації і подачі заявки, перекази і видача коштів здійснюються миттєво. Сплата так само може бути готівкою або безготівково. Позика не обкладається додатковими комісійними у разі завчасної сплати або пролонгації.

Ми гарантируємо підтвердження заявки і готові видати швидкий кредит у Херсоні кожному позичальнику, який готовий дотриматися вимои компанії.