Кредит терміново готівкою - миттєве рішення у день звернення

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Фінансові труднощі виникають в житті кожного з нас. Якщо Вам знадобився кредит терміново, звертайтеся до «Ваша Готівочка». Отримати гроші можна клієнтам від 18 років. Для оформлення позики, надайте лише паспорт та код ІПН.

Допомогаємо отримати кредит терміново за 15 хвилин

Коли потрібні гроші, а часу на оформлення кредиту у банку немає, зверніться до «Ваша Готівочка». Отримаєте мікрокредит всього за 15 хвилин без довідки про дохід, кредитної перевірки та інших формальностей.

Під час оформлення не потрібно багато документів, клієнти отримують кредит терміново за паспортом та кодом ІПН. Ви можете розраховувати на «Ваша Готівочка» у будь-який день - кредитори працюють щоденно. Для швидкого вирішення фінансових питань, Ви можете оформити кредит терміново у відділенні компанії. Отримати кредит терміново у «Ваша Готівочка» можуть громадяни від 18 до 70 років. Кредитори пропонують позику від 200 до 7 тисяч гривень. Кредитний період складає від 1 до 16 днів.

Сьогодні оформлення мікропозики є оптимальним способом вирішення термінових фінансових питань - жодних розписок, поручителів та документальної тягонини. Мікрокредитування має такі переваги:

1. Низька % ставка по кредиту;

2. Відсутність документальної тягонини;

3. Конфіденційність даних;

4. Миттєва видача грошей.

Терміновий кредит онлайн - швидко та зручно з нами

Мікрокредитування дозволяє отримати терміново кредит всього за декілька хвилин. На відміну від оформлення кредиту готівкою у банку, клієнти надають лише оригінали паспорта та ідентифікацйного номеру. Клієнти «Ваша Готівочка» отримують гроші без перевірки платоспроможності або надання розписки.

Отримати терміново кредит у відділенні «Ваша Готівочка», клієнти можуть кожного дня. Ви не залишитеся без грошей, адже кредитори працюють у вихідні та святкові дні. Дізнайтеся графік роботи та місцезнаходження найближчого відділення у розділі «Контакти» на сайті.

Перед тим, як оформити позику, фахівці компанії розрахують відсоткову ставку. Оберіть суму (до 7 тисяч гривень) та період (до 16 днів) і дізнаєтесь суму до повернення. Умови кредитування «Ваша Готівочка» лояльні, адже терміново взяти кредит дозволено клієнтам із поганою історією кредитування та неофіційним працевлаштуванням.  

Хочете отримати терміново кредит – скористуйтеся онлайн сервісом

Також, пропонуємо отримати терміновий кредит без особистого візиту цілодобово!  Відкрити позику просто, зручно та швидко. На сайті «Ваша Готівочка» визначте суму та період оформлення мікрокредиту та оберіть «Отримати позику». Далі, надайте необхідну інформацію - паспортні, контактні, особисті дані та реквізити карти. Важливо, щоб карта належала клієнту та діяла в платіжних системах VISA та MasterCard.

Після, підтвердіть оформлення та чекайте SMS-повідомлення із рішенням кредиторів. Час розгляду заявки складає 2-3 хвилини. Якщо рішення позитивне, кредитори «Ваша Готівочка» миттєво перерахують кошти на карту. Отримати кредит онлайн можуть громадяни, яким виповнився 21 рік.

Отриманний терміновий кредит, Ви можете повернути достроково чи навпаки - продовжити кредитний термін. Відсоткова ставка складає 2% і нараховується лише за фактичні дні користування грошима. Оформіть терміновий кредит у «Ваша Готівочка» прямо зараз і отримайте необхідну суму через 15 хвилин.

Українська