Кредит швидко: встигніть отримати гроші своєчасно

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Час не стоїть на місці, змінюючи всі сфери життя. Кожного дня з`являються більш технологічні речі, вдосконалюються послуги, що дозволяє людям отримувати краще при менших затратах часу і сил. Те ж саме відбувається і з кредитною сферою. Поступово зменшується попит на банківські послуги, натомість збільшується кількість мікрокредитних компаній, які видають кредит швидко без зайвих вимог.

Такі установи не ставлять перед собою мету повністю замінити діяльність банків, а навпаки створюють здорову конкуренцію та дають клієнтам те, чого бракує - простоту і оперативність. Кожен позичальник завжди може зробити вибір: піти класичним шляхом або відкрити швидкий кредит у необхідну мить.

Чому вигідно отримати кредит швидко?

Багатьох цікавить, в чому полягає відміна мікрокредитування від традиційного банківського кредитування? Такі послуги схожі за принципом дії, адже видають грошові позики за певну плату, проте, мають різні умови обслуговування. Наприклад, скільки б різноманітих банків не пропонувала би Україна, кредит швидко не зможе видати жоден з них. Це пов`язано з тим, що такі установи працюють за іншим принципом - їх позики більш тривалі, а тому вимагають детальної перевірки і страховки від ризиків.

Будучи мікрокредитною компанією, «Ваша Готівочка» не тільки може видати кредит швидко, але і має інші переваги:

· вона не потребує надання довідок і зайвих документів;

· дозволяє взяти швидкий кредит дистанційно;

· не затягує з приняйняттям рішення;

· погоджується співпрацювати з усіма позичальниками;

· переказує кредити онлайн на картку швидко (Україна всі регіони).

Завдяки цьому, більшість позичальників роблять вибір на її користь і неодноразово звертаються повторно.

Скільки коштує швидкий кредит?

Вартість позики відіграє немаловажливе значення, а тому, перед тим як відкривати швидкий кредит, обов`язково необхідно розібратися з умовами. У кожної компанії вони різні: дехто пропонує низьку комісію, інші - навпаки.

Компанія «Ваша Готівочка» пропонує українцям отримати кредит з відсотковою ставкою 2% від розміру позики. Комісія залишається незмінною, незалежно від суми, на які відкривають кредити онлайн на картку швидко. Україна може запропонувати велику кількість таких компаній, які працюють у сфері мікрокредитування, але не пропонують таких лояльних умов. Так, вона є однією з небагатьох, хто не нараховує штрафу та пені на простроченний швидкий кредит, а якщо необхідно продовжити користування грошима, дозволяє лише сплатити комісію за фактичний кредитний період.

Досить зручно, що вартість позики можна регулювати. Якщо Ви оформлюєте кредит швидко, можете обирати суму і період користування грошима.

Для тих, хто проживає Україна, кредит швидко доступний завжди!

Оформлюючи кредит швидко, варто розуміти, що навіть у такої доступної послуги є певні обмеження. До них належать:

· Вікові критерії. Щоб мати можливість отримати позику, необхідно досягти 18 років - це головна вимога, яку висуває Україна. Кредит швидко неповнолітнім оформлювати заборонено. «Ваша Готівочка» висуває максимальне вікове обмеження - 70 років.

· Громадянство. Всі переваги мікрокредитування доступні тільки громадянам України. Потенційні клієнти, які мають громадянство іншої країни, розраховувати на кредит не можуть.

· Минулі непогашені борги. «Ваша Готівочка» лояльно ставиться до клієтів, проте, якщо позичальник систематично не дотримується своїх забов`язань, це є приводом сумніватися у його благонадійності. Тому, компанія може прийняти рішення про відмову.

Умови кредитування у нас дають надію всім позичальникам, що їм не відмовлять. Можна сміливо подавати заявку в компанію і бути впевненими, що через 15 хвилин отримаєте позику.