Кредит по паспорту без перевірок

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кредит по паспорту

Якщо звернутися до банку, щоб отримати кредит по паспорту, знадобиться надати ще й довідку про доходи та підтвердити факт офіційного працевлаштування. Якщо це кредит готівкою, по паспорту його можна буде отримати лише за умови оголошення мети кредитування. Ми пропонуємо нашим клієнтам отримувати гроші, не надаючи довідок, без застави та поручників, залишаючи мету отримання коштів не оголошеною.

Швидкий кредит по паспорту доступний українцям 24/7

«Ваша Готівочка» спеціалізується на мікропозиках, надаючи українцям можливість взяти кредит по паспорту, це може бути готівкова позика чи переказ на карту у розмірі до 9000 гривень. Ми обслуговуємо клієнтів по всій країні і відповідаємо на заявки, незалежно від того, з якої точки країни та за яких умов вони були подані.

Стати клієнтом компанії та отримати кредит лише по паспорту мають право громадяни України, що є фізичними особами у віці від 18 років. У випадку, якщо оформлюється кредит по паспорту та вказується спосіб отримання грошей – готівкою, необхідно підтвердити вашу особистість та надати менеджерам оригінали паспорту та ІПН.

Інший спосіб реєстрації на кредит по паспорту – оформлення онлайн заявки на безготівковий переказ. В цьому випадку ІПН є пріоритетним ідентифікатором, що дозволяє визначити чи є клієнт компанії власником картки, на яку оформлюється позика.

Як отримати кредит по паспорту без перевірок

Якщо ви хочете взяти кредит готівкою по паспорту, вам необхідно обрати відділення компанії, яке ближче за все до вашого будинку чи місця роботи, відділення, до якого простіше за все дістатися. Інформація із адресами відділень знаходиться на нашому сайті в розділі «контакти», де за допомоги карти можна знайти всі відділення, що працюють у вашому місті. Також, уточнити адреси відділень можна в телефонному режимі, зателефонувавши на «гарячу лінію».

При собі необхідно мати оригінали документа, що підтверджує вашу особистість, ІПН та пенсійне посвідчення, якщо таке є. Ні в якому випадку не розглядається можливість оформлення позики на третю особу чи через представника клієнта. В іншому випадку заявка на кредит по паспорту відхиляється.

Якщо мова йде про безготівкову позику, яка буде оформлена на карту, то карта повинна бути зареєстрованою саме на кредитоотримувача та видана одним із вітчизняних банків. Статус та тип карти не мають значення, головне, щоб вона підтримувала роботу із системами розрахунків Visa чи MasterCard.

Як взяти кредит по паспорту до 9 тис. грн.

Згідно умов кредитування від «Ваша Готівочка», кредит готівкою по паспорту, як і безготівковий переказ, може бути відкритий у будь-якому розмірі від двохсот гривень, але не більше семи тисяч гривень. Оформлюючи заявку, клієнт має право вказати період від доби до шістнадцяти календарних днів. Заборгованість може бути погашеною раніше встановленого строку в разі необхідності. Також, виданий кредит лише по паспорту, може бути подовжений при погашенні комісії в день, який мав стати останнім днем використання коштів.

Якщо клієнт сумлінно виконує умови компанії, йому надається можливість будь-якої миті взяти кредит готівкою по паспорту повторно необмежену кількість разів на пільгових умовах. Під пільговими умовами мається на увазі можливість миттєво отримати кошти без проходження реєстрації.

Погашення позики може бути проведено будь-якого часу, коли це зручно клієнту, одним із запропонованих способів:

· банківським переказом;

· безготівковим переказом;

· готівкою.

Не має значення, де ви вирішили взяти кредит по паспорту, як проходили реєстрацію та які умови кредитування хочете обрати. «Ваша Готівочка» пропонує вигідні умови та гарантує повну конфіденційність своїм клієнтам.