Кредит онлайн з 21 року тільки у «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо спиратись на законодавчу базу, то по досягненню 21-го року кожен українець має право вступати у юридичні відносини, отже стати клієнтом банківських та кредитних установ. З чим же зіткнеться позичальник, який хочет відкрити кредит онлайн з 21 року на практиці? З тим, що у нього будуть запитувати про документи, які підтверджують платоспроможність і дозволять покрити позику. По факту, мало хто в такому віці має офіційне працевлаштування і стабільний заробіток, який дозволить бути платоспроможним. Ось і виходить, що ні кредит онлайн на картку з 21 року, ні готівкою людина отримати не зможе. «Ваша Готівочка» відрізняється від більшості інших кредитних компаній і не відмовляє молоді.

Доступний кредит онлайн з 21 року у «Ваша Готівочка»

Отже, якщо Вам потрібні гроші, не бійтесь звернутись за допомогою. У «Ваша Готівочка» взяти кредит онлайн з 21 року не складе труднощів. Чому саме онлайн позика? Оформити кредит готівкою онлайн без довідок можна і у відділенні компанії, але для цього Вам потрібні оригінали документів, які підтверджують особистість. Щоб стати клієнтом компанії і зареєструватись у програмі мікрокредитування, достатньо вказати серію і номер паспорту, а також ідентифікаційого коду.

Ми пропонуємо нашим клієнтам два варіанти реєстрації, після чого вони зможуть отримати кредит онлайн на картку з 21 року в Україні, видану будь-яким банком країни.

Перший варіант - звернутись у відділення компанії, де менеджери вкажуть Ваші дані у заявці. Тут Вам детально розкажуть про умови кредитування і можливі спеціальні пропозиції, поточні акції. Після того, як менеджер заповнить заявку і проведе верифікацію картки, на яку буде здійснений переказ, гроші надійдуть на рахунок за декілька хвилин.

Другий варіант, який дозволяє взяти кредит онлайн з 21 року, – самостійна реєстрація на сайті і оформлення заявки дистанційно. Для цього Вам потрібен комп`ютер або смартфон з доступом до інтернету і не більше 15 вільних хвилин.

На сайті нашої компанії Ви вказуєте особисті і контактні дані, після чого отримуєте доступ до «Особистого кабінету» клієнта. В цьому розділі Ви заповнюєте відповідні поля заявки і вибираєте умови, на яких оформлювати кредит онлайн на картку з 21 року, спираючись на власні можливості і інтереси.

Отримайте кредит онлайн на картку з 21 року: мінімум документів

Уважно заповнюйте заявку. Вказувати реквізити можна тільки особистої картки, оскільки невідповідність Ваших даних у заявці і під час верифікації картки завадять взяти кредит готівкою онлайн без довідок у «Ваша Готівочка».

Що стосується умов, на яких можна отримати кредит онлайн на картку з 21 року в Україні, - Ви самостійно вказуєте суму і період користування грошима. Тобто: наші клієнти можуть оформити позику на суму від двохсот гривень, але не більше 9000, і користуватись ними протягом потрібного часу. Базовий період складає шістнадцять днів. Це означає, що по завершенню шістнадцяти днів Ви маєте або повністю сплатити кредит, або внести суму нарахованих комісійних і користуватись грошима далі.

Вигідний кредит онлайн на картку з 21 року в Україні на гнучких умовах

Повернути кредит онлайн з 21 року так само легко, як і отримати. Дострокова сплата позики здійснюється за умови сплати комісійних за фактичні дні користування грошима. Під час пролонгації позики, важливо своєчасно сплачувати % і проінформувати компанію про продовження кредитного періоду.

Ви можете повернути гроші за допомоги банківського переказу або сплатити певну суму у будь-якому відділенні компанії. Також, Ви можете створити заявку на списання коштів з кратки, на яку був оформлений кредит.

Ми поважаємо Вашу думку і врахуємо побажання, отже обслуговуємо клієнтів різних вікових категорій, керуючись правовими рамками діяльності фіннасових установ.