Кредит онлайн під 0 відсотків гарантовано отримати в “Ваша Готівочка”

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Як отримати кредит онлайн під 0 відсотків онлайн без відвідування банку або МФО?

Коли ми думаємо про те, щоб взяти позику, нашою першою думкою зазвичай є класичний споживчий кредит, який можна отримати в багатьох банках України. Нескінченні збори документів, черги, очікування схвалення, вивчення кредитної історії - все це відразу спливає у нас в голові, викликаючи негативні почуття. Такі асоціації засновані на повільному і складному процесі подачі заявки, а також на іноді завищених відсоткових ставках та додаткових прихованих комісіях після затвердження. Але є спосіб уникнути звернення за фінансовою допомогою в банк, а значить, і всіх інших пов’язаних з цим проблем.

 

Кредит онлайн під 0 відсотків - варіант отримання позики без відвідування банку

 

Це так званий швидкий кредит від МФО. Перший, як правило, безвідсотковий кредит, вся процедура якого (подача заяви, отримання відповіді і зняття коштів) може бути проведена, не виходячи з дому. Все відбувається за лічені хвилини. Користувачу потрібно відкрити пошукову систему, де він відразу знайде безліч пропозицій від компаній онлайн-кредитування. Однією з них є МФО "Ваша Готівочка", яка працює на ринку мікрокредитування близько 10 років. Вам не потрібно буде готувати десятки документів, які потрібні банкам, обходити копіювальні центри, напружувати пам'ять і перераховувати всі ваші джерела доходів і витрат. Вам знадобиться тільки паспорт, ІПН і підключення до інтернету.

 

 

Алгоритм подачі заявки на кредит онлайн під 0 відсотків без відвідування банку

 

 

Подати заявку на кредит онлайн під 0 відсотків без відвідування банку дуже просто. Навіть важко назвати це заявкою, тому що, коли ви чуєте це слово, ви, ймовірно, думаєте про довгий процес оформлення. Онлайн-заявка на позику обмежена кількістю повзунків, які ви можете використовувати для вибору суми і терміну кредиту. Також вона включає в себе заповнення особистих даних і підтвердження згоди зі стандартними умовами кредитування.

 

Компанія "Ваша Готівочка" пропонує своїм клієнтам оформити перший кредит онлайн під 0 відсотків. Це означає, що в кінці кредитного терміну необхідно буде повернути стільки ж грошей, скільки ви отримаєте на карту. Припустимо, вам потрібно 3000 гривень до зарплати. Ви не хочете брати кредит в банку, тому що очікування схвалення занадто довге. До того ж доведеться повертати не 3000 гривень, а більше. Ось чому кредит під 0 відсотків на картку дійсно вигідний. Ви замовляєте потрібну суму, використовуючи будь-який гаджет, а через 16 днів повертаєте МФО таку ж суму, без переплат.

 

Отримання замовлених коштів здійснюється через особисту банківську карту позичальника, шляхом зняття грошей безпосередньо через банкомат або безготівкової оплати - на розсуд клієнта. Вже через 15 хвилин після заповнення заявки гроші будуть доступні користувачеві, і він може не турбуватися про свої фінансові труднощі.

 

Перший кредит онлайн під 0 відсотків стандартно видається на 16 днів. Дуже важливо повернути отримані кошти або оформити пролонгацію, тоді до вас підвищиться довіра компанії, і наступні кредити, які ви будете оформляти, можуть мати особливі умови.

 

 

Умови отримання кредиту онлайн під 0 або звичайної позики в МФО

 

 

Умови для того, щоб отримати кредит онлайн під 0 є стандартними: клієнти можуть замовити суму від 200 до 9000 гривень, які повинні будуть повернути протягом 16 днів. Якщо не встигаєте в цей термін - можна оформити пролонгацію на таку ж кількість днів, сплативши тільки відсотки за дні користування грошима. Після того, як перший кредит онлайн під 0 відсотків був продовжений або береться друга позика, відсотки вже з'являються. Крім того, якщо ви є постійним клієнтом компанії, то можуть бути пільгові умови. Наприклад, збільшена доступна сума кредиту.

 

Кредитна історія для МФО не важлива. Багато українців переживають, коли оформляють перший кредит онлайн під 0 відсотків, якщо їх кредитна історія не ідеальна. Вони думають, що їм просто відмовлять навіть без пояснення причин. Але з онлайн-позиками в МФО все складається не так. Досить виконати основні умови компанії, щоб отримати можливість взяти безвідсотковий кредит. Вам не потрібно пояснювати кредитору мету позики і надавати довідки про доходи. Досить просто бути повнолітнім і надати своє посвідчення особи громадянина України.

 

 

Які гарантії є у клієнтів, які замовляють кредит онлайн під 0 відсотків в МФО?

 

 

Подати заявку на кредит онлайн під 0 відсотків можна в будь-який час доби, навіть у вихідний або святковий день. Якщо виникають питання, то компанія "Ваша Готівочка" пропонує кілька способів зв'язку з консультантами: можна написати в чаті на сайті, відправити електронний лист на емейл або просто написати в одному з месенджерів. Якщо ви поспішаєте, ви можете зателефонувати за одним із вказаних номерів телефонів, де вас обов'язково обслужать, і ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання про позику.