Кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією - це не складно

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Найчастіша причина відмов у позиках - кредитний рейтинг. В банку або іншій кредитній установі відкрити кредит і взяти в борг позику з поганою кредитною історією фактично неможливо. «Ваша Готівочка» розглядає тільки наявність несплачених заборгованостей виключно перед компанією. У нас взяти в борг кредит з поганою або нестабільною кредитною історією можна у будь-якій формі - як на картку, так і готівкою.

Ми відкриємо кредит онлайн на картку Visa або MasterCard з поганою кредитною історією без перевірок

В чому ж проблема і чому так складно відкрити кредит без застави онлайн на картку або готівкою з поганою кредитною історією і низьким кредитним рейтингом. Відповіді на питання завжди криються у причині самого явища. Оцінювати і перевіряти банківських клієнтів кредитори почали тоді, коли суттєво збільшилась кількість несплат позик. Якщо б мова йшла про одну людину і, відповідно, незначну суму, збиток компанії не був таким великим. Проте, якщо чверть позик не повернена, кредитор не просто не отримує прибутку, а може збанкрутувати. Для того, щоб захистити себе від ненадійних позичальників, банківські установи запровадили обов`язковий етап оцінки платоспроможності клієнта. Чим більше сума позики, тим ретельніше оцінювались можливості клієнтів і ризики, пов`язані з обслуговуванням.

Оскільки споживче, не комерційне, кредитування сьогодні є доволі затребуваною послугою, то знайти кредит з поганою кредитною історією – не так і просто, як здається.

Оформлюйте кредит з поганою кредитною історією до 9000 гривень

Починаючи свою діяльність, «Ваша Готівочка» зорієнтувалась на споживчих позиках. Саме мікрокредитування, принципів якого ми дотримуваємось, забезпечують споживче кредитування. Це дозволяє позичальникам взяти кредит онлайн на картку або готівкою з поганою кредитною історією на вільних умовах.

Під вільними умовами ми маємо на увазі: можливість самостійно вибирати суму позики і встановлювати графік розрахунку. Наші клієнти мають право взяти кредит в борг без застави онлайн з поганою кредитною історією, не збираючи звичний більшості пакет документів (які підтверджують офіційне працевлаштування і свідчать про рівень доходу). Про цільове призначення позики Вас також не запитують.

Сума кредиту може варіюватись в межах від 200 до 9000 гривень. Тобто: керуючись власними можливостями та спираючись на обставини, кожен самостійно вибирає суму позики у заявці на кредит з поганою кредитною історією при допустимому терміні користування грошима у шістнадцять днів.

Можливість 24/7 взяти кредит без застави з поганою кредитною історією без внеску

Під доступним терміном мається на увазі період, протягом якого у позичальника залишається кредит онлайн на картці або готівкою з поганою кредитною історією до повного повернення або сплати %. Клієнтам «Ваша Готівочка» надається право користуватись коштами стільки, скільки потрібно. Тобто: відкриваючи кредит онлайн на картку Visa або MasterCard з поганою кредитною історією, Вам пропонують користуватись грошима до шістнадцяти календарних днів. Далі Ви вибираєте: повернути повну суму або сплатити комісійні та користуватись позикою довше.

Ці умови єдині для всіх позичальників незалежно від суми позики або форми оформлення. Стосовно форми видачі грошей: взяти кредит в борг онлайн з поганою кредитною історією можна через internet або звернутись за допомогою менеджерів компанії.

Вимоги до клієнтів, які завжди залишаються незмінні і неупереджені, - наявність документів і відповідний вік. Отримати готівку можна за умови надання оригіналів паспорту, ІПН і пенсійного посвідчення (яке пред`являють виключно пенсіонери). Вікові рамки - від 18-ти і до 70-ти років.

Позики на картку доступні за умови активованої банківської картки і успішного проходження верифікації громадянином у віці від 21-го року.