Кредит онлайн на картку з 21 року: керуйте своїм життям самостійно!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

У 18 років життя тільки починається. Це час спроб і помилок, час закласти фундамент у майбутню кар`єру, а також поставити себе як особистості. Більшість сучасних людей в цьому віці сумлінно навчаються і працюють, проте в силу відсутності досвіду, не завжди мають великий дохід. Незважаючи на це, хочеться дозволяти собі невеликі радощі: робити покупки, відпочивати, подорожувати. В результаті мало кому вдається розтягнути останні гроші, які залишилися до зарплати або стипендії. «Ваша Готівочка» пропонує просте рішення – кредит онлайн на картку з 21 року, який сьогодні доступний фактично кожному.

Тривалий час діяла негласна банківська тенденція - не оформлювати кредит тим, хто неміцно «стоїть на ногах». Нажаль, до цієї категорії потрапила більша частина громадян, яка не може довести свою платоспроможність документально. Поява мікрокредитних компаній забезпечила можливістю українців брати кредит з 18 років, а процедура його оформлення була суттєво спрощена.

Кредит онлайн на картку з 21 року: сервіс, зрозумілий для кожного!

З банківською бюрократією сьогодні знайомий майже кожен. Щоб підстрахувати себе на кожному кроці, такі кредитні установи вимагають від своїх клієнтів підписувати не лише угоди на безліч сторінок, але і збирати додаткові документи, які б підтвердили кредитоспроможність. Такі умови ставлять у безвихідь навіть фінансово підкованих громадян, не кажучи вже про молодь. Щоб зробити кредит онлайн з 21 року доступнішим, «Ваша Готівочка» зменшила вимоги до мінімуму. Тепер, оформлюючи позику, не доведеться:

  • хвилюватися через те, що довідку про доходи отримати ніде. Щоб відкрити кредит онлайн на картку з 21 року, достатньо тільки паспортних даних;
  • отримувати відмови через те, що маєте невелику зарплатню. Компанія добре розуміє, кредит з 18 років беруть далеко не мільйонери, а тому готова довірити невеликі позики своїм клієнтам, не цікавлячись їх добробутом;
  • приходити до відділення і заповнювати тонни документів заради невеликого кредиту онлайн з 21 року на картку.

Співпрацюючи з «Ваша Готівочка», Ви зможете поглянути на кредитування по-новому.  

Потрібен кредит з 18 років? Найдоступніші умови у «Ваша Готівочка»!

Робити щось вперше завжди складно, особливо якщо це стосується оформлення позик. Завдяки «Ваша Готівочка», мікрокредитування стало простим і зрозумілим. За бажання відкрити кредит онлайн на картку з 18 років в Україні, необхідно лише заповнити просту заявку, з чим впорається навіть новачок.

Заявка – це звернення клієнта до компанії у електронному вигляді, у якому вказуються особисті дані, сума і період користування грошима. Під особистими даними передбачають наступне: ПІБ, серію і номер паспорту, ІПН, вік, контактні дані. Грошовий кредит з 18 років може бути виданий готівкою у відділенні або ж переказаний на картку громадян, які досягли 21-го року.

Після того, як форма заповнена і відправлена, залишається зачекати декілька хвилин. За цей час система проаналізує всі дані і дасть згоду або відхилить заявку на кредит онлайн на картку з 21 року позичальнику. Не варто хвилюватися: статистика доводить, що у 99% випадків звернень відповідь позитивна.

Кредит онлайн з 21 року: будь-яка сума на Вашу картку!

Актуальні навички і корисні знайомства - це основа, на якій будується успіх. Знайомлячись поближче з «Ваша Готівочка», кожен зможе знайти надійного партнера, який підстрахує у скрутну мить і видасть кредит онлайн на картку з 21 року в Україні, і не важливо з якого міста надійде заявка.

Перевага такого сервісу - не тільки у можливості самостійно обирати суму, але і лояльному ставленні до зміни терміну кредитування. Отже, якщо Вам потрібен кредит онлайн на картку з 21 року у діапазаоні 200-300 гривень, Ви можете позичити рівно стільки, скільки необхідно. Для порівняння: банки наврядчи відкриють позику на невелику суму, адже мінімальний розмір кредиту складає 1000 гривень. За необхідності отримати більшу суму, «Ваша Готівочка» легко позиче до 7000 гривень.

Це саме стосується і періоду кредитування. Розраховуючи у кредитному калькуляторі кредит з 18 років, обрайте будь-який період до 16-ти днів. За потреби, можете сплатити позику достроково або пролонгувати без штрафу та пені, лише сплативши повну суму нарахованих комісійних.