Кредит онлайн на картку, не виходячи з дому, зробіть життя простіше! 

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
1500
грн.
Відсотки:
300
грн.
До повернення:
1800
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Проблем з оформленням позики у великих містах і обласних центрах практично не виникає. А як бути тим, хто живе у невеликих містечках і селищах, або подорожує по віддалених місцях країни, а, можливо, просто не може звернутися у банк? Вихід є! У «Ваша Готівочка» відкрити кредит на картку, не виходячи при цьому з дому, можна у будь-який час.

Відкрити кредит онлайн на картку, не виходячи з дому, можна тут!

Наша компанія пропонує клієнтам два способи, якими легко отримати гроші: позика готівкою або кредит онлайн на картку банку, отже, оптимальний варіант Ви вибираєте самостійно. Умови кредитування відрізняються тільки віковими вимогами до позичальника.

У першому випадку під час оформлення позики готівкою, потрібно з оригіналами документів звернутися у представництво компанії. Вік клієнтів складає у діапазоні від 18-ти до 70-ти років. Тобто, оформити позику може кожен, хто досяг повноліття. Для отримання позики, потрібно обов’язково надати паспорт та ІПН (пенсіонери мають надати пенсійне посвідчення).

Отримати кредит онлайн на картку банку, не виходячи з дому, може кожен українець, але віком від двадцяти одного року і без особистої присутності у представництві компанії.

Без застави для всіх кредит онлайн на картку або готівкою

Відкривайте кредит онлайн на картку, не виходячи з дому, коли це зручно для Вас. Онлайн-сервіс компанії працює 24 години на добу і обслуговує клієнтів незалежно від того, у який день вони звертаються.

Представництва компанії також працюють без вихідних з 08.00 до 20.00 години. У них наші менеджери ознайомлять Вас з подробицями, які стосуються оформлення позики. Також, не завадить проконсультуватися, як відкрити кредит онлайн на картку банку, не виходячи з дому і надалі мати змогу зробити це без проблем.

Незазалежно від того, яку форму кредитування Ви вибрали - відкрити кредит онлайн на картку або готівкою, умови оформлення наступні: 

  • відсутність перевірки рівня доходів і кредитної історії;
  • можливість оформлення позики без надання великого пакету документів і довідок;
  • можливість вільно користуватися грошима без цільового призначення;
  • можливість пролонговувати позику;
  • прозорі умови оформлення позики і сплати.

Наші клієнти самостійно встановлюють сумму і період користування грошима, вирішують, коли і як повертати кредит, не виходячи з дому,  можуть контролювати стан рахунку.

Погашайте кредит, не виходячи з дому, з нами це легко!

Оформити кредит онлайн на картку, не виходячи з дому, - послуга від «Ваша Готівочка», яка доступна кожному. Компанія пропонує мікропозики громадянам на будь-яку суму від двохсот до семи тисяч гривень. Це короткострокова позика, яку Ви можете повернути за добу або користуватися грошима до шістнадцяти календарних днів.

Для того, щоб відкрити кредит онлайн на картку, спочатку відкрийте головну сторінку сайту, виберіть умови і зареєструйтеся. Потім, Вам буде надано доступ до «Особистого кабінету», де потрібно заповнити анкету. Після заповнення, свою заявку необхідно надіслати на перевірку, яка триває не довше декількох хвилин. За декілька хвилин Ви отримаєте підтвердження кредиту, не виходячи з дому, а потім і кошти. «Ваша Готівочка» працює оперативно!

Будь-які затримки грошових переказів пов’язані виключно зі збоями у роботі банківських систем. Також, дистанційно Вам пропонують не лише відкривати кредит онлайн на картку, не виходячи з дому, а і сплачувати. Маючи доступ до «Особистого кабінету», Ви легко оформите заявку на сплату певної суми коштів з картки і повернете позику. Також, погасити свій кредит онлайн на картку банку можна готівкою у відділенні мережі компанії.

«Ваша Готівочка» цінує час своїх клієнтів! Звертайтеся і отримаєте гроші швидко і просто!