Кредит онлайн на картку банку, не виходячи з дому або офісу

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якісний сервіс – це не просто можливість отримувати необхідні послуги без черги і допомоги вічливих менеджерів. В першу чергу - це миттєве обслуговування і цілодобова підтримка клієнтів. У «Ваша Готівочка» можна оформити кредит онлайн на картку українського банку, не виходячи з дому 24/7.

Як оформити кредит без застави онлайн на картку будь-якого українського банкузнаходячись вдома самостійно?

Клієнти нашої компанії можуть скористатися послугами будь-якої хвилини вдень та вночі, незалежно від місця знаходження. Зареєструвавшися у програмі мікропозик, Ви зможете відкрити кредит через дистанційний сервіс онлайн на персональну картку, не виходячи з власного дому на суму до 9000 гривень.

Для того, щоб стати клієнтом компанії і скористатися послугами, знадобиться мінімум часу і зусиль. Передчасна реєстрація дозволить зекономити час і отримати кредит онлайн на картку банку, не виходячи з дому за першої необхідності. Реєстрацію так само можна пройти у будь-якому з відділень компанії або прямо на сайті. Знайти найближче до Вас відділення компанії допоможе розділ «Контакти» та інтерактивна карта.

Оформлення кредиту онлайн на картку передбачає тільки заповнення заявки. Жодних довідок про доходи та підтвердження платоспроможності. Жодної перевірки кредитної історії і оцінки заставного майна. Жодних поручителів і інших незручностей. Щоб отримати кредит через інтернет онлайн на картку українського банку, достатньо вказати серію і номер свого паспорту, ідентифікаційний номер. 

КЛІЄНТИ ОТРИМУЮТЬ КРЕДИТ ОНЛАЙН НА КАРТКУ УКРАЇНСЬКОГО БАНКУ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ БЕЗ ВІДМОВИ

Клієнти «Ваша Готівочка» у 99% випадків звернень отримують кредит через інтернет онлайн на картку українського банку, не виходячи з дому без відмови. Баланс, тип картки і її статус - не мають значення. Вказуйте реквізити будь-якої власної картки кредитного або дебетового зразка. Стати учасником програми мікропозик і відкрити кредит від 200 грн. онлайн на картку, не виходячи з дому зможе кожен українець у віці від 21-го року. Перевірте, щоб картка була оформлена саме на Вас.

Намагаючись відкрити позику на іншу особу, навіть найближчого родича, ми змушені відмовити у послузі. Причина криється у невідповідності даних, вказаних у заявці на кредит онлайн на картку, і даних власника картки.

Вагомою причиною для відмови у оформленні позики є несплачені борги перед «Ваша Готівочка». Період користування грошима становить 16 днів, проте Ви можете отримати відстрочення - подати заявку на пролонгацію, обов`язково сплативши комісійні. Відсоткова ставка розраховується в залежності від загальної суми у розмірі 2% і нараховується щоденно. Повернути позику компанії і закрити кредит, не виходячи з дому, дозволяється вже через 24 години після його оформлення.

Згідно умов діяльності компанії, клієнти мають право оформлювати кредит онлайн на картку банку, не виходячи з дому, і повертати кредити так само будь-яким зручним способом. Це може бути розрахунок готівкою у відділенні, банківський переказ або через термінал.

Перевага обслуговування у «Ваша Готівочка»: кредит онлайн на картку банку без обмежень

«Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам не тільки кредит онлайн на картку, не виходячи з дому, але і готівкою на наступних умовах:

  • відсутність необхідності заздалегідь збирати довідки про доходи;
  • можливість позичити від 200 до 9000 гривень;
  • можливість здійснення пролонгації;
  • право на дострокову сплату;
  • обслуговування через дистанційний сервіс;
  • вибір форми кредитування і способу сплати.

Для того, щоб отримати доступ до «Особистого кабінету» і подати заявку на грошову позику, достатньо вказати у заявці свої особисті та контактні дані і мобільний номер телефону. Вашу заявку на кредит, не виходячи з дому розглянуть за лічені хвилини. Якщо не виникає жодних причин для відмови, гроші надійдуть на картку.

Просто обирайте найвигідніші для Вас умови і подавайте заявку на кредит онлайн на картку будь-якого українського банку, так Ви зможете отримати переказ о будь-якій годині.