Кредит онлайн, коли бажання стають реальністю

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Оформити кредит онлайн або обрати готівковий спосіб отримання позики - питання, вирішувати яке мають виключно компанії-кредитори. Якщо Вам не надають право вибору, отже, Ви обрали не ту установу.

Безпрецендентна пропозиція - відкрити кредит готівкою без довідок і поручителеів в «Ваша Готівочка», адже клієнти для нас перш за все!

Що обрати: кредит онлайн або гроші під заставу?

За яких обставин кредит без довідок про дохід і поручителів може стати для Вас недоступним? Тільки тоді, коли Ви звернетеся за послугами банківських установ. Останнім часом вітчизняна банківська система стала не такою доступною, як раніше. Проблема навіть не в клієнтах, які не повертають або порушують періодичність платежів за кредитами. Проблема в нестабільності економічної системи, недосконалому сервісі і відсутності макрорегуляторів, які б могли стримувати падіння національної економіки.

Все це впливає на простих українців, які шукають доступні умови кредитування. Сьогодні отримати кредит без довідок і поручителів фактично неможливо, якщо мова йдеться за банки. Незважаючи на те, що комерційні банки пропонують нові продукти на фінансовому ринку і запевняють, що використують передові фінансові технології, фактично, жодної спроби зацікавити клієнтів вони не вживають.

Саме відсутність можливості оформити кредит без довідок про дохід і поручителів є тому доказом.

Ми відкриємо Вам кредит без довідок і поручителів від 200 гривень

Рішення, щодо присвоєння позики, приймається починаючи з оцінки платоспроможності. Яким чином можна зрозуміти, чи під силу людині розрахуватися за позикою, якщо в розрахунок йде виключно офіційний дохід. Найелементарнійший і найбанальніший приклад - покупка побутової техніки звичайною домогосподаркою. Жоден з банків не ухвалить кредит готівкою без довідок і поручителів в такому випадку. Хоча, варто було б взяти до розрахунку не відсутність прибутку конкретної особи, а фінансові можливості родини в цілому.

Так само йдуть справи і у пенсіонерів. Кредит літнім людям ніхто не відкриє, адже система розрахунку кредитоспроможності вважає цю категорію населення ненадійною. Невже люди, які мають стаж десятки років, не можуть розраховувати на фінансову допомогу? Якщо і брати в розрахунок доходи, то чому б не зробити інтегральну оцінку фінансових ресурсів не окремо взятого пенсіонера, а його найближчих родичів або сукупний дохід подружжя.

Обираючи кредит готівкою без довідок і поручителів, Ви обираєте свободу

Ставши учасником фінансового ринку України, «Ваша Готівочка» визначила вектор своєї діяльності як мікрокредитної компанії. Саме розмір позики, який не перевищує середній рівень доходу українців, робить кредит без довідок і поручителів доступним. Оформлюючи позику в нашій компанії, Ви ніколи не почуєте недоречних питань. Єдине, чим поцікавляться наші менеджери – в якій формі берете кредит, онлайн або готівкою, уточнять суму і період позики.

Коли потрібний кредит онлайн, тоді звертайтеся до відділення компанії або у зручний час скористайтеся дистанційним сервісом. Обираючи кредит без довідок і поручителів, потрібно знайти вільних 15 хвилин і завітати до відділення компанії, маючи при собі оригінали паспорту або пенсійного посвідчення та ІПН.

Незалежно від того, який обрано кредит, онлайн чи готівкою, ми гарантуємо підтвердження заявки на суму від 200 до 9 тисяч гривень. Оскільки онлайн позика оформлюється дистанційно на картку, отримати її простіше за все. Просто вкажіть інформацію про себе і перевірте, щоб вона співпала з даними власника картки, після чого кредит без довідок і поручителів отримаєте за лічені хвилини.